Kdo je to?
Kdo je to, byl Vdova? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vdova? Lidé, vztahy

Kdo je to Vdova?

Co znamená a jaký je význam slova Vdova?

Vdova je slovo označující ženu, které umřel manžel. Počet vdov je tradičně vyšší, než počet jejich mužských protějšků, což je způsobeno tím, že ženy mají vyšší průměrnou délku života a navíc si často berou starší partnery.
Dnes slovo vdova vyjadřuje pouze rodinný stav, dříve mělo mnohem hlubší význam a důsledky, protože tíha obživy celé rodiny spočívala na muži.Kdo je to, byl Vdova? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vdova? Lidé, vztahy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vdova s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova OSVČ? Víte, co je to Skanzen? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dedukce? Rozumíte pojmu Lingvistika?

Klíčová slova: vysvětlení, etymologie, kdo je Vdova?, pojem, synonymum, vztahy, termín, význam slova, lexikon, informace, přesný význam, popis, wiki, formulace, význam pojmu, co znamená

Pojem Vdova je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat pojem Vdova na Google.cz

Zkusit najít frázi Vdova ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vdova ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Vdova ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Vdova například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Vdova, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Vdova? Kdo to byl Vdova? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vdova? Definice pojmu Vdova se nachází v sekci vztahy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít výraz, text, termín, pojem např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Vdova i v jiných kategoriích (než vztahy).

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.