Kdo je to?
Kdo je to, byl Úchylák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Úchylák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Úchylák?

Jaký je význam slova Úchylák? Co to znamená?

Úchylák je pejorativní označení pro člověka s takovými sexuálními touhami či představami, které jsou výrazně odlišné od toho, co je vnímáno jako normální. Úchylákem v běžném hovoru můžeme nazvat jak skutečného sexuálního devianta, jež by naplněním svých erotických představ mohl i porušit zákon, tak i člověka, jehož "libůstkou" jsou méně obvyklé záležitosti, např. sadismus, masochismus, fetišismus, tedy vše, co je obecně vnímáno a chápáno jako "úchylné", zvrhlé. Za úchyláka lze považovat i tzv. sexuálního predátora, tj. muže, který na sociálních sítích vyhledává nezletilé dívky a pomocí manipulace či nátlaku nebo dokonce vydírání je nutí, aby mu posílaly své nahé fotografie. Takový jedinec nemusí při sexuologickém vyšetření vykázat žádnou deviaci a jeho okolí nemusí o jeho činech vůbec nic tušit. O to víc jsou sexuální predátoři nebezpečnější. Na tento problém výrazně poukázal dokument V síti. Jedinou ochranou je důkladné poučení mladistvých o možných rizicích spojených s používáním internetu a sociálních sítí.


Kdo je to, byl Úchylák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Úchylák? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Úchylák s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Silverlight? Znáte termín Rozvracení republiky? Znáte definici termínu Solventnost? Víte, co je to Štóla?

Klíčová slova: wiki, význam, slovo, přesný výraz, heslo, odborný výraz, pojem, co je to Úchylák?, popis, etymologie, synonymum, význam pojmu, hanlivé, definice, kdo je Úchylák?, formulace

Pojem Úchylák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Úchylák lze najít v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Úchylák ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Úchylák ve vyhledávači Yandex

Najít termín Úchylák ve Wikislovníku

Hledat termín Úchylák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Úchylák například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Úchylák, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Úchylák? Kdo to byl Úchylák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Úchylák? Definice pojmu Úchylák se nachází v sekci hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Úchylák i v jiné sekci než v hanlivé.