Kdo je to?
Kdo je to, byl Gandalf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gandalf? Lidé, fikce

Kdo je to Gandalf?

Co znamená a jaký je význam slova Gandalf?

Gandalf je jméno čaroděje z knih J.R.R. Tolkiena. Vystupoval pod různými jmény, často byl nazýván například Gandalf Šedý, šedý poutník a podobně. Nosil dlouhé vousy, široký plášť, dlouhou hůl a špičatý klobouk. Bojoval proti zlým silám ve Středozemi. Byl účastníkem tažení proti drakovi Šmakovi a poznal moc Jednoho prstenu. Podařilo se mu najít způsob, jak tento prsten zničit.
Jako člen Společenstva Prstenu pomáhal Frodovi na výpravě s Prstenem. V boji s balrogem se zřítil z mostu a vrátil se zpět jako Gandalf Bílý. Byl jedním z těch, kteří zásadně přispěli k vítězství v bitvě o prsten a moc a sjednocení království. Společně s dalšími strážci pak odplul do Zemí Neumírajících.Kdo je to, byl Gandalf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gandalf? Lidé, fikce

Definici slova Gandalf můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Digitální stopa? Rozumíte pojmu Býkovec? Rozumíte pojmu Michelinská hvězda? Znáte pojem Aprobace?

Klíčová slova: pojem, formulace, přesný význam, význam slova, synonymum, informace, definice, co znamená, význam, význam pojmu, odborný výraz, popis, co je to Gandalf?, Gandalf, popis, termín

Pojem Gandalf je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Gandalf

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gandalf ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Gandalf ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Gandalf ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Gandalf ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Gandalf například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Gandalf, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Gandalf? Kdo to byl Gandalf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gandalf? Definice pojmu Gandalf se nachází v sekci fikce. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín řekněme například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v fikce.