Kdo je to?
Kdo je to Úchylák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Úchylák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Úchylák?

Jaký je význam slova Úchylák? Co to znamená?

Úchylák je pejorativní označení pro člověka s takovými sexuálními touhami či představami, které jsou výrazně odlišné od toho, co je vnímáno jako normální. Úchylákem v běžném hovoru můžeme nazvat jak skutečného sexuálního devianta, jež by naplněním svých erotických představ mohl i porušit zákon, tak i člověka, jehož "libůstkou" jsou méně obvyklé záležitosti, např. sadismus, masochismus, fetišismus, tedy vše, co je obecně vnímáno a chápáno jako "úchylné", zvrhlé. Za úchyláka lze považovat i tzv. sexuálního predátora, tj. muže, který na sociálních sítích vyhledává nezletilé dívky a pomocí manipulace či nátlaku nebo dokonce vydírání je nutí, aby mu posílaly své nahé fotografie. Takový jedinec nemusí při sexuologickém vyšetření vykázat žádnou deviaci a jeho okolí nemusí o jeho činech vůbec nic tušit. O to víc jsou sexuální predátoři nebezpečnější. Na tento problém výrazně poukázal dokument V síti. Jedinou ochranou je důkladné poučení mladistvých o možných rizicích spojených s používáním internetu a sociálních sítí.


Kdo je to Úchylák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Úchylák? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Úchylák? s dalšími osobami na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Silverlight? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kvadriatlon? Znáte definici termínu Panna cotta? Víte co je Sčítanec?

Klíčová slova: popis, etymologie, Úchylák, slovo, co znamená, informace, Úchylák, formulace, přesný výraz, význam, hanlivé, přesný význam, pojem, význam pojmu, původ slova, hanlivé

Pojem Úchylák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Úchylák lze najít v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Úchylák na Youtube

Najít heslo Úchylák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Úchylák na Google.cz

Hledat slovo Úchylák ve vyhledávači Qwant

Najít termín Úchylák ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Úchylák například ve fulltextu Yahoo.com, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Úchylák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Úchylák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Úchylák? Definice pojmu Úchylák je v sekci Hanlivé

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Úchylák i jinde než v sekci než v hanlivé.