Kdo je to?
Kdo je Dita Charanzová? Životopis Dita Charanzová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Dita Charanzová

Kdo je Dita Charanzová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Dita Charanzová je politička, diplomatka, konzultantka a manažerka. Působila také jako vysoká státní úřednice, která se zabývala především Evropskou unií. Je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze a diplomatické akademie v Madridu. Má titul Ph.D. Působila v diplomacii, na Stálém zastoupení ČR. Řídila Výbor pro obchodní a rozvojovou politiku v době předsednictví ČR v EU. Podílela se také na projektech EU a ve Štrasburku byla manažerkou televize při zasedáních Parlamentního shromáždění Rady Evropy.
Od roku 2014 je Dita Charanzová poslankyní Evropského parlamentu.Kdo je Dita Charanzová? Životopis Dita Charanzová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Dita Charanzová

Národnost: česká
Datum narození: 30. dubna 1975
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Dita Charanzová můžete sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Fyzické napadení? Pamatujete si definici pojmu Arkýř? Vzpomněli byste si co označuje výraz Intrastat? Vzpomněli byste si co znamená slovo Artefakt?

Klíčová slova: narození, kdy se narodila Dita Charanzová?, kde se narodila Dita Charanzová?, popis, Dita Charanzová, politici, datum narození, Dita Charanzová, místo narození, zajímavosti, biografie, životopis, osobnosti, lexikon, kdo je Dita Charanzová?, vysvětlení

Pojem Dita Charanzová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat heslo Dita Charanzová ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Dita Charanzová na Google.cz

Hledat slovo Dita Charanzová ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Dita Charanzová ve Wikimedia Commons

Najít pojem Dita Charanzová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Dita Charanzová například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Životopis, kdo je Dita Charanzová? Stručná biografie

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Dita Charanzová? Kdy se narodila Dita Charanzová? Kde se narodila Dita Charanzová? Dita Charanzová je v sekci Politici

Kategorie politici, předseda, dita Charanzová, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Dita Charanzová dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dita Charanzová i v jiné kategorii než je politici.