Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Ortel? Životopis Tomáš Ortel, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Tomáš Ortel?

Kdo je to Tomáš Ortel? Stručný životopis

Tomáš Ortel je zpěváka současně frontman skupiny Ortel, která se zaměřuje především na rockovou hudbu. Jeho původní skupinou byla neonacistická Conflict 88, od jejíhož přesvědčení se po čase distancoval. Vlastní jméno zpěváka je Tomáš Hnídek. Ortelovy texty jsou považovány za kontroverzní, vyčítá se jim především rasistické, xenofobní, extrémistické a neonacistické zaměření.
Sám Tomáš Ortel však říká, že ve svých písních chce pouze upozornit na problémy současné doby. Většina fanoušků této skupiny patří ke krajní pravici, na její vystoupení dohlíží pravidelně policie.Kdo je to Tomáš Ortel? Životopis Tomáš Ortel, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Tomáš Ortel

Národnost: česká
Datum narození: 26.12.1979
Místo narození: Plzeň

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Tomáš Ortel? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Urea? Vzpomněli byste si co znamená slovo Štuková omítka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Borax? Víte co je Atletika?

Klíčová slova: přesný výraz, popis, hudba, informace, formulace, vysvětlení, Tomáš Ortel, význam pojmu, význam slova, co znamená, kdo je Tomáš Ortel?, pojem, definice, slovo, wiki, termín

Pojem Tomáš Ortel je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat pojem Tomáš Ortel ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Tomáš Ortel ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Tomáš Ortel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Tomáš Ortel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Ortel například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tomáš Ortel

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Tomáš Ortel? Kdo to byl Tomáš Ortel? Kdy se narodil Tomáš Ortel? Kde se narodil Tomáš Ortel? Tomáš Ortel je v kategorii hudba. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Tomáš Ortel řekněme například ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Ortel i v jiné kategorii než je hudba.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.