Kdo je to?
Kdo je to Matouš Ruml? Životopis Matouš Ruml, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Matouš Ruml?

Kdo je to Matouš Ruml? Stručný životopis

Matouš Ruml je populární herec, absolvent Pražské konzervatoře. V divadlech vystupoval již v průběhu studia. Stal se členem souboru Městského divadla v Mladé Boleslavi, v dalších divadlech hostuje. Známý je také z televizního seriálu Comeback, kde ztvárnil roli puberťáka Lexy, nebo z televizního seriálu Ulice.
Matouš Ruml obsadil hlavní filmovou roli v komedii 10 způsobů, jak sbalit holku. Moderuje i televizní magazín Za obzorem, působil i v dětském pořadu Hřiště 7. Jeho herecké kvality byly oceněny cenou Thálie a je také laureátem Ceny Zuzany Navarové.Kdo je to Matouš Ruml? Životopis Matouš Ruml, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Matouš Ruml

Národnost: česká
Datum narození: 4.10.1985
Místo narození: Praha

Tento text (Matouš Ruml) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Omalovánka? Znáte definici termínu Xanthan? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pozidriv? Pamatujete si definici pojmu Permafrost?

Klíčová slova: přesný výraz, termín, odborný výraz, definice, přesný význam, herectví, význam slova, co je to Matouš Ruml?, význam pojmu, wiki, informace, synonymum, lexikon, etymologie, popis, Matouš Ruml

Pojem Matouš Ruml je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Matouš Ruml

Najít pojem Matouš Ruml ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Matouš Ruml ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Matouš Ruml v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Matouš Ruml ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Matouš Ruml například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Matouš Ruml?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Matouš Ruml? Kdo to byl Matouš Ruml? Kdy se narodil Matouš Ruml? Kde se narodil Matouš Ruml? Matouš Ruml je v kategorii herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Matouš Ruml třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Matouš Ruml i v jiné kategorii než je herectví.