Kdo je to?
Kdo je to Daniel Stach? Životopis Daniel Stach, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Daniel Stach?

Kdo je to Daniel Stach? Stručný životopis

Daniel Stach je sportovec a moderátor. Je bývalým českým reprezentantem ve vodním slalomu. Ve své práci moderátora se často věnuje popularizaci vědy, za tuto činnost obdržel od Akademie věd ČR Medaili Vojtěcha Náprstka.
Je absolventem VŚ ekonomické – Fakulty mezinárodních vztahů, a oboru Mediální komunikace Fakulty sociálních věd UK. Již od dětství se věnoval vodnímu slalomu a zařadil se mezi juniorské reprezentanty. Později moderoval jak společenské, tak sportovní akce a postupně přebíral moderování některých pořadů v rádiu a pak v České televizi. Zde se stal hlavním moderátorem v redakci vědy. Za svou činnost získal mnohá ocenění a novinářských cen. Jméno Daniela Stacha nese i planetka v pásu mezi Jupiterem a Marsem.Kdo je to Daniel Stach? Životopis Daniel Stach, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Daniel Stach

Národnost: česká
Datum narození: 2. dubna 1988
Místo narození: České Budějovice

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Daniel Stach s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Antropologie? Víte, co je to Fundamentalismus? Víte, co je to Azulen? Rozumíte pojmu Absces?

Klíčová slova: termín, slovo, přesný výraz, pojem, co je to Daniel Stach?, kdo to je, synonymum, význam, informace, definice, etymologie, kdo je Daniel Stach?, heslo, původ slova, význam pojmu, formulace

Pojem Daniel Stach je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít slovo Daniel Stach v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Daniel Stach ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Daniel Stach ve Wikipedii

Hledat pojem Daniel Stach ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Stach například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Daniel Stach? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Daniel Stach? Kdo to byl Daniel Stach? Kdy se narodil Daniel Stach? Kde se narodil Daniel Stach? Daniel Stach se nachází v kategorii novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Daniel Stach dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Stach i v jiné kategorii než je novináři.