Kdo je to?
Kdo je to Jmenovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Jmenovec? Lidé, vztahy

Kdo je to Jmenovec?

Jaký je význam slova Jmenovec? Co to znamená?

Jmenovec je člověk, který má stejné jméno jako jiná osoba. Může se použít jak v kontextu křestního jména (Karel Novák - Karel Veselý), tak pro shodné jméno i příjmení (Karel Novák - Karel Novák) či shodná příjmení (Karel Novák - Jan Novák). Být jmenovcem je tedy především u frekventovaných jmen poměrně běžnou záležitostí.
Být něčím jmenovcem může přinášet potíže tehdy, pokud žijí oba nositelé jména blízko sebe, například v jedné ulici. V takovém případě je například pro potřeby úřadů, pošty atd. nutné rozlišovat oba jedince podle data narození, rodného čísla a dalších prostředků identifikace.
Méně často se můžeme setkat s ženskou variantou jmenovkyně.Kdo je to Jmenovec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Jmenovec? Lidé, vztahy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jmenovec s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Hygiena? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sametová revoluce? Znáte termín Pluralita? Znáte termín Motovidlo?

Klíčová slova: lexikon, význam pojmu, Jmenovec, wikipedie, význam slova, formulace, slovo, vztahy, definice, přesný výraz, Jmenovec, etymologie, wiki, popis, vztahy, pojem

Pojem Jmenovec je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat termín Jmenovec ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Jmenovec na Google obrázcích

Vyhledat slovo Jmenovec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Jmenovec ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Jmenovec ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jmenovec například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Jmenovec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Jmenovec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jmenovec? Definice pojmu Jmenovec je v sekci Vztahy

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Radíme vám proto hledat slovo Jmenovec i v jiné části webu než je kategorie vztahy.