Kdo je to?
Kdo je to, byl Rambo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rambo? Lidé, fikce

Kdo je to Rambo?

Jaký je význam slova Rambo? Co to znamená?

Rambo, celým jménem John Rambo, je hlavní hrdina série amerických akčních filmů o vojákovi, který se vrací z války ve Vietnamu. Filmy měly knižní předlohu, a to román kanadského spisovatele Davida Morella z roku 1972 nazvaný jednoduše Rambo. Ve filmu postavu Ramba ztvárnil Sylvester Stallone. V přeneseném smyslu, když o někom řekneme, že je rambo, myslíme tím, že má velkou fyzickou sílu a především svaly.Kdo je to, byl Rambo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rambo? Lidé, fikce

Zaujalo vás slovo, termín Rambo? Potom se podělte s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Sangvinik? Znáte definici termínu Absces? Víte, co je to Xylitol? Pamatujete si definici pojmu Himalájská sůl?

Klíčová slova: vysvětlení, popis, termín, formulace, informace, co znamená, synonymum, přesný výraz, původ slova, definice, význam pojmu, fikce, popis, heslo, co je to Rambo?, etymologie

Pojem Rambo je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat pojem Rambo na Google.cz

Zkusit najít frázi Rambo ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Rambo ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Rambo ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Rambo například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Rambo? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Rambo? Kdo to byl Rambo? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rambo? Definice pojmu Rambo se nachází v kategorii fikce. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se vyhledat pojem, výraz, termín, heslo kupříkladu v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Rambo i v jiné kategorii než v fikce.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?