Kdo je to?
Kdo je Daniel Stach? Životopis Daniel Stach, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Daniel Stach?

Kdo je Daniel Stach? Životopis, informace, biografie, novináři

Daniel Stach je sportovec a moderátor. Je bývalým českým reprezentantem ve vodním slalomu. Ve své práci moderátora se často věnuje popularizaci vědy, za tuto činnost obdržel od Akademie věd ČR Medaili Vojtěcha Náprstka.
Je absolventem VŚ ekonomické – Fakulty mezinárodních vztahů, a oboru Mediální komunikace Fakulty sociálních věd UK. Již od dětství se věnoval vodnímu slalomu a zařadil se mezi juniorské reprezentanty. Později moderoval jak společenské, tak sportovní akce a postupně přebíral moderování některých pořadů v rádiu a pak v České televizi. Zde se stal hlavním moderátorem v redakci vědy. Za svou činnost získal mnohá ocenění a novinářských cen. Jméno Daniela Stacha nese i planetka v pásu mezi Jupiterem a Marsem.Kdo je Daniel Stach? Životopis Daniel Stach, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Daniel Stach

Národnost: česká
Datum narození: 2. dubna 1988
Místo narození: České Budějovice

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Daniel Stach sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Šodó? Vzpomněli byste si co označuje výraz Uber? Víte, co je to Stáž? Znáte termín Reflux?

Klíčová slova: wikipedie, osobnosti, osobnost, vysvětlení, zajímavosti, kde se narodil Daniel Stach?, místo narození, Daniel Stach, novináři, novináři, lexikon, datum narození, kdo je Daniel Stach?, národnost, popis, životopis

Pojem Daniel Stach je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Daniel Stach zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít termín Daniel Stach v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Daniel Stach ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Daniel Stach na Google obrázcích

Vyhledat výraz Daniel Stach ve Wikipedii

Hledat heslo Daniel Stach ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Stach například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Daniel Stach

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Daniel Stach? Kdy se narodil Daniel Stach? Kde se narodil Daniel Stach? Daniel Stach je v kategorii Novináři

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Daniel Stach dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Stach i v jiné kategorii než je novináři.