Kdo je to?
Kdo je to, byl Kaplan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kaplan? Lidé, křesťanství

Kdo je to Kaplan?

Jaký je význam slova Kaplan? Co to znamená?

Kaplan je duchovní - kněz, který má na starosti určitou skupinu věřících. Můžeme se tak setkat např. s vojenským nebo vězeňským kaplanem.Kdo je to, byl Kaplan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kaplan? Lidé, křesťanství

Sdílejte tuto stránku se slovem Kaplan se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Torrent? Rozumíte pojmu Aforismus? Znáte definici termínu Liftago? Znáte pojem Kolovrátek?

Klíčová slova: definice, pojem, původ slova, wiki, kdo je Kaplan?, význam, význam pojmu, vysvětlení, heslo, popis, lexikon, etymologie, termín, význam slova, odborný výraz, popis

Pojem Kaplan je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat termín Kaplan ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Kaplan na Google.cz

Najít slovo Kaplan ve Wikipedii

Hledat výraz Kaplan v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Kaplan například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Kaplan, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kaplan? Kdo to byl Kaplan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kaplan? Definice pojmu Kaplan je v kategorii křesťanství. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít výraz, heslo, text, pojem řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než křesťanství).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.