Kdo je to?
Kdo je to Daniel Stach? Životopis Daniel Stach, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Daniel Stach?

Kdo je to Daniel Stach? Stručný životopis

Daniel Stach je sportovec a moderátor. Je bývalým českým reprezentantem ve vodním slalomu. Ve své práci moderátora se často věnuje popularizaci vědy, za tuto činnost obdržel od Akademie věd ČR Medaili Vojtěcha Náprstka.
Je absolventem VŚ ekonomické – Fakulty mezinárodních vztahů, a oboru Mediální komunikace Fakulty sociálních věd UK. Již od dětství se věnoval vodnímu slalomu a zařadil se mezi juniorské reprezentanty. Později moderoval jak společenské, tak sportovní akce a postupně přebíral moderování některých pořadů v rádiu a pak v České televizi. Zde se stal hlavním moderátorem v redakci vědy. Za svou činnost získal mnohá ocenění a novinářských cen. Jméno Daniela Stacha nese i planetka v pásu mezi Jupiterem a Marsem.Kdo je to Daniel Stach? Životopis Daniel Stach, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Daniel Stach

Národnost: česká
Datum narození: 2. dubna 1988
Místo narození: České Budějovice

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Daniel Stach? s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Antropologie? Pamatujete si definici pojmu Počítač? Víte, co je to Azulen? Vzpomněli byste si co znamená slovo Glycerol?

Klíčová slova: vysvětlení, etymologie, kdo je Daniel Stach?, popis, novináři, pojem, co znamená, slovo, původ slova, přesný význam, informace, wiki, přesný výraz, definice, co je to Daniel Stach?, význam

Pojem Daniel Stach je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Daniel Stach zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít slovo Daniel Stach ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Daniel Stach v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Daniel Stach ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daniel Stach ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Stach například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Daniel Stach?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Daniel Stach? Kdo to byl Daniel Stach? Kdy se narodil Daniel Stach? Kde se narodil Daniel Stach? Daniel Stach je v kategorii novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Daniel Stach například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Stach i v jiné kategorii než je novináři.