Kdo je to?
Kdo je to Asexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Asexuál? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Asexuál?

Jaký je význam slova Asexuál? Co to znamená?

Asexuál je člověk, který necítí žádnou sexuální přitažlivost k dalším osobám.
Asexuál nepociťuje k žádné osobě (ani stejného, ani opačného pohlaví) erotickou touhu. Může však prožívat romantické pocity, řada asexuálů nemá problém se zamilovat. Stejně tak asexuál může toužit i po sexuálním uspokojení, ale obvykle ho dosahuje masturbací.
Asexualita je poměrně široký a nejasně definovaný pojem. Počet asexuálů v lidské populaci se odhaduje na jednotky procent.
Asexualita není považována za psychickou ani zdravotní poruchu. Vedou se debaty o tom, zda ji zařadit mezi sexuální orientace.Kdo je to Asexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Asexuál? Lidé, vlastnosti

Definici slova Asexuál můžete sdílet s přáteli a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Tahák? Znáte termín Republika? Znáte termín Pervitin? Víte, co je to Workout?

Klíčová slova: význam, pojem, Asexuál, slovo, původ slova, popis, heslo, význam slova, odborný výraz, vysvětlení, wikipedie, synonymum, vlastnosti, formulace, Asexuál, význam pojmu

Pojem Asexuál je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Asexuál hledejte v níže uvedených zdrojích

Najít pojem Asexuál na Google.cz

Zkusit najít slovo Asexuál v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Asexuál ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Asexuál na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Asexuál ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Asexuál například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Asexuál? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Asexuál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Asexuál? Definice pojmu Asexuál je v kategorii Vlastnosti

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Můžete též vyzkoušet hledat informace pojem, výraz,termín, heslo dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Asexuál i v jiné kategorii než v vlastnosti.