Kdo je to?
Kdo je Hana Humpálová? Životopis Hana Humpálová, osobnosti, slavná žena z kategorie zločin

Kdo je Hana Humpálová?

Kdo je Hana Humpálová? Životopis, informace, biografie, zločin

Hana Humpálová je česká turistka, která byla v roce 2013 se svou společnicí Antonií Chrásteckou unesena v provincii Balúčistán v Pákistánu. Dívky cestovaly do Indie, do Pákistánu se dostaly z Iránu. K cestě použily autobus střežený policistou. Autobus byl zastaven ozbrojenými únosci a Hana Humpálová i její přítelkyně byly donuceny přestoupit do jiného vozidla a odvezeny na místo, kde byly drženy v zajetí.
Za jejich propuštění bylo požadováno propuštění pakistánské ženy, která si odpykávala trest za vraždu v Americe. Celou kauzu řešili diplomaté i prezidenti. Po dvou letech byly ženy propuštěny za výkupné ve výši 6 000 000 dolarů.Kdo je Hana Humpálová? Životopis Hana Humpálová, osobnosti, slavná žena z kategorie zločin

Hlavní data o osobě Hana Humpálová

Národnost: česká

Sdílejte tuto stránku s osobností Hana Humpálová s kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Think tank? Znáte pojem Intervence? Znáte definici termínu Čepel? Vzpomenete si na definici slova Jezero?

Klíčová slova: biografie, wikipedie, kdo je Hana Humpálová?, Hana Humpálová, životopis, vysvětlení, zločin, osobnost, popis, informace, lexikon, osobnosti, Hana Humpálová, zločin, život, wiki

Pojem Hana Humpálová je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Hana Humpálová v následujících vyhledávačích

Najít výraz Hana Humpálová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Hana Humpálová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Hana Humpálová ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Hana Humpálová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Hana Humpálová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hana Humpálová například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby Hana Humpálová

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Hana Humpálová? Hana Humpálová patří do sekce Zločin

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Hana Humpálová dejme tomu např. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hana Humpálová i v jiné kategorii než je zločin.