Kdo je to?
Kdo je to, byl Vdova? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vdova? Lidé, vztahy

Kdo je to Vdova?

Co znamená a jaký je význam slova Vdova?

Vdova je slovo označující ženu, které umřel manžel. Počet vdov je tradičně vyšší, než počet jejich mužských protějšků, což je způsobeno tím, že ženy mají vyšší průměrnou délku života a navíc si často berou starší partnery.
Dnes slovo vdova vyjadřuje pouze rodinný stav, dříve mělo mnohem hlubší význam a důsledky, protože tíha obživy celé rodiny spočívala na muži.Kdo je to, byl Vdova? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vdova? Lidé, vztahy

Tento text (Vdova) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova OSVČ? Znáte definici termínu Člunkový běh? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dedukce? Pamatujete si definici pojmu Aqua?

Klíčová slova: význam pojmu, vysvětlení, termín, vztahy, definice, slovo, synonymum, význam, etymologie, přesný význam, informace, co znamená, heslo, popis, význam slova, kdo to je

Pojem Vdova je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít výraz Vdova ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Vdova ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Vdova na Google.cz

Hledat termín Vdova ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Vdova například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vdova

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Vdova? Kdo to byl Vdova? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vdova? Definice pojmu Vdova je v kategorii vztahy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vztahy.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.