Kdo je to?
Kdo je to Asexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Asexuál? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Asexuál?

Jaký je význam slova Asexuál? Co to znamená?

Asexuál je člověk, který necítí žádnou sexuální přitažlivost k dalším osobám.
Asexuál nepociťuje k žádné osobě (ani stejného, ani opačného pohlaví) erotickou touhu. Může však prožívat romantické pocity, řada asexuálů nemá problém se zamilovat. Stejně tak asexuál může toužit i po sexuálním uspokojení, ale obvykle ho dosahuje masturbací.
Asexualita je poměrně široký a nejasně definovaný pojem. Počet asexuálů v lidské populaci se odhaduje na jednotky procent.
Asexualita není považována za psychickou ani zdravotní poruchu. Vedou se debaty o tom, zda ji zařadit mezi sexuální orientace.Kdo je to Asexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Asexuál? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Asexuál s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Fixace hypotéky? Pamatujete si definici pojmu Nebe? Znáte termín Mikroklima? Vzpomněli byste si co znamená slovo Žlutý trikot?

Klíčová slova: pojem, vysvětlení, etymologie, přesný význam, heslo, termín, formulace, význam slova, přesný výraz, definice, slovo, význam, lexikon, význam pojmu, popis, co znamená

Pojem Asexuál je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Asexuál v dalších zdrojích

Zkusit najít frázi Asexuál ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Asexuál ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Asexuál ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Asexuál ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Asexuál na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Asexuál například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Asexuál, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Asexuál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Asexuál? Definice pojmu Asexuál je v sekci Vlastnosti

Text vytvořen pro server Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, definici řekněme například v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vlastnosti.