Kdo je to?
Kdo je Hana Humpálová? Životopis Hana Humpálová, osobnosti, slavná žena z kategorie zločin

Kdo je Hana Humpálová?

Kdo je Hana Humpálová? Životopis, informace, biografie, zločin

Hana Humpálová je česká turistka, která byla v roce 2013 se svou společnicí Antonií Chrásteckou unesena v provincii Balúčistán v Pákistánu. Dívky cestovaly do Indie, do Pákistánu se dostaly z Iránu. K cestě použily autobus střežený policistou. Autobus byl zastaven ozbrojenými únosci a Hana Humpálová i její přítelkyně byly donuceny přestoupit do jiného vozidla a odvezeny na místo, kde byly drženy v zajetí.
Za jejich propuštění bylo požadováno propuštění pakistánské ženy, která si odpykávala trest za vraždu v Americe. Celou kauzu řešili diplomaté i prezidenti. Po dvou letech byly ženy propuštěny za výkupné ve výši 6 000 000 dolarů.Kdo je Hana Humpálová? Životopis Hana Humpálová, osobnosti, slavná žena z kategorie zločin

Hlavní data o osobě Hana Humpálová

Národnost: česká

Sdílejte tuto stránku s osobností Hana Humpálová s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Think tank? Vzpomenete si na definici slova Satira? Znáte definici termínu Vodnice? Vzpomněli byste si na význam slova Kondenzátor?

Klíčová slova: osobnosti, životopis, osobnost, wiki, Hana Humpálová, národnost, život, zločin, lexikon, zajímavosti, popis, Hana Humpálová, vysvětlení, biografie, kdo je Hana Humpálová?, zločin

Pojem Hana Humpálová je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít heslo Hana Humpálová na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Hana Humpálová na Youtube

Zkusit najít termín Hana Humpálová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Hana Humpálová ve Wikipedii

Hledat frázi Hana Humpálová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hana Humpálová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Hana Humpálová

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Hana Humpálová? Hana Humpálová patří do sekce Zločin

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Hana Humpálová dejme tomu např. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hana Humpálová i v jiné kategorii než je zločin.