Kdo je to?
Kdo je to, byl Kecal? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kecal? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Kecal?

Co znamená a jaký je význam slova Kecal?

Kecal je označení pro toho, kdo má tendence neustále si vymýšlet a přibarvovat i nepatrné příhody. Tato osoba navíc ráda komentuje dění kolem sebe a podle potřeby přidává další neověřené, popřípadě nepravdivé informace. Hodně mluví, i když k tomu není vyzvána a její komentáře nikdo neočekává.
Kecal bývá obtížný a nepříjemný pro své okolí. Vzhledem k tomu, že svým jednáním může způsobit problémy, nepatří k vítaným a oblíbeným lidem.Kdo je to, byl Kecal? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kecal? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Kecal s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Prank? Vzpomněli byste si co označuje výraz Word? Víte, co je to Vivisekce? Znáte termín Aorta?

Klíčová slova: lexikon, vlastnosti, slovo, původ slova, význam slova, synonymum, co znamená, přesný význam, kdo je Kecal?, definice, význam pojmu, Kecal, informace, co je to Kecal?, vysvětlení, přesný výraz

Pojem Kecal je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Kecal v následujících zdrojích

Vyhledat pojem Kecal na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kecal ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Kecal ve Wikislovníku

Hledat heslo Kecal v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Kecal například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Kecal? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kecal? Kdo to byl Kecal? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kecal? Definice pojmu Kecal je v sekci vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie vlastnosti.