Kdo je to?
Kdo je to Daniel Stach? Životopis Daniel Stach, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Daniel Stach?

Kdo je to Daniel Stach? Stručný životopis

Daniel Stach je sportovec a moderátor. Je bývalým českým reprezentantem ve vodním slalomu. Ve své práci moderátora se často věnuje popularizaci vědy, za tuto činnost obdržel od Akademie věd ČR Medaili Vojtěcha Náprstka.
Je absolventem VŚ ekonomické – Fakulty mezinárodních vztahů, a oboru Mediální komunikace Fakulty sociálních věd UK. Již od dětství se věnoval vodnímu slalomu a zařadil se mezi juniorské reprezentanty. Později moderoval jak společenské, tak sportovní akce a postupně přebíral moderování některých pořadů v rádiu a pak v České televizi. Zde se stal hlavním moderátorem v redakci vědy. Za svou činnost získal mnohá ocenění a novinářských cen. Jméno Daniela Stacha nese i planetka v pásu mezi Jupiterem a Marsem.Kdo je to Daniel Stach? Životopis Daniel Stach, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Daniel Stach

Národnost: česká
Datum narození: 2. dubna 1988
Místo narození: České Budějovice

Líbí se stručný životopis s osobou Daniel Stach? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Antivirus? Pamatujete si definici pojmu MBA? Víte, co je to Reálná mzda? Vzpomněli byste si co znamená slovo Chaš?

Klíčová slova: lexikon, synonymum, pojem, definice, slovo, přesný význam, význam pojmu, vysvětlení, novináři, co znamená, kdo to je, význam slova, informace, původ slova, popis, odborný výraz

Pojem Daniel Stach je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daniel Stach ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Daniel Stach ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Daniel Stach ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Daniel Stach v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Stach například ve Wikipedii, v Google překladači, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Daniel Stach

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Daniel Stach? Kdo to byl Daniel Stach? Kdy se narodil Daniel Stach? Kde se narodil Daniel Stach? Daniel Stach je v kategorii novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Daniel Stach dejme tomu např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Stach i v jiné kategorii než je novináři.