Kdo je to?
Kdo je to, byl Kaplan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kaplan? Lidé, křesťanství

Kdo je to Kaplan?

Jaký je význam slova Kaplan? Co to znamená?

Kaplan je duchovní - kněz, který má na starosti určitou skupinu věřících. Můžeme se tak setkat např. s vojenským nebo vězeňským kaplanem.Kdo je to, byl Kaplan? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kaplan? Lidé, křesťanství

Zaujalo vás slovo, termín Kaplan? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Torrent? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kardamon? Znáte definici termínu Liftago? Víte co je Fraktál?

Klíčová slova: kdo to je, původ slova, přesný význam, definice, etymologie, vysvětlení, informace, Kaplan, formulace, odborný výraz, synonymum, význam slova, lexikon, přesný výraz, pojem, termín

Pojem Kaplan je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat slovo Kaplan ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kaplan ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Kaplan ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Kaplan ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kaplan například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Kaplan? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Kaplan? Kdo to byl Kaplan? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kaplan? Definice pojmu Kaplan se nachází v kategorii křesťanství. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Kaplan hledat i v jiných kategoriích (než křesťanství).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.