Kdo je to?
Kdo je to, byl Rambo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rambo? Lidé, fikce

Kdo je to Rambo?

Jaký je význam slova Rambo? Co to znamená?

Rambo, celým jménem John Rambo, je hlavní hrdina série amerických akčních filmů o vojákovi, který se vrací z války ve Vietnamu. Filmy měly knižní předlohu, a to román kanadského spisovatele Davida Morella z roku 1972 nazvaný jednoduše Rambo. Ve filmu postavu Ramba ztvárnil Sylvester Stallone. V přeneseném smyslu, když o někom řekneme, že je rambo, myslíme tím, že má velkou fyzickou sílu a především svaly.Kdo je to, byl Rambo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rambo? Lidé, fikce

Definici slova Rambo můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Sangvinik? Znáte termín Ohnisková vzdálenost? Víte, co je to Xylitol? Víte, co je to Demise?

Klíčová slova: vysvětlení, co znamená, přesný význam, synonymum, původ slova, co je to Rambo?, formulace, význam pojmu, definice, etymologie, Rambo, odborný výraz, význam slova, kdo je Rambo?, přesný výraz, lexikon

Pojem Rambo je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat výraz Rambo ve Wikipedii

Vyhledat pojem Rambo na Google.cz

Najít termín Rambo v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Rambo ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Rambo například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Rambo

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Rambo? Kdo to byl Rambo? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rambo? Definice pojmu Rambo patří do sekce fikce. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též hledat výraz, text, termín, pojem řekněme třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Rambo i v jiné sekci než v fikce.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?