Kdo je to?
Kdo je to Vdova? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vdova? Lidé, vztahy

Vdova

Jaký je význam slova Vdova? Co to znamená?

Vdova je slovo označující ženu, které umřel manžel. Počet vdov je tradičně vyšší, než počet jejich mužských protějšků, což je způsobeno tím, že ženy mají vyšší průměrnou délku života a navíc si často berou starší partnery.
Dnes slovo vdova vyjadřuje pouze rodinný stav, dříve mělo mnohem hlubší význam a důsledky, protože tíha obživy celé rodiny spočívala na muži.Kdo je to Vdova? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vdova? Lidé, vztahy

Definici slova Vdova můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Přirozené číslo? Znáte definici termínu Zádumčivost? Vzpomněli byste si co znamená slovo Czech POINT? Pamatujete si definici pojmu Kvásek?

Klíčová slova: informace, význam slova, význam pojmu, definice, původ slova, přesný význam, formulace, slovo, popis, odborný výraz, Vdova, přesný výraz, vysvětlení, termín, význam, lexikon

Pojem Vdova je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Vdova

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vdova ve Wikimedia Commons

Hledat termín Vdova v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Vdova ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Vdova na Google.cz

Zkusit najít heslo Vdova ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Vdova například ve videích na Youtube, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Vdova? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Vdova? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vdova? Definice pojmu Vdova je v kategorii Vztahy

Kategorie vztahy, důchodce doma, vdova, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro server Superia.cz. Omlouváme se za případné chyby, které se mohou vyskytnout na našich webových stránkách. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz,termín, heslo dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Vztahy).

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.