Kdo je to?
Kdo je to Frikulín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Frikulín? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Frikulín?

Co znamená a jaký je význam slova Frikulín?

Výraz frikulín vznikl ze spojení anglických slov free-cool-in. Frikulín je tedy počeštěná verze tohoto označení.
Obvykle se jedná o lehce negativně zabarvené pojmenování a vztahuje se spíše k mladší generaci. Znamená člověka, který je velmi uvolněný, nepřipouští si žádnou zodpovědnost, jde s dobou i trendy a snaží se vždy a za každou cenu působit moderně. Frikulína bychom mohli do jisté míry označit i za pozéra.
Jedná se o slangový výraz, který se objevuje spíše zřídka a většina slovníků jej zatím nezná.Kdo je to Frikulín? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Frikulín? Lidé, vlastnosti

Zaujala vás definice pojmu Frikulín? Pak se o ní podělte se známými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Pasivní agrese? Znáte pojem Veřejná služba? Znáte pojem Evernote? Vzpomenete si na definici slova Časové pásmo?

Klíčová slova: význam pojmu, vlastnosti, odborný výraz, wikipedie, informace, heslo, význam slova, co znamená, vlastnosti, význam, definice, původ slova, synonymum, vysvětlení, přesný význam, wiki

Pojem Frikulín je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat slovo Frikulín ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Frikulín ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Frikulín ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Frikulín v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Frikulín ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Frikulín například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Frikulín? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Frikulín? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Frikulín? Definice pojmu Frikulín patří do sekce Vlastnosti

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Zkuste též hledat informace pojem, termín, výraz,heslo třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Frikulín hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).