Kdo je to?
Kdo je to, byl Rambo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rambo? Lidé, fikce

Kdo je to Rambo?

Jaký je význam slova Rambo? Co to znamená?

Rambo, celým jménem John Rambo, je hlavní hrdina série amerických akčních filmů o vojákovi, který se vrací z války ve Vietnamu. Filmy měly knižní předlohu, a to román kanadského spisovatele Davida Morella z roku 1972 nazvaný jednoduše Rambo. Ve filmu postavu Ramba ztvárnil Sylvester Stallone. V přeneseném smyslu, když o někom řekneme, že je rambo, myslíme tím, že má velkou fyzickou sílu a především svaly.Kdo je to, byl Rambo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rambo? Lidé, fikce

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Rambo? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Melancholik? Víte co je Sangria? Víte, co je to Drobný hmotný majetek? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lůžkoden?

Klíčová slova: význam, popis, heslo, termín, wiki, co znamená, formulace, původ slova, vysvětlení, význam pojmu, slovo, co je to Rambo?, Rambo, fikce, lexikon, popis

Pojem Rambo je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít heslo Rambo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Rambo ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Rambo ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Rambo na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Rambo například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Rambo, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Rambo? Kdo to byl Rambo? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rambo? Definice pojmu Rambo je v kategorii fikce. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci fikce.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?