Kdo je to?
Kdo je to, byl Spisovatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spisovatel? Lidé, profese

Kdo je to Spisovatel?

Jaký je význam slova Spisovatel? Co to znamená?

Spisovatel je umělec, který je autorem vlastních hodnotných literárních textů. Ne každá osoba píšící texty je označována za spisovatele. Podle vytvářených typů textů spisovatele dále dělíme např. na básníky, prozaiky, satiriky, romanopisce, životopisce, humoristy, esejisty, aforisty, fejetonisty, encyklopedisty apod.Kdo je to, byl Spisovatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Spisovatel? Lidé, profese

Definici slova Spisovatel můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Infekce? Rozumíte pojmu Intrastat? Pamatujete si definici pojmu Ubikace? Znáte pojem Acerola?

Klíčová slova: co znamená, formulace, přesný význam, co je to Spisovatel?, význam pojmu, heslo, profese, informace, kdo to je, původ slova, popis, Spisovatel, vysvětlení, odborný výraz, význam, popis

Pojem Spisovatel je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít slovo Spisovatel na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Spisovatel ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Spisovatel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Spisovatel ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Spisovatel například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Spisovatel, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Spisovatel? Kdo to byl Spisovatel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spisovatel? Definice pojmu Spisovatel se nachází v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, text, definici, např. ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Spisovatel i v jiné kategorii než v profese.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.