Kdo je to?
Kdo je to Daniel Stach? Životopis Daniel Stach, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Daniel Stach?

Kdo je to Daniel Stach? Stručný životopis

Daniel Stach je sportovec a moderátor. Je bývalým českým reprezentantem ve vodním slalomu. Ve své práci moderátora se často věnuje popularizaci vědy, za tuto činnost obdržel od Akademie věd ČR Medaili Vojtěcha Náprstka.
Je absolventem VŚ ekonomické – Fakulty mezinárodních vztahů, a oboru Mediální komunikace Fakulty sociálních věd UK. Již od dětství se věnoval vodnímu slalomu a zařadil se mezi juniorské reprezentanty. Později moderoval jak společenské, tak sportovní akce a postupně přebíral moderování některých pořadů v rádiu a pak v České televizi. Zde se stal hlavním moderátorem v redakci vědy. Za svou činnost získal mnohá ocenění a novinářských cen. Jméno Daniela Stacha nese i planetka v pásu mezi Jupiterem a Marsem.Kdo je to Daniel Stach? Životopis Daniel Stach, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Daniel Stach

Národnost: česká
Datum narození: 2. dubna 1988
Místo narození: České Budějovice

Popis osobnosti Daniel Stach můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Antivirus? Vzpomenete si na definici slova Pranostika? Víte, co je to Reálná mzda? Vzpomněli byste si na význam slova Diadém?

Klíčová slova: informace, Daniel Stach, etymologie, pojem, kdo je Daniel Stach?, kdo to je, heslo, lexikon, novináři, co je to Daniel Stach?, definice, vysvětlení, přesný výraz, wiki, popis, přesný význam

Pojem Daniel Stach je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat slovo Daniel Stach na Google.cz

Hledat výraz Daniel Stach ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Daniel Stach ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Daniel Stach ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Stach například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Daniel Stach?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Daniel Stach? Kdo to byl Daniel Stach? Kdy se narodil Daniel Stach? Kde se narodil Daniel Stach? Daniel Stach patří do sekce novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Daniel Stach třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Stach i v jiné kategorii než je novináři.