Kdo je to?
Kdo je Tomáš Ortel? Životopis Tomáš Ortel, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Tomáš Ortel?

Kdo je Tomáš Ortel? Životopis, informace, biografie, hudba

Tomáš Ortel je zpěváka současně frontman skupiny Ortel, která se zaměřuje především na rockovou hudbu. Jeho původní skupinou byla neonacistická Conflict 88, od jejíhož přesvědčení se po čase distancoval. Vlastní jméno zpěváka je Tomáš Hnídek. Ortelovy texty jsou považovány za kontroverzní, vyčítá se jim především rasistické, xenofobní, extrémistické a neonacistické zaměření.
Sám Tomáš Ortel však říká, že ve svých písních chce pouze upozornit na problémy současné doby. Většina fanoušků této skupiny patří ke krajní pravici, na její vystoupení dohlíží pravidelně policie.Kdo je Tomáš Ortel? Životopis Tomáš Ortel, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Tomáš Ortel

Národnost: česká
Datum narození: 26.12.1979
Místo narození: Plzeň

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Tomáš Ortel? s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Bronchoskopie? Vzpomenete si na definici slova IronKey? Vzpomněli byste si co znamená slovo WeChat? Vzpomněli byste si na význam slova Vidimace?

Klíčová slova: popis, národnost, wikipedie, lexikon, hudba, hudba, osobnost, informace, biografie, datum narození, Tomáš Ortel, wiki, místo narození, vysvětlení, životopis, kde se narodil Tomáš Ortel?

Pojem Tomáš Ortel je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Tomáš Ortel zkuste tyto odkazy

Hledat heslo Tomáš Ortel ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Tomáš Ortel na Google.cz

Zkusit najít pojem Tomáš Ortel ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tomáš Ortel ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Ortel například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tomáš Ortel

Právě nyní již víte Kdo je to Tomáš Ortel? Kdy se narodil Tomáš Ortel? Kde se narodil Tomáš Ortel? Tomáš Ortel patří do kategorie Hudba

Text vytvořen pro server Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Tomáš Ortel např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Ortel i v jiné kategorii než je hudba.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.