Kdo je to?
Kdo je to, byl Vdova? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vdova? Lidé, vztahy

Kdo je to Vdova?

Co znamená a jaký je význam slova Vdova?

Vdova je slovo označující ženu, které umřel manžel. Počet vdov je tradičně vyšší, než počet jejich mužských protějšků, což je způsobeno tím, že ženy mají vyšší průměrnou délku života a navíc si často berou starší partnery.
Dnes slovo vdova vyjadřuje pouze rodinný stav, dříve mělo mnohem hlubší význam a důsledky, protože tíha obživy celé rodiny spočívala na muži.Kdo je to, byl Vdova? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vdova? Lidé, vztahy

Líbí se vám definice kdo je to Vdova? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Ortopedie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Tokáň? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hrdost? Znáte termín Melasa?

Klíčová slova: lexikon, co je to Vdova?, wiki, slovo, kdo je Vdova?, heslo, termín, přesný význam, definice, vztahy, původ slova, popis, etymologie, popis, přesný výraz, význam

Pojem Vdova je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Vdova zkuste tyto odkazy

Najít heslo Vdova ve vyhledávači Yandex

Najít termín Vdova na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Vdova ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Vdova na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Vdova například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Vdova, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Vdova? Kdo to byl Vdova? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vdova? Definice pojmu Vdova je v kategorii vztahy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též zkusit najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vztahy).

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.