Kdo je to?
Kdo je to, byl Kaplan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kaplan? Lidé, křesťanství

Kdo je to Kaplan?

Jaký je význam slova Kaplan? Co to znamená?

Kaplan je duchovní - kněz, který má na starosti určitou skupinu věřících. Můžeme se tak setkat např. s vojenským nebo vězeňským kaplanem.Kdo je to, byl Kaplan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kaplan? Lidé, křesťanství

Sdílejte tuto stránku se slovem Kaplan s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Kyberšikana? Pamatujete si definici pojmu Patetický? Znáte definici termínu Osud? Vzpomněli byste si co znamená slovo Nebezpečný odpad?

Klíčová slova: co znamená, etymologie, Kaplan, lexikon, co je to Kaplan?, kdo je Kaplan?, vysvětlení, heslo, kdo to je, slovo, přesný výraz, wiki, původ slova, přesný význam, popis, popis

Pojem Kaplan je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Kaplan zkuste tyto odkazy

Vyhledat slovo Kaplan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Kaplan na Google.cz

Najít termín Kaplan ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Kaplan ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kaplan například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Kaplan? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kaplan? Kdo to byl Kaplan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kaplan? Definice pojmu Kaplan je v sekci křesťanství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto termín Kaplan hledat i v jiných kategoriích (než křesťanství).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.