Kdo je to?
Kdo je to, byl Vdova? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vdova? Lidé, vztahy

Kdo je to Vdova?

Co znamená a jaký je význam slova Vdova?

Vdova je slovo označující ženu, které umřel manžel. Počet vdov je tradičně vyšší, než počet jejich mužských protějšků, což je způsobeno tím, že ženy mají vyšší průměrnou délku života a navíc si často berou starší partnery.
Dnes slovo vdova vyjadřuje pouze rodinný stav, dříve mělo mnohem hlubší význam a důsledky, protože tíha obživy celé rodiny spočívala na muži.Kdo je to, byl Vdova? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vdova? Lidé, vztahy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Vdova? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Glukóza? Rozumíte pojmu Tanin? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hrubá chyba? Znáte pojem Pluralita?

Klíčová slova: formulace, kdo to je, přesný význam, definice, wiki, co znamená, původ slova, popis, lexikon, vysvětlení, popis, pojem, vztahy, slovo, co je to Vdova?, význam

Pojem Vdova je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledejte bez špehování slovo Vdova ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Vdova ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Vdova ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vdova ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Vdova například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Vdova? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Vdova? Kdo to byl Vdova? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vdova? Definice pojmu Vdova je v sekci vztahy. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Vdova hledat i v jiných kategoriích (než vztahy).

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.