Kdo je to?
Kdo je to Dita Charanzová? Životopis Dita Charanzová, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Dita Charanzová?

Kdo je to Dita Charanzová? Stručný životopis

Dita Charanzová je politička, diplomatka, konzultantka a manažerka. Působila také jako vysoká státní úřednice, která se zabývala především Evropskou unií. Je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze a diplomatické akademie v Madridu. Má titul Ph.D. Působila v diplomacii, na Stálém zastoupení ČR. Řídila Výbor pro obchodní a rozvojovou politiku v době předsednictví ČR v EU. Podílela se také na projektech EU a ve Štrasburku byla manažerkou televize při zasedáních Parlamentního shromáždění Rady Evropy.
Od roku 2014 je Dita Charanzová poslankyní Evropského parlamentu.Kdo je to Dita Charanzová? Životopis Dita Charanzová, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Dita Charanzová

Národnost: česká
Datum narození: 30. dubna 1975
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Dita Charanzová? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Svěřenecký fond? Vzpomněli byste si co znamená slovo Amoniak? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sociologie? Víte co je Denotace?

Klíčová slova: lexikon, pojem, synonymum, význam, odborný výraz, přesný význam, původ slova, popis, popis, přesný výraz, vysvětlení, heslo, význam pojmu, kdo je Dita Charanzová?, termín, slovo

Pojem Dita Charanzová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat heslo Dita Charanzová ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Dita Charanzová ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Dita Charanzová ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Dita Charanzová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Dita Charanzová například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Dita Charanzová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Dita Charanzová? Kdo to byl Dita Charanzová? Kdy se narodil Dita Charanzová? Kde se narodil Dita Charanzová? Dita Charanzová se nachází v kategorii politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Dita Charanzová dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dita Charanzová i v jiné kategorii než je politici.