Kdo je to?
Kdo je to, byl Rambo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rambo? Lidé, fikce

Kdo je to Rambo?

Jaký je význam slova Rambo? Co to znamená?

Rambo, celým jménem John Rambo, je hlavní hrdina série amerických akčních filmů o vojákovi, který se vrací z války ve Vietnamu. Filmy měly knižní předlohu, a to román kanadského spisovatele Davida Morella z roku 1972 nazvaný jednoduše Rambo. Ve filmu postavu Ramba ztvárnil Sylvester Stallone. V přeneseném smyslu, když o někom řekneme, že je rambo, myslíme tím, že má velkou fyzickou sílu a především svaly.Kdo je to, byl Rambo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rambo? Lidé, fikce

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Rambo? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Sandbox? Víte, co je to Krypta? Vzpomněli byste si na význam slova Přídavné jméno? Pamatujete si definici pojmu Morfin?

Klíčová slova: kdo to je, wiki, slovo, význam slova, informace, popis, význam pojmu, termín, vysvětlení, Rambo, definice, heslo, co znamená, přesný výraz, popis

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Rambo, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Rambo? Kdo to byl Rambo? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rambo? Definice pojmu Rambo je v kategorii fikce. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, výraz např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Rambo v jiné sekci než fikce.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?