Kdo je to?
Kdo je to, byl Kecal? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kecal? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Kecal?

Co znamená a jaký je význam slova Kecal?

Kecal je označení pro toho, kdo má tendence neustále si vymýšlet a přibarvovat i nepatrné příhody. Tato osoba navíc ráda komentuje dění kolem sebe a podle potřeby přidává další neověřené, popřípadě nepravdivé informace. Hodně mluví, i když k tomu není vyzvána a její komentáře nikdo neočekává.
Kecal bývá obtížný a nepříjemný pro své okolí. Vzhledem k tomu, že svým jednáním může způsobit problémy, nepatří k vítaným a oblíbeným lidem.Kdo je to, byl Kecal? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kecal? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Kecal? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Prank? Vzpomněli byste si na význam slova Veletucet? Víte, co je to Vivisekce? Znáte definici termínu Dvojhláska?

Klíčová slova: pojem, vlastnosti, původ slova, lexikon, definice, formulace, Kecal, kdo je Kecal?, heslo, etymologie, wiki, informace, termín, co je to Kecal?, přesný význam, odborný výraz

Pojem Kecal je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Kecal na Youtube

Zkusit najít frázi Kecal ve Wikipedii

Najít heslo Kecal ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Kecal ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kecal například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Kecal, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kecal? Kdo to byl Kecal? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kecal? Definice pojmu Kecal je v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Kecal i jinde než v sekci než v vlastnosti.