Kdo je to?
Kdo je Hana Humpálová? Životopis Hana Humpálová, osobnosti, slavná žena z kategorie zločin

Kdo je Hana Humpálová?

Kdo je Hana Humpálová? Životopis, informace, biografie, zločin

Hana Humpálová je česká turistka, která byla v roce 2013 se svou společnicí Antonií Chrásteckou unesena v provincii Balúčistán v Pákistánu. Dívky cestovaly do Indie, do Pákistánu se dostaly z Iránu. K cestě použily autobus střežený policistou. Autobus byl zastaven ozbrojenými únosci a Hana Humpálová i její přítelkyně byly donuceny přestoupit do jiného vozidla a odvezeny na místo, kde byly drženy v zajetí.
Za jejich propuštění bylo požadováno propuštění pakistánské ženy, která si odpykávala trest za vraždu v Americe. Celou kauzu řešili diplomaté i prezidenti. Po dvou letech byly ženy propuštěny za výkupné ve výši 6 000 000 dolarů.Kdo je Hana Humpálová? Životopis Hana Humpálová, osobnosti, slavná žena z kategorie zločin

Základní údaje o osobě Hana Humpálová

Národnost: česká

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hana Humpálová s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Think tank? Vzpomněli byste si co označuje výraz Semolina? Znáte definici termínu Špecle? Znáte termín Dystopie?

Klíčová slova: Hana Humpálová, život, lexikon, osobnost, zločin, zločin, biografie, zajímavosti, popis, životopis, informace, národnost, Hana Humpálová, wiki, vysvětlení, kdo je Hana Humpálová?

Pojem Hana Humpálová je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Hana Humpálová

Vyhledat slovo Hana Humpálová ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hana Humpálová ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Hana Humpálová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Hana Humpálová ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Hana Humpálová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Hana Humpálová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Hana Humpálová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Hana Humpálová? Hana Humpálová se nachází v sekci Zločin

Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Hana Humpálová řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hana Humpálová i v jiné kategorii než je zločin.