Kdo je to?
Kdo je to, byl Prcek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prcek? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Prcek?

Co znamená a jaký je význam slova Prcek?

Prcek je osoba malého vzrůstu, jinak také mrňous a podobně. Občas se pojmenování využívá i pro označení malých dětí. Prcek je o mnohem menší, než bývá obvyklé, jeho duševní schopnosti však zakrnělé nebývají.
Někteří jedinci postupně vyrostou, jiní prcky zůstávají po celý život. Jejich postava může vzbuzovat lítost nebo se mohou stát předmětem posměchu okolí.Kdo je to, byl Prcek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prcek? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Prcek s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Anestezie? Pamatujete si definici pojmu Astigmatismus? Znáte pojem Zabijačka? Vzpomněli byste si co znamená slovo NGO?

Klíčová slova: pojem, kdo to je, popis, formulace, lexikon, původ slova, co je to Prcek?, popis, heslo, co znamená, význam, přesný výraz, odborný výraz, informace, vysvětlení, význam slova

Pojem Prcek je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Prcek zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít Prcek na Google.cz

Najít výraz Prcek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Prcek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Prcek ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Prcek například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Prcek, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Prcek? Kdo to byl Prcek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prcek? Definice pojmu Prcek se nachází v sekci vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Prcek hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).