Kdo je to?
Kdo je Ondřej Bábor? Životopis Ondřej Bábor, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Ondřej Bábor

Kdo je Ondřej Bábor? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Ondřej Bábor je český filmový, televizní a divadelní herec, motorkář. Bábor se narodil v Brně, ale vyrůstal na venkově. Má o dva roky staršího bratra Michaela, který mu v pěti letech zachránil život. Ondřej proletěl sklem a přišel málem o život.
Po základní škole studoval na gymnáziu v Hustopečích. Během studií začal vystupovat v Městském divadle Brno. Debutoval ve hře Probuzení jara v hlavní roli Melchiora Gábora. Na gymnáziu se rozhodl, že se bude hraní věnovat i nadále a začal v Brně studovat muzikálové herectví na Janáčkově akademii múzických umění. Studium mu však přerušila nehoda na motorce. O dva roky později opět začal studovat a nakonec školu úspěšně absolvoval. Hojně se věnuje zpěvu a často se objevuje v muzikálech (Děti ráje, Mamma Mia!, Jekyll a Hyde, Zorro, Pokrevní bratři). Objevil se také na prknech Národního divadla moravskoslezského (Fantom Londýna). V brněnském Divadle Husa na provázku se představil v inscenacích Prase aneb Vaclav Havel’s hunt for a pig a Betlém aneb Převeliké klanění právě narozenému jezulátku.
Před kamerou debutoval Bábor v roce 2019 v dramatu Teroristka s Ivou Janžurovou v hlavní roli. Ve stejném roce vytvořil roli v seriálu Modrý kód. Epizodní role si zahrál i v dalších televizních seriálech jako Slunečná (2020), Sestřičky Modrý kód (2021), Zoo a 1. MISE (2022). Ve většině rolí ztvárnil roli motorkáře. Sám Ondřej je vášnivým motorkářem a se svou motorkou Harley-Davidson se objevil v seriálu Sestřičky Modrý kód.
Bábor byl dlouho ve vztahu se zpěvačkou Michaelou Noskovou, kterou si vzal za ženu na Srí Lance. Sňatek byl však v České republice neplatný. Rok poté se pár rozešel. V současnosti je Ondřej zasnoubený. Má o 10 let mladší přítelkyni.Kdo je Ondřej Bábor? Životopis Ondřej Bábor, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Ondřej Bábor

Národnost: česká
Datum narození: 28. 11. 1990
Místo narození: Brno, Československo

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Ondřej Bábor sdílet s vaším okruhem známých osob na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Svatojakubská cesta? Víte, co je to Průvodce? Víte, co je to ECMO? Rozumíte pojmu Koprofilie?

Klíčová slova: osobnost, herectví, život, popis, zajímavosti, wiki, narození, národnost, kdo je Ondřej Bábor?, životopis, lexikon, kde se narodil Ondřej Bábor?, wikipedie, biografie, datum narození, osobnosti

Pojem Ondřej Bábor je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Ondřej Bábor v následujících vyhledávačích

Zkusit najít slovo Ondřej Bábor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Ondřej Bábor ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Ondřej Bábor ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ondřej Bábor ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Ondřej Bábor na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Ondřej Bábor například ve Wikipedii, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ondřej Bábor

Právě jste zjistili Kdo je to Ondřej Bábor? Kdy se narodil Ondřej Bábor? Kde se narodil Ondřej Bábor? Ondřej Bábor patří do sekce Herectví

Kategorie herectví, muž zelenovlasý, ondřej Bábor, ilustrační obrázek

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Ondřej Bábor např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ondřej Bábor i v jiné kategorii než je herectví.