Kdo je to?
Kdo je to Erik Tabery? Životopis Erik Tabery, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Erik Tabery?

Kdo je to Erik Tabery? Stručný životopis

Erik Tabery je šéfredaktor týdeníku Respekt, publicista a žurnalista. Svou profesní kariéru začal právě v redakci týdeníku Respekt, kde se později stal šéfredaktorem. Zabývá se především domácí politickou scénou.
Za své komentáře získal ocenění Novinářská křepelka, Cenu Ferdinanda Peroutky a Novinářskou cenu. Je také autorem úspěšných a oceňovaných knih jako je např. Vládneme, nerušit nebo Opuštěná společnost. Erik Tabery je i tvůrcem několika dokumentů.Kdo je to Erik Tabery? Životopis Erik Tabery, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Erik Tabery

Národnost: česká
Datum narození: 13. června 1977
Místo narození: České Budějovice

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Erik Tabery s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Altruismus? Víte co je Římsa? Pamatujete si definici pojmu Krypta? Vzpomněli byste si co označuje výraz Zpronevěra?

Klíčová slova: definice, termín, novináři, význam, wiki, slovo, přesný výraz, význam slova, formulace, Erik Tabery, popis, odborný výraz, synonymum, lexikon, informace, přesný význam

Pojem Erik Tabery je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Erik Tabery na Youtube

Hledat frázi Erik Tabery ve Wikipedii

Vyhledat pojem Erik Tabery ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Erik Tabery v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Erik Tabery například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Erik Tabery? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Erik Tabery? Kdo to byl Erik Tabery? Kdy se narodil Erik Tabery? Kde se narodil Erik Tabery? Erik Tabery se nachází v kategorii novináři. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Erik Tabery třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Erik Tabery i v jiné kategorii než je novináři.