Kdo je to?
Kdo je to Bohém? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bohém? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Bohém?

Co znamená a jaký je význam slova Bohém?

Bohém je osoba žijící odlišným a netradičním způsobem života, většinou značně neuspořádaným. Nejčastěji se jedná o různé umělce, například malíře, hudebníky, spisovatele a další.
Typické pro tento životní styl je soužití s podobně zaměřenými lidmi, setkávání na společenských podnicích, v kavárnách, pití alkoholu, užívání drog, otevřený sex, anarchistický postoj k politice a užívání všech příjemných stránek života. Označení bohém vzniklo v 19. století ve Francii.Kdo je to Bohém? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bohém? Lidé, vlastnosti

Zaujala vás definice pojmu Bohém? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Kapustňák? Víte, co je to Infantilismus? Vzpomenete si na definici slova Popelín? Rozumíte pojmu Adjudikace?

Klíčová slova: Bohém, vlastnosti, informace, význam pojmu, formulace, přesný výraz, odborný výraz, přesný význam, wikipedie, popis, definice, wiki, heslo, slovo, původ slova, lexikon

Pojem Bohém je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat slovo Bohém ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Bohém ve Wikislovníku

Hledat pojem Bohém ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Bohém ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Bohém na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohém například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Bohém? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Bohém? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bohém? Definice pojmu Bohém patří do sekce Vlastnosti

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat informace pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vlastnosti.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.