Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Ortel? Životopis Tomáš Ortel, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Tomáš Ortel?

Kdo je to Tomáš Ortel? Stručný životopis

Tomáš Ortel je zpěváka současně frontman skupiny Ortel, která se zaměřuje především na rockovou hudbu. Jeho původní skupinou byla neonacistická Conflict 88, od jejíhož přesvědčení se po čase distancoval. Vlastní jméno zpěváka je Tomáš Hnídek. Ortelovy texty jsou považovány za kontroverzní, vyčítá se jim především rasistické, xenofobní, extrémistické a neonacistické zaměření.
Sám Tomáš Ortel však říká, že ve svých písních chce pouze upozornit na problémy současné doby. Většina fanoušků této skupiny patří ke krajní pravici, na její vystoupení dohlíží pravidelně policie.Kdo je to Tomáš Ortel? Životopis Tomáš Ortel, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Tomáš Ortel

Národnost: česká
Datum narození: 26.12.1979
Místo narození: Plzeň

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Tomáš Ortel s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Urea? Znáte termín Eucerin? Vzpomněli byste si co znamená slovo Borax? Víte, co je to Spořič obrazovky?

Klíčová slova: význam slova, lexikon, význam pojmu, synonymum, hudba, definice, původ slova, popis, kdo to je, termín, slovo, odborný výraz, pojem, význam, co je to Tomáš Ortel?, co znamená

Pojem Tomáš Ortel je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Tomáš Ortel

Hledejte bez špehování slovo Tomáš Ortel ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Tomáš Ortel ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Tomáš Ortel ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Tomáš Ortel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Ortel například ve Wikipedii, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Tomáš Ortel? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Tomáš Ortel? Kdo to byl Tomáš Ortel? Kdy se narodil Tomáš Ortel? Kde se narodil Tomáš Ortel? Tomáš Ortel se nachází v kategorii hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Tomáš Ortel dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Ortel i v jiné kategorii než je hudba.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.