Kdo je to?
Kdo je to, byl Bohém? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bohém? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Bohém?

Co znamená a jaký je význam slova Bohém?

Bohém je osoba žijící odlišným a netradičním způsobem života, většinou značně neuspořádaným. Nejčastěji se jedná o různé umělce, například malíře, hudebníky, spisovatele a další.
Typické pro tento životní styl je soužití s podobně zaměřenými lidmi, setkávání na společenských podnicích, v kavárnách, pití alkoholu, užívání drog, otevřený sex, anarchistický postoj k politice a užívání všech příjemných stránek života. Označení bohém vzniklo v 19. století ve Francii.Kdo je to, byl Bohém? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bohém? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Bohém s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Kapustňák? Pamatujete si definici pojmu Script? Vzpomenete si na definici slova Harlem shake? Vzpomněli byste si co znamená slovo Epilepsie?

Klíčová slova: termín, co je to Bohém?, synonymum, vysvětlení, definice, Bohém, informace, kdo je Bohém?, wiki, formulace, popis, původ slova, odborný výraz, co znamená, heslo, lexikon

Pojem Bohém je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem Bohém na Youtube

Najít heslo Bohém na Google.cz

Zkusit najít slovo Bohém ve Wikislovníku

Hledat slovo Bohém ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohém například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bohém

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Bohém? Kdo to byl Bohém? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bohém? Definice pojmu Bohém je v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vlastnosti.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.