Kdo je to?
Kdo je to Spisovatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Spisovatel? Lidé, profese

Spisovatel

Co znamená a jaký je význam slova Spisovatel?

Spisovatel je umělec, který je autorem vlastních hodnotných literárních textů. Ne každá osoba píšící texty je označována za spisovatele. Podle vytvářených typů textů spisovatele dále dělíme např. na básníky, prozaiky, satiriky, romanopisce, životopisce, humoristy, esejisty, aforisty, fejetonisty, encyklopedisty apod.Kdo je to Spisovatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Spisovatel? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Spisovatel? s partnery, kolegy a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Základní deska? Pamatujete si definici pojmu Zubní korunka? Pamatujete si definici pojmu Epilepsie? Vzpomněli byste si co znamená slovo EEG?

Klíčová slova: heslo, význam, přesný výraz, pojem, etymologie, profese, co znamená, wikipedie, původ slova, definice, profese, význam pojmu, Spisovatel, synonymum, význam slova, termín

Pojem Spisovatel je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Spisovatel hledejte v níže uvedených zdrojích

Najít slovo Spisovatel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Spisovatel ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Spisovatel ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Spisovatel ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Spisovatel ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Spisovatel například v Google obrázcích, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Spisovatel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Spisovatel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Spisovatel? Definice pojmu Spisovatel je v sekci Profese

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Zkuste hledat informace výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Profese).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.