Kdo je to?
Kdo je to, byl Vdova? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vdova? Lidé, vztahy

Kdo je to Vdova?

Co znamená a jaký je význam slova Vdova?

Vdova je slovo označující ženu, které umřel manžel. Počet vdov je tradičně vyšší, než počet jejich mužských protějšků, což je způsobeno tím, že ženy mají vyšší průměrnou délku života a navíc si často berou starší partnery.
Dnes slovo vdova vyjadřuje pouze rodinný stav, dříve mělo mnohem hlubší význam a důsledky, protože tíha obživy celé rodiny spočívala na muži.Kdo je to, byl Vdova? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vdova? Lidé, vztahy

Sdílejte tuto stránku se slovem Vdova s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Pankreas? Vzpomněli byste si na význam slova Azalka? Pamatujete si definici pojmu VoIP? Znáte pojem Jáhly?

Klíčová slova: popis, informace, popis, slovo, heslo, význam slova, definice, význam, kdo to je, etymologie, termín, formulace, synonymum, Vdova, původ slova

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vdova

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vdova? Kdo to byl Vdova? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vdova? Definice pojmu Vdova je v kategorii vztahy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie vztahy.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.