Kdo je to?
Kdo je to Daniel Stach? Životopis Daniel Stach, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Daniel Stach?

Kdo je to Daniel Stach? Stručný životopis

Daniel Stach je sportovec a moderátor. Je bývalým českým reprezentantem ve vodním slalomu. Ve své práci moderátora se často věnuje popularizaci vědy, za tuto činnost obdržel od Akademie věd ČR Medaili Vojtěcha Náprstka.
Je absolventem VŚ ekonomické – Fakulty mezinárodních vztahů, a oboru Mediální komunikace Fakulty sociálních věd UK. Již od dětství se věnoval vodnímu slalomu a zařadil se mezi juniorské reprezentanty. Později moderoval jak společenské, tak sportovní akce a postupně přebíral moderování některých pořadů v rádiu a pak v České televizi. Zde se stal hlavním moderátorem v redakci vědy. Za svou činnost získal mnohá ocenění a novinářských cen. Jméno Daniela Stacha nese i planetka v pásu mezi Jupiterem a Marsem.Kdo je to Daniel Stach? Životopis Daniel Stach, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Daniel Stach

Národnost: česká
Datum narození: 2. dubna 1988
Místo narození: České Budějovice

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Daniel Stach s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Antivirus? Víte co je UFO? Víte, co je to Reálná mzda? Vzpomněli byste si co označuje výraz Groteska?

Klíčová slova: informace, termín, novináři, co znamená, odborný výraz, kdo to je, význam pojmu, popis, původ slova, heslo, popis, význam slova, wiki, vysvětlení, pojem, formulace

Pojem Daniel Stach je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Daniel Stach v následujících zdrojích

Hledat výraz Daniel Stach ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Daniel Stach ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Daniel Stach na Youtube

Najít výraz Daniel Stach ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Stach například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Daniel Stach

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Daniel Stach? Kdo to byl Daniel Stach? Kdy se narodil Daniel Stach? Kde se narodil Daniel Stach? Daniel Stach se nachází v sekci novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Daniel Stach např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Stach i v jiné kategorii než je novináři.