Kdo je to?
Kdo je Dita Charanzová? Životopis Dita Charanzová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Kdo je Dita Charanzová?

Kdo je Dita Charanzová? Životopis, informace, biografie, politici

Dita Charanzová je politička, diplomatka, konzultantka a manažerka. Působila také jako vysoká státní úřednice, která se zabývala především Evropskou unií. Je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze a diplomatické akademie v Madridu. Má titul Ph.D. Působila v diplomacii, na Stálém zastoupení ČR. Řídila Výbor pro obchodní a rozvojovou politiku v době předsednictví ČR v EU. Podílela se také na projektech EU a ve Štrasburku byla manažerkou televize při zasedáních Parlamentního shromáždění Rady Evropy.
Od roku 2014 je Dita Charanzová poslankyní Evropského parlamentu.Kdo je Dita Charanzová? Životopis Dita Charanzová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Základní údaje o osobě Dita Charanzová

Národnost: česká
Datum narození: 30. dubna 1975
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Dita Charanzová s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Dermatovenerologie? Víte, co je to Drobenka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Znovuzrození? Rozumíte pojmu Mobbing?

Klíčová slova: zajímavosti, kdy se narodila Dita Charanzová?, politici, život, wikipedie, informace, wiki, datum narození, politici, místo narození, popis, vysvětlení, kdo je Dita Charanzová?, Dita Charanzová, lexikon, osobnost

Pojem Dita Charanzová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat výraz Dita Charanzová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Dita Charanzová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Dita Charanzová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Dita Charanzová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dita Charanzová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Dita Charanzová?

Právě jste zjistili Kdo je to Dita Charanzová? Kdy se narodila Dita Charanzová? Kde se narodila Dita Charanzová? Dita Charanzová se nachází v kategorii Politici

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Dita Charanzová kupř. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dita Charanzová i v jiné kategorii než je politici.