Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Ortel? Životopis Tomáš Ortel, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Tomáš Ortel?

Kdo je to Tomáš Ortel? Stručný životopis

Tomáš Ortel je zpěváka současně frontman skupiny Ortel, která se zaměřuje především na rockovou hudbu. Jeho původní skupinou byla neonacistická Conflict 88, od jejíhož přesvědčení se po čase distancoval. Vlastní jméno zpěváka je Tomáš Hnídek. Ortelovy texty jsou považovány za kontroverzní, vyčítá se jim především rasistické, xenofobní, extrémistické a neonacistické zaměření.
Sám Tomáš Ortel však říká, že ve svých písních chce pouze upozornit na problémy současné doby. Většina fanoušků této skupiny patří ke krajní pravici, na její vystoupení dohlíží pravidelně policie.Kdo je to Tomáš Ortel? Životopis Tomáš Ortel, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Tomáš Ortel

Národnost: česká
Datum narození: 26.12.1979
Místo narození: Plzeň

Tento text (Tomáš Ortel) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Bronchoskopie? Víte, co je to Autonomie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Jistotní účet? Rozumíte pojmu Komiks?

Klíčová slova: kdo je Tomáš Ortel?, informace, původ slova, formulace, etymologie, přesný výraz, popis, význam, synonymum, pojem, termín, popis, vysvětlení, přesný význam, lexikon, význam pojmu

Pojem Tomáš Ortel je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat frázi Tomáš Ortel ve Wikislovníku

Najít slovo Tomáš Ortel ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Tomáš Ortel ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Tomáš Ortel ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Ortel například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Tomáš Ortel? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Tomáš Ortel? Kdo to byl Tomáš Ortel? Kdy se narodil Tomáš Ortel? Kde se narodil Tomáš Ortel? Tomáš Ortel je v sekci hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Tomáš Ortel dejme tomu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Ortel i v jiné kategorii než je hudba.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.