Kdo je to?
Kdo je to, byl Bohém? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bohém? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Bohém?

Co znamená a jaký je význam slova Bohém?

Bohém je osoba žijící odlišným a netradičním způsobem života, většinou značně neuspořádaným. Nejčastěji se jedná o různé umělce, například malíře, hudebníky, spisovatele a další.
Typické pro tento životní styl je soužití s podobně zaměřenými lidmi, setkávání na společenských podnicích, v kavárnách, pití alkoholu, užívání drog, otevřený sex, anarchistický postoj k politice a užívání všech příjemných stránek života. Označení bohém vzniklo v 19. století ve Francii.Kdo je to, byl Bohém? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bohém? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Bohém sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Karité? Vzpomněli byste si na význam slova Příslovce? Vzpomenete si na definici slova Migréna? Znáte definici termínu Pastis?

Klíčová slova: význam, wiki, etymologie, definice, význam slova, slovo, pojem, popis, vlastnosti, kdo to je, význam pojmu, kdo je Bohém?, přesný výraz, odborný výraz, popis, co je to Bohém?

Pojem Bohém je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Bohém

Hledejte bez špehování slovo Bohém ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bohém ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Bohém ve Wikipedii

Hledat heslo Bohém ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Bohém například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bohém

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Bohém? Kdo to byl Bohém? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bohém? Definice pojmu Bohém patří do sekce vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, termín kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vlastnosti.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.