Kdo je to?
Kdo je to, byl Kaplan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kaplan? Lidé, křesťanství

Kdo je to Kaplan?

Jaký je význam slova Kaplan? Co to znamená?

Kaplan je duchovní - kněz, který má na starosti určitou skupinu věřících. Můžeme se tak setkat např. s vojenským nebo vězeňským kaplanem.Kdo je to, byl Kaplan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kaplan? Lidé, křesťanství

Líbí se vám definice kdo je to Kaplan? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Kyberšikana? Víte, co je to Downův syndrom? Znáte definici termínu Osud? Rozumíte pojmu Lingvistika?

Klíčová slova: popis, etymologie, informace, popis, přesný význam, význam pojmu, význam, Kaplan, kdo to je, heslo, synonymum, definice, původ slova, přesný výraz, lexikon, křesťanství

Pojem Kaplan je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledejte bez špehování slovo Kaplan ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Kaplan v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Kaplan ve vyhledávači Qwant

Najít termín Kaplan ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Kaplan například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kaplan

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kaplan? Kdo to byl Kaplan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kaplan? Definice pojmu Kaplan je v kategorii křesťanství. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít výraz, definici, slovo, termín kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci křesťanství.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.