Kdo je to?
Kdo je Ondřej Bábor? Životopis Ondřej Bábor, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Ondřej Bábor?

Kdo je Ondřej Bábor? Životopis, informace, biografie, herectví

Ondřej Bábor je český filmový, televizní a divadelní herec, motorkář. Bábor se narodil v Brně, ale vyrůstal na venkově. Má o dva roky staršího bratra Michaela, který mu v pěti letech zachránil život. Ondřej proletěl sklem a přišel málem o život.
Po základní škole studoval na gymnáziu v Hustopečích. Během studií začal vystupovat v Městském divadle Brno. Debutoval ve hře Probuzení jara v hlavní roli Melchiora Gábora. Na gymnáziu se rozhodl, že se bude hraní věnovat i nadále a začal v Brně studovat muzikálové herectví na Janáčkově akademii múzických umění. Studium mu však přerušila nehoda na motorce. O dva roky později opět začal studovat a nakonec školu úspěšně absolvoval. Hojně se věnuje zpěvu a často se objevuje v muzikálech (Děti ráje, Mamma Mia!, Jekyll a Hyde, Zorro, Pokrevní bratři). Objevil se také na prknech Národního divadla moravskoslezského (Fantom Londýna). V brněnském Divadle Husa na provázku se představil v inscenacích Prase aneb Vaclav Havel’s hunt for a pig a Betlém aneb Převeliké klanění právě narozenému jezulátku.
Před kamerou debutoval Bábor v roce 2019 v dramatu Teroristka s Ivou Janžurovou v hlavní roli. Ve stejném roce vytvořil roli v seriálu Modrý kód. Epizodní role si zahrál i v dalších televizních seriálech jako Slunečná (2020), Sestřičky Modrý kód (2021), Zoo a 1. MISE (2022). Ve většině rolí ztvárnil roli motorkáře. Sám Ondřej je vášnivým motorkářem a se svou motorkou Harley-Davidson se objevil v seriálu Sestřičky Modrý kód.
Bábor byl dlouho ve vztahu se zpěvačkou Michaelou Noskovou, kterou si vzal za ženu na Srí Lance. Sňatek byl však v České republice neplatný. Rok poté se pár rozešel. V současnosti je Ondřej zasnoubený. Má o 10 let mladší přítelkyni.Kdo je Ondřej Bábor? Životopis Ondřej Bábor, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Ondřej Bábor

Národnost: česká
Datum narození: 28. 11. 1990
Místo narození: Brno, Československo

Zaujala vás biografie osobnosti Ondřej Bábor? Potom se podělte s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Chlorela? Vzpomněli byste si na význam slova Gainer? Víte, co je to Software? Znáte definici termínu Sonet?

Klíčová slova: zajímavosti, místo narození, herectví, herectví, datum narození, biografie, popis, život, informace, lexikon, životopis, vysvětlení, kdo je Ondřej Bábor?, osobnost, kdy se narodil Ondřej Bábor?, wikipedie

Pojem Ondřej Bábor je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat termín Ondřej Bábor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Ondřej Bábor ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Ondřej Bábor ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Ondřej Bábor ve Wikislovníku

Najít termín Ondřej Bábor ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ondřej Bábor například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Ondřej Bábor?

Právě jste zjistili Kdo je to Ondřej Bábor? Kdy se narodil Ondřej Bábor? Kde se narodil Ondřej Bábor? Ondřej Bábor se nachází v kategorii Herectví

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Ondřej Bábor řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ondřej Bábor i v jiné kategorii než je herectví.