Kdo je to?
Kdo je Daniel Stach? Životopis Daniel Stach, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Daniel Stach?

Kdo je Daniel Stach? Životopis, informace, biografie, novináři

Daniel Stach je sportovec a moderátor. Je bývalým českým reprezentantem ve vodním slalomu. Ve své práci moderátora se často věnuje popularizaci vědy, za tuto činnost obdržel od Akademie věd ČR Medaili Vojtěcha Náprstka.
Je absolventem VŚ ekonomické – Fakulty mezinárodních vztahů, a oboru Mediální komunikace Fakulty sociálních věd UK. Již od dětství se věnoval vodnímu slalomu a zařadil se mezi juniorské reprezentanty. Později moderoval jak společenské, tak sportovní akce a postupně přebíral moderování některých pořadů v rádiu a pak v České televizi. Zde se stal hlavním moderátorem v redakci vědy. Za svou činnost získal mnohá ocenění a novinářských cen. Jméno Daniela Stacha nese i planetka v pásu mezi Jupiterem a Marsem.Kdo je Daniel Stach? Životopis Daniel Stach, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní informace o osobě Daniel Stach

Národnost: česká
Datum narození: 2. dubna 1988
Místo narození: České Budějovice

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Daniel Stach? s vašimi kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Šodó? Víte, co je to Anafylaktický šok? Víte, co je to Bulgur? Rozumíte pojmu Pozdní sběr?

Klíčová slova: osobnost, život, kdy se narodil Daniel Stach?, kdo je Daniel Stach?, Daniel Stach, novináři, datum narození, životopis, národnost, Daniel Stach, kde se narodil Daniel Stach?, wiki, osobnosti, narození, místo narození, vysvětlení

Pojem Daniel Stach je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat výraz Daniel Stach ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Daniel Stach v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Daniel Stach na Youtube

Hledat slovo Daniel Stach ve Wikislovníku

Hledat frázi Daniel Stach ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Stach například v Google obrázcích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Daniel Stach?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Daniel Stach? Kdy se narodil Daniel Stach? Kde se narodil Daniel Stach? Daniel Stach je v kategorii Novináři

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Daniel Stach kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Stach i v jiné kategorii než je novináři.