Kdo je to?
Kdo je to Směnárník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Směnárník? Lidé, profese

Směnárník

Jaký je význam slova Směnárník? Co to znamená?

Směnárník pracuje ve směnárenských službách, hlavní náplní jeho práce je směna valut případně deviz.
Směnárny zajišťují směnu jedné měny za druhou. Typicky například výměna českých korun za americké dolary apod.
Směnárníci a směnárnice obvykle pracují na pobočkách a vyřizují požadavky klientů na směnu valut dle stanovených kurzů. Pro výkon této profese není třeba žádné specifické vzdělání, jde však o práci s vysokou mírou zodpovědnosti.
Činnost směnáren u nás reguluje Česká národní banka.
Směnárny mohou poskytovat i přidružené služby.Kdo je to Směnárník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Směnárník? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Směnárník se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Souhláska? Pamatujete si definici pojmu Android? Vzpomněli byste si na význam slova Eunuch? Vzpomněli byste si co znamená slovo Vltavín?

Klíčová slova: popis, co znamená, slovo, pojem, wiki, profese, definice, význam pojmu, wikipedie, informace, formulace, původ slova, vysvětlení, etymologie, odborný výraz, přesný výraz

Pojem Směnárník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Směnárník v dalších zdrojích

Hledat výraz Směnárník ve Wikipedii

Najít výraz Směnárník ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Směnárník ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Směnárník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Směnárník na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Směnárník například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Směnárník, definice, vysvětlení pojmu

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Směnárník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Směnárník? Definice pojmu Směnárník je v kategorii Profese

Kategorie profese, policista, směnárník, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za případné neaktuální údaje a pravopisné chyby na webových stránkách. Snažíme se neustále zlepšovat obsah a kvalitu stránek, a vaše zpětná vazba je pro mě velmi důležitá. Děkujeme za pochopení.Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Směnárník i v jiných kategoriích (než profese).