Kdo je to?
Kdo je Tomáš Ortel? Životopis Tomáš Ortel, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Tomáš Ortel?

Kdo je Tomáš Ortel? Životopis, informace, biografie, hudba

Tomáš Ortel je zpěváka současně frontman skupiny Ortel, která se zaměřuje především na rockovou hudbu. Jeho původní skupinou byla neonacistická Conflict 88, od jejíhož přesvědčení se po čase distancoval. Vlastní jméno zpěváka je Tomáš Hnídek. Ortelovy texty jsou považovány za kontroverzní, vyčítá se jim především rasistické, xenofobní, extrémistické a neonacistické zaměření.
Sám Tomáš Ortel však říká, že ve svých písních chce pouze upozornit na problémy současné doby. Většina fanoušků této skupiny patří ke krajní pravici, na její vystoupení dohlíží pravidelně policie.Kdo je Tomáš Ortel? Životopis Tomáš Ortel, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Tomáš Ortel

Národnost: česká
Datum narození: 26.12.1979
Místo narození: Plzeň

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Tomáš Ortel s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Bronchoskopie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Amnestie? Vzpomněli byste si co znamená slovo WeChat? Znáte termín Skript?

Klíčová slova: Tomáš Ortel, wiki, osobnost, hudba, informace, vysvětlení, biografie, datum narození, narození, lexikon, kdo je Tomáš Ortel?, hudba, život, kde se narodil Tomáš Ortel?, životopis, Tomáš Ortel

Pojem Tomáš Ortel je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít termín Tomáš Ortel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít heslo Tomáš Ortel ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Tomáš Ortel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Tomáš Ortel ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Tomáš Ortel ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Ortel například v Google obrázcích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Tomáš Ortel?

Právě jste zjistili Kdo je to Tomáš Ortel? Kdy se narodil Tomáš Ortel? Kde se narodil Tomáš Ortel? Tomáš Ortel patří do kategorie Hudba

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Tomáš Ortel třeba v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Ortel i v jiné kategorii než je hudba.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.