Kdo je to?
Kdo je to, byl Rambo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rambo? Lidé, fikce

Kdo je to Rambo?

Jaký je význam slova Rambo? Co to znamená?

Rambo, celým jménem John Rambo, je hlavní hrdina série amerických akčních filmů o vojákovi, který se vrací z války ve Vietnamu. Filmy měly knižní předlohu, a to román kanadského spisovatele Davida Morella z roku 1972 nazvaný jednoduše Rambo. Ve filmu postavu Ramba ztvárnil Sylvester Stallone. V přeneseném smyslu, když o někom řekneme, že je rambo, myslíme tím, že má velkou fyzickou sílu a především svaly.Kdo je to, byl Rambo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rambo? Lidé, fikce

Líbí se vám definice kdo je to Rambo? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Sangvinik? Znáte pojem Maltodextrin? Víte, co je to Xylitol? Vzpomenete si na definici slova Halászlé?

Klíčová slova: původ slova, formulace, synonymum, informace, termín, co je to Rambo?, heslo, kdo je Rambo?, význam slova, význam pojmu, kdo to je, pojem, Rambo, popis, odborný výraz, etymologie

Pojem Rambo je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Rambo

Hledat videa s názvem Rambo na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Rambo ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Rambo ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rambo ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Rambo například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Rambo, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Rambo? Kdo to byl Rambo? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rambo? Definice pojmu Rambo je v kategorii fikce. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než fikce).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?