Kdo je to?
Kdo je to, byl Hana Humpálová? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hana Humpálová? Lidé, zločin

Kdo je to Hana Humpálová?

Co znamená a jaký je význam slova Hana Humpálová?

Hana Humpálová je česká turistka, která byla v roce 2013 se svou společnicí Antonií Chrásteckou unesena v provincii Balúčistán v Pákistánu. Dívky cestovaly do Indie, do Pákistánu se dostaly z Iránu. K cestě použily autobus střežený policistou. Autobus byl zastaven ozbrojenými únosci a Hana Humpálová i její přítelkyně byly donuceny přestoupit do jiného vozidla a odvezeny na místo, kde byly drženy v zajetí.
Za jejich propuštění bylo požadováno propuštění pakistánské ženy, která si odpykávala trest za vraždu v Americe. Celou kauzu řešili diplomaté i prezidenti. Po dvou letech byly ženy propuštěny za výkupné ve výši 6 000 000 dolarů.Kdo je to, byl Hana Humpálová? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hana Humpálová? Lidé, zločin

Tento text (Hana Humpálová) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Aquastop? Vzpomněli byste si na význam slova Podmět? Znáte definici termínu Erektilní dysfunkce? Znáte definici termínu Hydrosféra?

Klíčová slova: původ slova, vysvětlení, přesný význam, přesný výraz, Hana Humpálová, formulace, popis, zločin, etymologie, význam pojmu, pojem, odborný výraz, definice, heslo, slovo, význam

Pojem Hana Humpálová je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat heslo Hana Humpálová ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Hana Humpálová ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Hana Humpálová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hana Humpálová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Hana Humpálová například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hana Humpálová

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Hana Humpálová? Kdo to byl Hana Humpálová? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hana Humpálová? Definice pojmu Hana Humpálová je v kategorii zločin. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Hana Humpálová i v jiných kategoriích (než zločin).