Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Ortel? Životopis Tomáš Ortel, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Tomáš Ortel?

Kdo je to Tomáš Ortel? Stručný životopis

Tomáš Ortel je zpěváka současně frontman skupiny Ortel, která se zaměřuje především na rockovou hudbu. Jeho původní skupinou byla neonacistická Conflict 88, od jejíhož přesvědčení se po čase distancoval. Vlastní jméno zpěváka je Tomáš Hnídek. Ortelovy texty jsou považovány za kontroverzní, vyčítá se jim především rasistické, xenofobní, extrémistické a neonacistické zaměření.
Sám Tomáš Ortel však říká, že ve svých písních chce pouze upozornit na problémy současné doby. Většina fanoušků této skupiny patří ke krajní pravici, na její vystoupení dohlíží pravidelně policie.Kdo je to Tomáš Ortel? Životopis Tomáš Ortel, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Tomáš Ortel

Národnost: česká
Datum narození: 26.12.1979
Místo narození: Plzeň

Tento text (Tomáš Ortel) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Urea? Znáte pojem Autoremedura? Vzpomněli byste si co znamená slovo Borax? Vzpomenete si na definici slova Pemza?

Klíčová slova: heslo, kdo je Tomáš Ortel?, termín, co je to Tomáš Ortel?, význam slova, etymologie, vysvětlení, kdo to je, popis, slovo, hudba, popis, formulace, přesný význam, informace, přesný výraz

Pojem Tomáš Ortel je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Tomáš Ortel zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat termín Tomáš Ortel ve Wikipedii

Hledat slovo Tomáš Ortel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Tomáš Ortel ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Tomáš Ortel ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Ortel například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Tomáš Ortel?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tomáš Ortel? Kdo to byl Tomáš Ortel? Kdy se narodil Tomáš Ortel? Kde se narodil Tomáš Ortel? Tomáš Ortel je v kategorii hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Tomáš Ortel například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Ortel i v jiné kategorii než je hudba.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.