Kdo je to?
Kdo je to, byl Rektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rektor? Lidé, Školství

Kdo je to Rektor?

Co znamená a jaký je význam slova Rektor?

Rektor je nejvýše postavený hodnostář vysoké školy nebo univerzity. Rektor stojí v čele úřadu nazvaného rektorát. Rektora navrhuje akademický senát a do úřadu ho jmenuje prezident republiky. Zástupce rektora se nazývá prorektor.Kdo je to, byl Rektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rektor? Lidé, Školství

Líbí se vám definice kdo je to Rektor? Pak se podělte s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Romance? Znáte termín Tokáň? Pamatujete si definici pojmu Dědická smlouva? Víte, co je to Malá kopaná?

Klíčová slova: slovo, význam pojmu, popis, co je to Rektor?, význam slova, formulace, Rektor, informace, přesný význam, heslo, wiki, odborný výraz, etymologie, termín, popis, vysvětlení

Pojem Rektor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat pojem Rektor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Rektor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Rektor ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Rektor ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Rektor například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Rektor

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Rektor? Kdo to byl Rektor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rektor? Definice pojmu Rektor je v kategorii Školství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v Školství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.