Kdo je to?
Kdo je to, byl Bohém? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bohém? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Bohém?

Co znamená a jaký je význam slova Bohém?

Bohém je osoba žijící odlišným a netradičním způsobem života, většinou značně neuspořádaným. Nejčastěji se jedná o různé umělce, například malíře, hudebníky, spisovatele a další.
Typické pro tento životní styl je soužití s podobně zaměřenými lidmi, setkávání na společenských podnicích, v kavárnách, pití alkoholu, užívání drog, otevřený sex, anarchistický postoj k politice a užívání všech příjemných stránek života. Označení bohém vzniklo v 19. století ve Francii.Kdo je to, byl Bohém? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bohém? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Bohém? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Karité? Vzpomněli byste si co označuje výraz Závazek? Vzpomenete si na definici slova Migréna? Znáte termín Léze?

Klíčová slova: informace, definice, význam slova, popis, termín, význam, wiki, formulace, lexikon, heslo, pojem, synonymum, význam pojmu, původ slova, Bohém, přesný výraz

Pojem Bohém je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Bohém

Hledejte bez špehování slovo Bohém ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Bohém ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Bohém ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Bohém ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohém například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Bohém, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Bohém? Kdo to byl Bohém? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bohém? Definice pojmu Bohém se nachází v sekci vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Bohém hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.