Kdo je to?
Kdo je to Jmenovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Jmenovec? Lidé, vztahy

Kdo je to Jmenovec?

Jaký je význam slova Jmenovec? Co to znamená?

Jmenovec je člověk, který má stejné jméno jako jiná osoba. Může se použít jak v kontextu křestního jména (Karel Novák - Karel Veselý), tak pro shodné jméno i příjmení (Karel Novák - Karel Novák) či shodná příjmení (Karel Novák - Jan Novák). Být jmenovcem je tedy především u frekventovaných jmen poměrně běžnou záležitostí.
Být něčím jmenovcem může přinášet potíže tehdy, pokud žijí oba nositelé jména blízko sebe, například v jedné ulici. V takovém případě je například pro potřeby úřadů, pošty atd. nutné rozlišovat oba jedince podle data narození, rodného čísla a dalších prostředků identifikace.
Ženská varianta slova jmenovkyně existuje, nicméně v jazyce je méně často používaná.Kdo je to Jmenovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Jmenovec? Lidé, vztahy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Jmenovec? s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Komunitní přenos? Znáte definici termínu Linkedin? Znáte termín Křemelina? Pamatujete si definici pojmu Tajga?

Klíčová slova: etymologie, slovo, pojem, vysvětlení, vztahy, původ slova, význam, přesný výraz, informace, Jmenovec, význam slova, heslo, odborný výraz, co znamená, wiki, popis

Pojem Jmenovec je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Jmenovec lze najít v následujících zdrojích

Najít termín Jmenovec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Jmenovec ve Wikipedii

Zkusit najít termín Jmenovec ve Wikislovníku

Zkusit najít Jmenovec na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jmenovec ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Jmenovec například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Jmenovec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Jmenovec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jmenovec? Definice pojmu Jmenovec je v sekci Vztahy

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Jmenovec i v jiné kategorii než je sekce vztahy.