Kdo je to?
Kdo je to, byl Rektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rektor? Lidé, Školství

Kdo je to Rektor?

Co znamená a jaký je význam slova Rektor?

Rektor je nejvýše postavený hodnostář vysoké školy nebo univerzity. Rektor stojí v čele úřadu nazvaného rektorát. Rektora navrhuje akademický senát a do úřadu ho jmenuje prezident republiky. Zástupce rektora se nazývá prorektor.Kdo je to, byl Rektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rektor? Lidé, Školství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Rektor sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Činohra? Znáte definici termínu Atletika? Pamatujete si definici pojmu Deficit? Pamatujete si definici pojmu Skoba?

Klíčová slova: Školství, původ slova, kdo je Rektor?, formulace, vysvětlení, slovo, co je to Rektor?, informace, pojem, popis, etymologie, přesný význam, definice, termín, kdo to je, význam pojmu

Pojem Rektor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat slovo Rektor ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Rektor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Rektor ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Rektor ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Rektor například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Rektor

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Rektor? Kdo to byl Rektor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rektor? Definice pojmu Rektor patří do sekce Školství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie Školství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.