Kdo je to?
Kdo je to Erik Tabery? Životopis Erik Tabery, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Erik Tabery?

Kdo je to Erik Tabery? Stručný životopis

Erik Tabery je šéfredaktor týdeníku Respekt, publicista a žurnalista. Svou profesní kariéru začal právě v redakci týdeníku Respekt, kde se později stal šéfredaktorem. Zabývá se především domácí politickou scénou.
Za své komentáře získal ocenění Novinářská křepelka, Cenu Ferdinanda Peroutky a Novinářskou cenu. Je také autorem úspěšných a oceňovaných knih jako je např. Vládneme, nerušit nebo Opuštěná společnost. Erik Tabery je i tvůrcem několika dokumentů.Kdo je to Erik Tabery? Životopis Erik Tabery, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Erik Tabery

Národnost: česká
Datum narození: 13. června 1977
Místo narození: České Budějovice

Popis osobnosti Erik Tabery můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Altruismus? Vzpomenete si na definici slova Inri? Pamatujete si definici pojmu Krypta? Vzpomněli byste si na význam slova Aeronet?

Klíčová slova: kdo je Erik Tabery?, odborný výraz, heslo, význam pojmu, význam, formulace, pojem, původ slova, informace, wiki, definice, lexikon, popis, co je to Erik Tabery?, kdo to je, termín

Pojem Erik Tabery je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít Erik Tabery ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Erik Tabery ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Erik Tabery na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Erik Tabery ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Erik Tabery například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Erik Tabery

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Erik Tabery? Kdo to byl Erik Tabery? Kdy se narodil Erik Tabery? Kde se narodil Erik Tabery? Erik Tabery se nachází v sekci novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Erik Tabery dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Erik Tabery i v jiné kategorii než je novináři.