Kdo je to?
Kdo je to, byl Rektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rektor? Lidé, Školství

Kdo je to Rektor?

Co znamená a jaký je význam slova Rektor?

Rektor je nejvýše postavený hodnostář vysoké školy nebo univerzity. Rektor stojí v čele úřadu nazvaného rektorát. Rektora navrhuje akademický senát a do úřadu ho jmenuje prezident republiky. Zástupce rektora se nazývá prorektor.Kdo je to, byl Rektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rektor? Lidé, Školství

Sdílejte tuto stránku se slovem Rektor s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Činohra? Víte, co je to Lumbálka? Pamatujete si definici pojmu De facto? Rozumíte pojmu Omegle?

Klíčová slova: synonymum, heslo, definice, kdo je Rektor?, co je to Rektor?, odborný výraz, přesný význam, význam pojmu, popis, přesný výraz, Rektor, význam slova, význam, pojem, termín, vysvětlení

Pojem Rektor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít termín Rektor ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Rektor ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Rektor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Rektor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Rektor například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Rektor

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Rektor? Kdo to byl Rektor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rektor? Definice pojmu Rektor je v kategorii Školství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Rektor hledat i v jiných kategoriích (než Školství).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.