Kdo je to?
Kdo je Tomáš Ortel? Životopis Tomáš Ortel, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Tomáš Ortel?

Kdo je Tomáš Ortel? Životopis, informace, biografie, hudba

Tomáš Ortel je zpěváka současně frontman skupiny Ortel, která se zaměřuje především na rockovou hudbu. Jeho původní skupinou byla neonacistická Conflict 88, od jejíhož přesvědčení se po čase distancoval. Vlastní jméno zpěváka je Tomáš Hnídek. Ortelovy texty jsou považovány za kontroverzní, vyčítá se jim především rasistické, xenofobní, extrémistické a neonacistické zaměření.
Sám Tomáš Ortel však říká, že ve svých písních chce pouze upozornit na problémy současné doby. Většina fanoušků této skupiny patří ke krajní pravici, na její vystoupení dohlíží pravidelně policie.Kdo je Tomáš Ortel? Životopis Tomáš Ortel, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Tomáš Ortel

Národnost: česká
Datum narození: 26.12.1979
Místo narození: Plzeň

Zaujala vás biografie osobnosti Tomáš Ortel? Potom se podělte s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Karob? Rozumíte pojmu Manýrismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Klopka? Znáte pojem Psychopatie?

Klíčová slova: wikipedie, hudba, datum narození, kdy se narodil Tomáš Ortel?, život, hudba, Tomáš Ortel, vysvětlení, lexikon, místo narození, kde se narodil Tomáš Ortel?, biografie, osobnost, narození, národnost, wiki

Pojem Tomáš Ortel je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít heslo Tomáš Ortel na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tomáš Ortel ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Tomáš Ortel ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Tomáš Ortel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Tomáš Ortel ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Ortel například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Tomáš Ortel?

Právě jste zjistili Kdo je to Tomáš Ortel? Kdy se narodil Tomáš Ortel? Kde se narodil Tomáš Ortel? Tomáš Ortel se nachází v sekci Hudba

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou být některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Tomáš Ortel kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Ortel i v jiné kategorii než je hudba.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.