Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Ortel? Životopis Tomáš Ortel, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Tomáš Ortel?

Kdo je to Tomáš Ortel? Stručný životopis

Tomáš Ortel je zpěváka současně frontman skupiny Ortel, která se zaměřuje především na rockovou hudbu. Jeho původní skupinou byla neonacistická Conflict 88, od jejíhož přesvědčení se po čase distancoval. Vlastní jméno zpěváka je Tomáš Hnídek. Ortelovy texty jsou považovány za kontroverzní, vyčítá se jim především rasistické, xenofobní, extrémistické a neonacistické zaměření.
Sám Tomáš Ortel však říká, že ve svých písních chce pouze upozornit na problémy současné doby. Většina fanoušků této skupiny patří ke krajní pravici, na její vystoupení dohlíží pravidelně policie.Kdo je to Tomáš Ortel? Životopis Tomáš Ortel, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Tomáš Ortel

Národnost: česká
Datum narození: 26.12.1979
Místo narození: Plzeň

Popis osobnosti Tomáš Ortel můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Homocystein? Vzpomněli byste si co znamená slovo Humanismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Úrok? Víte co je Bowden?

Klíčová slova: přesný výraz, vysvětlení, lexikon, popis, přesný význam, termín, Tomáš Ortel, co znamená, wiki, popis, co je to Tomáš Ortel?, formulace, slovo, původ slova, kdo to je, pojem

Pojem Tomáš Ortel je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Tomáš Ortel

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tomáš Ortel ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Tomáš Ortel ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Tomáš Ortel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Tomáš Ortel na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Ortel například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tomáš Ortel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Tomáš Ortel? Kdo to byl Tomáš Ortel? Kdy se narodil Tomáš Ortel? Kde se narodil Tomáš Ortel? Tomáš Ortel se nachází v sekci hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Tomáš Ortel dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Ortel i v jiné kategorii než je hudba.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.