Kdo je to?
Kdo je Jaroslav Smejkal? Životopis Jaroslav Smejkal, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Jaroslav Smejkal

Kdo je Jaroslav Smejkal? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Jaroslav Smejkal je český hudebník, který přišel na svět 7. května 1991 v severočeském Turnově. Už jaký malý chlapec se začal věnovat hře na kytaru a velmi záhy složil i svou první píseň. Vystudoval Gymnázium U Balvanu v Jablonci nad Nisou. Jeho prvotní „hudební cesta“ však skončila odjezdem do Anglie.
V Anglii se hudbě nijak zvlášť nevěnoval, a dokonce ani po návratu do Česka se k této své velké lásce nevrátil. Velký zlom nastal až v roce 2013, kdy se přihlásil do hudební reality show Československá Superstar. Třetí řada populární soutěže se vysílala mezi 10. únorem a 2. červnem toho roku. Zvítězila Sabina Křováková, čímž získala 100 tisíc euro a možnost vydat svou vlastní desku.
Jaroslav Smejkal postoupil mezi osm nejlepších a vypadl v kole věnovaném legendárním hitům na písni Every Breath You Také od kapely The Police. Před ním se umístili Štefan Pčelár, Veronika Stýblová, Kristína Debnárová, Martin Šafařík, Tereza Mundzáková, Adam Kukačka a vítězka Sabina Křováková.
Přestože jeho účast v soutěži nakonec nevedla k výhře, přinesla mu potřebný impulz. Už za pár týdnů vyšel jeho první singl Nevermind. V té době taktéž získal příležitost vystoupit na slavnostním finále Superstar Grandfinále.
Obrovskou inspirací Jaroslava Smejkala jsou zejména zpěvačky Beyonce a Jessie J. Dále pak kapely Paramore či Mumford and sons.
V červenci 2013 vyšel Jaroslavovi druhý singl s názvem Party Love.
V současné době není na veřejnosti příliš vidět. Pořídil si pár tetování a zcela změnil svou vizáž. Zpěvu se věnuje dál a je rovněž majitelem pěvecké školy Jéčko. Rád skládá písňové texty, věnuje se sportu, kultuře, cestování a nočnímu životu. Doposud se neoženil a nemá ani žádné potomky.
Objevil se ve 27. řadě Prostřena. Vyhrané peníze chtěl rozdělit mezi dva benefiční projekty Smejkalovky a Díky dětem, které pravidelně podporuje.Kdo je Jaroslav Smejkal? Životopis Jaroslav Smejkal, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Jaroslav Smejkal

Národnost: česká
Datum narození: 7. května 1991
Místo narození: Turnov

Líbí se stručný životopis s osobou Jaroslav Smejkal? Pak se podělte s kolegy, přáteli a partnery na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Žerzej? Znáte definici termínu Nebinární identita? Víte co je Dokumentární platba? Pamatujete si definici pojmu Hemoglobin?

Klíčová slova: narození, životopis, vysvětlení, zajímavosti, život, popis, Jaroslav Smejkal, národnost, osobnosti, kdo je Jaroslav Smejkal?, Jaroslav Smejkal, datum narození, biografie, kde se narodil Jaroslav Smejkal?, wikipedie, wiki

Pojem Jaroslav Smejkal je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Jaroslav Smejkal doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat pojem Jaroslav Smejkal na Google.cz

Hledat videa s názvem Jaroslav Smejkal na Youtube

Zkusit najít heslo Jaroslav Smejkal ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Jaroslav Smejkal na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Jaroslav Smejkal ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaroslav Smejkal například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Jaroslav Smejkal?

Nyní již víte Kdo je to Jaroslav Smejkal? Kdy se narodil Jaroslav Smejkal? Kde se narodil Jaroslav Smejkal? Jaroslav Smejkal je v sekci Hudba

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Jaroslav Smejkal řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaroslav Smejkal i v jiné kategorii než je hudba.