Kdo je to?
Kdo je to, byl Bohém? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bohém? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Bohém?

Co znamená a jaký je význam slova Bohém?

Bohém je osoba žijící odlišným a netradičním způsobem života, většinou značně neuspořádaným. Nejčastěji se jedná o různé umělce, například malíře, hudebníky, spisovatele a další.
Typické pro tento životní styl je soužití s podobně zaměřenými lidmi, setkávání na společenských podnicích, v kavárnách, pití alkoholu, užívání drog, otevřený sex, anarchistický postoj k politice a užívání všech příjemných stránek života. Označení bohém vzniklo v 19. století ve Francii.Kdo je to, byl Bohém? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bohém? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Bohém s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Lymfodrenáž? Znáte definici termínu Franchising? Vzpomenete si na definici slova Free running? Pamatujete si definici pojmu Fuzzy logic?

Klíčová slova: termín, informace, popis, odborný výraz, kdo to je, původ slova, pojem, vysvětlení, slovo, synonymum, Bohém, přesný výraz, definice, etymologie, lexikon, co je to Bohém?

Pojem Bohém je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Bohém

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bohém ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Bohém ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Bohém ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Bohém ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohém například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bohém

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Bohém? Kdo to byl Bohém? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bohém? Definice pojmu Bohém je v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též zkusit najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vlastnosti.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.