Kdo je to?
Kdo je to, byl Rambo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rambo? Lidé, fikce

Kdo je to Rambo?

Jaký je význam slova Rambo? Co to znamená?

Rambo, celým jménem John Rambo, je hlavní hrdina série amerických akčních filmů o vojákovi, který se vrací z války ve Vietnamu. Filmy měly knižní předlohu, a to román kanadského spisovatele Davida Morella z roku 1972 nazvaný jednoduše Rambo. Ve filmu postavu Ramba ztvárnil Sylvester Stallone. V přeneseném smyslu, když o někom řekneme, že je rambo, myslíme tím, že má velkou fyzickou sílu a především svaly.Kdo je to, byl Rambo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rambo? Lidé, fikce

Definici slova Rambo můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Sangvinik? Vzpomněli byste si na význam slova Perlinka? Víte, co je to Umakart? Znáte definici termínu Alkohol?

Klíčová slova: wiki, co znamená, popis, synonymum, kdo to je, slovo, původ slova, přesný význam, Rambo, význam, vysvětlení, význam pojmu, přesný výraz, heslo, fikce, definice

Pojem Rambo je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít slovo Rambo ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Rambo ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Rambo ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Rambo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Rambo například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Rambo, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Rambo? Kdo to byl Rambo? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rambo? Definice pojmu Rambo se nachází v sekci fikce. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Rambo i v jiné sekci než je kategorie fikce.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?