Kdo je to?
Kdo je to Dita Charanzová? Životopis Dita Charanzová, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Dita Charanzová?

Kdo je to Dita Charanzová? Stručný životopis

Dita Charanzová je politička, diplomatka, konzultantka a manažerka. Působila také jako vysoká státní úřednice, která se zabývala především Evropskou unií. Je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze a diplomatické akademie v Madridu. Má titul Ph.D. Působila v diplomacii, na Stálém zastoupení ČR. Řídila Výbor pro obchodní a rozvojovou politiku v době předsednictví ČR v EU. Podílela se také na projektech EU a ve Štrasburku byla manažerkou televize při zasedáních Parlamentního shromáždění Rady Evropy.
Od roku 2014 je Dita Charanzová poslankyní Evropského parlamentu.Kdo je to Dita Charanzová? Životopis Dita Charanzová, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Dita Charanzová

Národnost: česká
Datum narození: 30. dubna 1975
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Dita Charanzová můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Dermatovenerologie? Vzpomenete si na definici slova Válečný stav? Vzpomněli byste si co označuje výraz Airsoft? Vzpomněli byste si na význam slova Histamin?

Klíčová slova: termín, wiki, vysvětlení, původ slova, co znamená, odborný výraz, Dita Charanzová, pojem, heslo, význam slova, informace, etymologie, co je to Dita Charanzová?, přesný výraz, kdo je Dita Charanzová?, přesný význam

Pojem Dita Charanzová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít heslo Dita Charanzová ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Dita Charanzová na Youtube

Vyhledat výraz Dita Charanzová ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Dita Charanzová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Dita Charanzová například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Dita Charanzová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Dita Charanzová? Kdo to byl Dita Charanzová? Kdy se narodil Dita Charanzová? Kde se narodil Dita Charanzová? Dita Charanzová se nachází v sekci politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Dita Charanzová dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dita Charanzová i v jiné kategorii než je politici.