Kdo je to?
Kdo je to, byl Rektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rektor? Lidé, Školství

Kdo je to Rektor?

Co znamená a jaký je význam slova Rektor?

Rektor je nejvýše postavený hodnostář vysoké školy nebo univerzity. Rektor stojí v čele úřadu nazvaného rektorát. Rektora navrhuje akademický senát a do úřadu ho jmenuje prezident republiky. Zástupce rektora se nazývá prorektor.Kdo je to, byl Rektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rektor? Lidé, Školství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Rektor sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Činohra? Vzpomenete si na definici slova Dekadentní? Pamatujete si definici pojmu De facto? Vzpomněli byste si na význam slova Komaxit?

Klíčová slova: kdo to je, vysvětlení, původ slova, lexikon, termín, popis, význam slova, Školství, Rektor, co je to Rektor?, co znamená, definice, popis, informace, pojem, etymologie

Pojem Rektor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Rektor

Hledat termín Rektor ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Rektor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Rektor ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Rektor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Rektor například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Rektor, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Rektor? Kdo to byl Rektor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rektor? Definice pojmu Rektor se nachází v sekci Školství. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít pojem, text, definici, dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie Školství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.