Kdo je to?
Kdo je to Asexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Asexuál? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Asexuál?

Jaký je význam slova Asexuál? Co to znamená?

Asexuál je člověk, který necítí žádnou sexuální přitažlivost k dalším osobám.
Asexuál nepociťuje k žádné osobě (ani stejného, ani opačného pohlaví) erotickou touhu. Může však prožívat romantické pocity, řada asexuálů nemá problém se zamilovat. Stejně tak asexuál může toužit i po sexuálním uspokojení, ale obvykle ho dosahuje masturbací.
Asexualita je poměrně široký a nejasně definovaný pojem. Počet asexuálů v lidské populaci se odhaduje na jednotky procent.
Asexualita není považována za psychickou ani zdravotní poruchu. Vedou se debaty o tom, zda ji zařadit mezi sexuální orientace.Kdo je to Asexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Asexuál? Lidé, vlastnosti

Tento text (Asexuál) můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Fixace hypotéky? Víte co je Minimální mzda? Znáte termín Levice? Vzpomněli byste si co označuje výraz ALS?

Klíčová slova: informace, definice, etymologie, synonymum, přesný výraz, lexikon, formulace, heslo, vlastnosti, vlastnosti, odborný výraz, slovo, původ slova, význam slova, pojem, popis

Pojem Asexuál je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat pojem Asexuál ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Asexuál na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Asexuál ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Asexuál ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Asexuál v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Asexuál například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Asexuál

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Asexuál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Asexuál? Definice pojmu Asexuál patří do kategorie Vlastnosti

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete také vyzkoušet hledat informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Asexuál v jiné sekci než vlastnosti.