Kdo je to?
Kdo je to Bohém? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bohém? Lidé, vlastnosti

Bohém

Jaký je význam slova Bohém? Co to znamená?

Bohém je osoba žijící odlišným a netradičním způsobem života, většinou značně neuspořádaným. Nejčastěji se jedná o různé umělce, například malíře, hudebníky, spisovatele a další.
Typické pro tento životní styl je soužití s podobně zaměřenými lidmi, setkávání na společenských podnicích, v kavárnách, pití alkoholu, užívání drog, otevřený sex, anarchistický postoj k politice a užívání všech příjemných stránek života. Označení bohém vzniklo v 19. století ve Francii.Kdo je to Bohém? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bohém? Lidé, vlastnosti

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Řapík? Znáte definici termínu Abstrakce? Vzpomenete si na definici slova Respirátor? Pamatujete si definici pojmu Paleontologie?

Klíčová slova: přesný význam, slovo, heslo, význam, vysvětlení, definice, význam slova, význam pojmu, původ slova, etymologie, co znamená, wikipedie, synonymum, pojem, formulace, přesný výraz

Pojem Bohém je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Bohém doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít termín Bohém ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Bohém ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Bohém v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bohém ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Bohém ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohém například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bohém

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Bohém? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bohém? Definice pojmu Bohém je v sekci Vlastnosti

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít informace pojem, slovo, termín, definici například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie vlastnosti.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.