Kdo je to?
Kdo je to Erik Tabery? Životopis Erik Tabery, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Erik Tabery?

Kdo je to Erik Tabery? Stručný životopis

Erik Tabery je šéfredaktor týdeníku Respekt, publicista a žurnalista. Svou profesní kariéru začal právě v redakci týdeníku Respekt, kde se později stal šéfredaktorem. Zabývá se především domácí politickou scénou.
Za své komentáře získal ocenění Novinářská křepelka, Cenu Ferdinanda Peroutky a Novinářskou cenu. Je také autorem úspěšných a oceňovaných knih jako je např. Vládneme, nerušit nebo Opuštěná společnost. Erik Tabery je i tvůrcem několika dokumentů.Kdo je to Erik Tabery? Životopis Erik Tabery, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Erik Tabery

Národnost: česká
Datum narození: 13. června 1977
Místo narození: České Budějovice

Tento text (Erik Tabery) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Altruismus? Víte, co je to Astenik? Pamatujete si definici pojmu Krypta? Rozumíte pojmu Etážové topení?

Klíčová slova: kdo je Erik Tabery?, kdo to je, význam, informace, co znamená, význam slova, termín, pojem, definice, odborný výraz, přesný význam, wiki, co je to Erik Tabery?, slovo, Erik Tabery, formulace

Pojem Erik Tabery je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít heslo Erik Tabery v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Erik Tabery ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Erik Tabery ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Erik Tabery ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Erik Tabery například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Erik Tabery?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Erik Tabery? Kdo to byl Erik Tabery? Kdy se narodil Erik Tabery? Kde se narodil Erik Tabery? Erik Tabery je v kategorii novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Erik Tabery řekněme třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Erik Tabery i v jiné kategorii než je novináři.