Kdo je to?
Kdo je to, byl Rambo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rambo? Lidé, fikce

Kdo je to Rambo?

Jaký je význam slova Rambo? Co to znamená?

Rambo, celým jménem John Rambo, je hlavní hrdina série amerických akčních filmů o vojákovi, který se vrací z války ve Vietnamu. Filmy měly knižní předlohu, a to román kanadského spisovatele Davida Morella z roku 1972 nazvaný jednoduše Rambo. Ve filmu postavu Ramba ztvárnil Sylvester Stallone. V přeneseném smyslu, když o někom řekneme, že je rambo, myslíme tím, že má velkou fyzickou sílu a především svaly.Kdo je to, byl Rambo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rambo? Lidé, fikce

Tento text (Rambo) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Melancholik? Znáte definici termínu QOS? Víte, co je to Drobný hmotný majetek? Pamatujete si definici pojmu After party?

Klíčová slova: vysvětlení, přesný výraz, kdo je Rambo?, heslo, význam slova, pojem, fikce, synonymum, popis, termín, význam, informace, původ slova, co znamená, Rambo, popis

Pojem Rambo je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Rambo v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Rambo v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Rambo ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Rambo ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Rambo ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Rambo například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Rambo? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Rambo? Kdo to byl Rambo? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rambo? Definice pojmu Rambo je v sekci fikce. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie fikce.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?