Kdo je to?
Kdo je to, byl Prcek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prcek? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Prcek?

Co znamená a jaký je význam slova Prcek?

Prcek je osoba malého vzrůstu, jinak také mrňous a podobně. Občas se pojmenování využívá i pro označení malých dětí. Prcek je o mnohem menší, než bývá obvyklé, jeho duševní schopnosti však zakrnělé nebývají.
Někteří jedinci postupně vyrostou, jiní prcky zůstávají po celý život. Jejich postava může vzbuzovat lítost nebo se mohou stát předmětem posměchu okolí.Kdo je to, byl Prcek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prcek? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Prcek? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Prank? Rozumíte pojmu Absolutismus? Znáte pojem Chudokrevnost? Znáte pojem Tradice?

Klíčová slova: wiki, kdo je Prcek?, co znamená, kdo to je, původ slova, význam slova, význam pojmu, heslo, termín, odborný výraz, pojem, význam, přesný výraz, slovo, vysvětlení, přesný význam

Pojem Prcek je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat pojem Prcek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Prcek ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Prcek ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Prcek na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Prcek například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Prcek, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Prcek? Kdo to byl Prcek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prcek? Definice pojmu Prcek je v kategorii vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Prcek i v jiné kategorii než je sekce vlastnosti.