Kdo je to?
Kdo je to, byl Rektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rektor? Lidé, Školství

Kdo je to Rektor?

Co znamená a jaký je význam slova Rektor?

Rektor je nejvýše postavený hodnostář vysoké školy nebo univerzity. Rektor stojí v čele úřadu nazvaného rektorát. Rektora navrhuje akademický senát a do úřadu ho jmenuje prezident republiky. Zástupce rektora se nazývá prorektor.Kdo je to, byl Rektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rektor? Lidé, Školství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Rektor? s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Činohra? Znáte termín EKG? Pamatujete si definici pojmu Deficit? Víte, co je to Slang?

Klíčová slova: popis, co je to Rektor?, heslo, Školství, Rektor, slovo, informace, pojem, termín, vysvětlení, význam slova, popis, odborný výraz, definice, původ slova, lexikon

Pojem Rektor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat pojem Rektor ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Rektor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Rektor na Google.cz

Vyhledat termín Rektor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Rektor například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Rektor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Rektor? Kdo to byl Rektor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rektor? Definice pojmu Rektor je v sekci Školství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Školství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.