Kdo je to?
Kdo je to Vdova? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vdova? Lidé, vztahy

Kdo je to Vdova?

Jaký je význam slova Vdova? Co to znamená?

Vdova je slovo označující ženu, které umřel manžel. Počet vdov je tradičně vyšší, než počet jejich mužských protějšků, což je způsobeno tím, že ženy mají vyšší průměrnou délku života a navíc si často berou starší partnery.
Dnes slovo vdova vyjadřuje pouze rodinný stav, dříve mělo mnohem hlubší význam a důsledky, protože tíha obživy celé rodiny spočívala na muži.Kdo je to Vdova? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vdova? Lidé, vztahy

Definici slova Vdova můžete sdílet se známými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Glukóza? Vzpomněli byste si na význam slova Happy slapping? Vzpomněli byste si co znamená slovo Respekt? Znáte definici termínu Rakovina?

Klíčová slova: etymologie, přesný význam, vysvětlení, wiki, termín, wikipedie, vztahy, Vdova, význam pojmu, informace, význam, Vdova, slovo, přesný výraz, lexikon, přesný výraz

Pojem Vdova je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Vdova zkuste tyto odkazy

Hledat slovo Vdova na Google.cz

Hledat termín Vdova ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Vdova ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Vdova ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Vdova ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Vdova například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Vdova, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Vdova? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vdova? Definice pojmu Vdova patří do sekce Vztahy

Text vytvořen pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Vztahy).

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.