Kdo je to?
Kdo je Vladimir Putin? Životopis Vladimir Putin, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Vladimir Putin?

Kdo je Vladimir Putin? Životopis, informace, biografie, politici

Vladimir Vladimirovič Putin je současný ruský prezident, a to od roku 2012. Předtím působil ve stejné funkci v letech 2000 - 2008. Dvakrát byl předsedou vlády. Jeho dělnický původ mu zaručoval dobré předpoklady pro uplatnění v éře komunismu - působil jako agent sovětské tajné služby KGB. Po pádu režimu pracoval nějakou dobu na petrohradské radnici. V roce 1998 zahájil svou kariéru jako ředitel bezpečnostní služby FSB. Putin je vnímán jako velmi kontroverzní osobnost. Je kritizován zejména za obsazení Krymu a válku na Ukrajině a jeho styl vládnutí rozhodně není demokratický. V Rusku si Putin úspěšně buduje něco na způsob kultu osobnosti a své protivníky nemilosrdně pronásleduje. Mezinárodně bylo silně odsouzeno zatčení a uvěznění zpěvaček skupiny Pussy Riot za neadekvátní prohřešek. Putin intenzivně spolupracuje s pravoslavnou církví, což je další efektivní krok, jímž upevňuje svou moc a vliv.Kdo je Vladimir Putin? Životopis Vladimir Putin, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní informace o osobě Vladimir Putin

Národnost: ruská
Datum narození: 7. října 1952
Místo narození: Leningrad (dnes Petrohrad)

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Vladimir Putin? s kolegy na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Blesk? Pamatujete si definici pojmu Těžiště? Víte, co je to Brak? Vzpomněli byste si co znamená slovo Prvočíslo?

Klíčová slova: Vladimir Putin, popis, politici, životopis, biografie, politici, lexikon, narození, život, informace, kde se narodil Vladimir Putin?, wikipedie, místo narození, wiki, zajímavosti, kdo je Vladimir Putin?

Pojem Vladimir Putin je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Vladimir Putin hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Vladimir Putin ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vladimir Putin ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Vladimir Putin na Google.cz

Vyhledat heslo Vladimir Putin ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Vladimir Putin ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Vladimir Putin například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Vladimir Putin? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Vladimir Putin? Kdy se narodil Vladimir Putin? Kde se narodil Vladimir Putin? Vladimir Putin je v sekci Politici

Sepsáno redaktory Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Vladimir Putin dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vladimir Putin i v jiné kategorii než je politici.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?