Kdo je to?
Kdo je to, byl Ožrala? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ožrala? Lidé, hanlivé

Kdo je to Ožrala?

Co znamená a jaký je význam slova Ožrala?

Ožrala je vulgární označení pro člověka, který nezřízeně (často a ve velkém množství) konzumuje alkoholické nápoje. Synonyma ke slovu ochlasta jsou: opilec, notorik, notor, alkoholik, pijan, piják, ochlasta, vochlasta, ochmelka, vochmelka atd. Slovo ožrala pochází ze slova ožrat se, které je odvozeno od způsobu konzumace středověkého piva. Středověké pivo nebyl nápoj jak ho dnes známe. Jednalo se o zkvašenou kaši, které se jedla pomocí lžíce. Středověké pivo se na rozdíl od vína nepilo, ale jedlo (žralo). Nezřízený konzument vína proto byl opilec (pil víno), nezřízený konzument piva byl ožrala (jedl - žral pivo).Kdo je to, byl Ožrala? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ožrala? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Ožrala se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Onkologie? Znáte definici termínu Ostrov? Znáte pojem Kiwano? Pamatujete si definici pojmu Perkál?

Klíčová slova: pojem, informace, kdo je Ožrala?, co znamená, formulace, přesný výraz, wiki, definice, hanlivé, etymologie, popis, kdo to je, význam pojmu, popis, termín, synonymum

Pojem Ožrala je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Ožrala

Najít výraz Ožrala ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ožrala ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Ožrala ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Ožrala ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ožrala například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Ožrala, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ožrala? Kdo to byl Ožrala? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ožrala? Definice pojmu Ožrala je v kategorii hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.