Kdo je to?
Kdo je to Erik Tabery? Životopis Erik Tabery, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Erik Tabery?

Kdo je to Erik Tabery? Stručný životopis

Erik Tabery je šéfredaktor týdeníku Respekt, publicista a žurnalista. Svou profesní kariéru začal právě v redakci týdeníku Respekt, kde se později stal šéfredaktorem. Zabývá se především domácí politickou scénou.
Za své komentáře získal ocenění Novinářská křepelka, Cenu Ferdinanda Peroutky a Novinářskou cenu. Je také autorem úspěšných a oceňovaných knih jako je např. Vládneme, nerušit nebo Opuštěná společnost. Erik Tabery je i tvůrcem několika dokumentů.Kdo je to Erik Tabery? Životopis Erik Tabery, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Erik Tabery

Národnost: česká
Datum narození: 13. června 1977
Místo narození: České Budějovice

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Erik Tabery sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Acylpyrin? Znáte definici termínu Kolokvium? Pamatujete si definici pojmu Piniové oříšky? Pamatujete si definici pojmu Kitesurfing?

Klíčová slova: lexikon, termín, co znamená, původ slova, význam, přesný výraz, informace, význam slova, synonymum, wiki, odborný výraz, přesný význam, formulace, vysvětlení, slovo, co je to Erik Tabery?

Pojem Erik Tabery je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat výraz Erik Tabery v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Erik Tabery ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Erik Tabery ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Erik Tabery na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Erik Tabery například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Erik Tabery?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Erik Tabery? Kdo to byl Erik Tabery? Kdy se narodil Erik Tabery? Kde se narodil Erik Tabery? Erik Tabery patří do sekce novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Erik Tabery kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Erik Tabery i v jiné kategorii než je novináři.