Kdo je to?
Kdo je to, byl Rambo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rambo? Lidé, fikce

Kdo je to Rambo?

Jaký je význam slova Rambo? Co to znamená?

Rambo, celým jménem John Rambo, je hlavní hrdina série amerických akčních filmů o vojákovi, který se vrací z války ve Vietnamu. Filmy měly knižní předlohu, a to román kanadského spisovatele Davida Morella z roku 1972 nazvaný jednoduše Rambo. Ve filmu postavu Ramba ztvárnil Sylvester Stallone. V přeneseném smyslu, když o někom řekneme, že je rambo, myslíme tím, že má velkou fyzickou sílu a především svaly.Kdo je to, byl Rambo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Rambo? Lidé, fikce

Líbí se vám definice kdo je to Rambo? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Sangvinik? Vzpomněli byste si co označuje výraz Bércový vřed? Víte, co je to Umakart? Znáte termín Esovka?

Klíčová slova: formulace, přesný význam, význam slova, popis, pojem, Rambo, význam, co je to Rambo?, synonymum, fikce, vysvětlení, kdo je Rambo?, termín, lexikon, kdo to je, slovo

Pojem Rambo je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Rambo zkuste tyto odkazy

Hledat frázi Rambo ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Rambo ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Rambo ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Rambo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Rambo například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Rambo

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Rambo? Kdo to byl Rambo? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Rambo? Definice pojmu Rambo je v kategorii fikce. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Rambo i v jiné sekci než v fikce.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?