Kdo je to?
Kdo je to, byl Rektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rektor? Lidé, Školství

Kdo je to Rektor?

Co znamená a jaký je význam slova Rektor?

Rektor je nejvýše postavený hodnostář vysoké školy nebo univerzity. Rektor stojí v čele úřadu nazvaného rektorát. Rektora navrhuje akademický senát a do úřadu ho jmenuje prezident republiky. Zástupce rektora se nazývá prorektor.Kdo je to, byl Rektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rektor? Lidé, Školství

Sdílejte tuto stránku se slovem Rektor se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Romance? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ekvitermní regulace? Pamatujete si definici pojmu Dědická smlouva? Víte co je Osteopenie?

Klíčová slova: původ slova, co je to Rektor?, Rektor, formulace, wiki, kdo to je, etymologie, heslo, informace, co znamená, definice, kdo je Rektor?, slovo, popis, popis, synonymum

Pojem Rektor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Rektor zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat pojem Rektor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rektor ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Rektor ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Rektor ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Rektor například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Rektor, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Rektor? Kdo to byl Rektor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rektor? Definice pojmu Rektor je v kategorii Školství. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Rektor i v jiné sekci než v Školství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.