Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Ortel? Životopis Tomáš Ortel, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Tomáš Ortel?

Kdo je to Tomáš Ortel? Stručný životopis

Tomáš Ortel je zpěváka současně frontman skupiny Ortel, která se zaměřuje především na rockovou hudbu. Jeho původní skupinou byla neonacistická Conflict 88, od jejíhož přesvědčení se po čase distancoval. Vlastní jméno zpěváka je Tomáš Hnídek. Ortelovy texty jsou považovány za kontroverzní, vyčítá se jim především rasistické, xenofobní, extrémistické a neonacistické zaměření.
Sám Tomáš Ortel však říká, že ve svých písních chce pouze upozornit na problémy současné doby. Většina fanoušků této skupiny patří ke krajní pravici, na její vystoupení dohlíží pravidelně policie.Kdo je to Tomáš Ortel? Životopis Tomáš Ortel, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Tomáš Ortel

Národnost: česká
Datum narození: 26.12.1979
Místo narození: Plzeň

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Tomáš Ortel sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Urea? Vzpomněli byste si na význam slova Lajkovat? Vzpomněli byste si co znamená slovo Borax? Znáte definici termínu Linoleum?

Klíčová slova: pojem, informace, hudba, význam slova, wiki, co je to Tomáš Ortel?, heslo, lexikon, kdo je Tomáš Ortel?, popis, původ slova, odborný výraz, co znamená, termín, etymologie, přesný význam

Pojem Tomáš Ortel je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Tomáš Ortel

Hledat pojem Tomáš Ortel ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Tomáš Ortel ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Tomáš Ortel ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Tomáš Ortel na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Ortel například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Tomáš Ortel?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Tomáš Ortel? Kdo to byl Tomáš Ortel? Kdy se narodil Tomáš Ortel? Kde se narodil Tomáš Ortel? Tomáš Ortel patří do sekce hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Tomáš Ortel dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Ortel i v jiné kategorii než je hudba.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.