Kdo je to?
Kdo je to, byl Kecal? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kecal? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Kecal?

Co znamená a jaký je význam slova Kecal?

Kecal je označení pro toho, kdo má tendence neustále si vymýšlet a přibarvovat i nepatrné příhody. Tato osoba navíc ráda komentuje dění kolem sebe a podle potřeby přidává další neověřené, popřípadě nepravdivé informace. Hodně mluví, i když k tomu není vyzvána a její komentáře nikdo neočekává.
Kecal bývá obtížný a nepříjemný pro své okolí. Vzhledem k tomu, že svým jednáním může způsobit problémy, nepatří k vítaným a oblíbeným lidem.Kdo je to, byl Kecal? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kecal? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kecal s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Přirovnání? Víte co je QOS? Víte, co je to Přepona? Vzpomněli byste si co označuje výraz Home Office?

Klíčová slova: popis, etymologie, vlastnosti, kdo to je, přesný výraz, pojem, formulace, vysvětlení, synonymum, termín, co je to Kecal?, význam pojmu, informace, definice, význam slova, význam

Pojem Kecal je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Kecal v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Kecal ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Kecal ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Kecal ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Kecal ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kecal například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Kecal, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kecal? Kdo to byl Kecal? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kecal? Definice pojmu Kecal se nachází v sekci vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít výraz, text, termín, pojem např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Kecal i v jiné kategorii než v vlastnosti.