Kdo je to?
Kdo je Patricie Pagáčová? Životopis Patricie Pagáčová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Patricie Pagáčová

Kdo je Patricie Pagáčová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Patricie Pagáčová (rozená Solaříková) je česká herečka.
Do povědomí většiny diváků se dostala rolí v nováckém seriálu Ulice, kde po 14 let hrála Terezu Jordánovou. Z Ulice odešla v roce 2019 a od té doby se pokouší vymanit ze stínu této své nejznámější role.
To se jí částečně podařilo, když se v roce 2020 stala porotkyní v pěvecké soutěži ČeskoSlovenská Superstar. Patricie Pagáčová pak porotcovala i další ročník soutěže, který proběhl v roce 2021.
Jedná se spíše o seriálovou než filmovou herečku. Kariéru zahájila už v roce 2000 dětskou rolí v seriálu Ranč U Zelené sedmy a hrála i v jeho pokračování. Poté získala zmiňovanou roli v Ulici a od roku 2020 ji diváci mohli vídat na Primě v seriálech Modrý kód a Sestřičky. Z filmů, na jejichž vzniku měla podíl, zmiňme pohádku Zakletá třináctka (2004), historické drama Monstrum (2017) nebo dobrodružný snímek Gump - pes, který naučil lidi žít (2021).
Ani na divadelních prknech se neobjevuje příliš pravidelně, diváci ji mohli vidět například v Divadle na Jezerce.
Vystudovala Metropolitní univerzitu v Praze.Kdo je Patricie Pagáčová? Životopis Patricie Pagáčová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Patricie Pagáčová

Národnost: česká
Datum narození: 19. prosince 1988
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Patricie Pagáčová sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte co je Cidlina? Pamatujete si definici pojmu Bizár? Rozumíte pojmu Správní řízení? Vzpomněli byste si co znamená slovo Autobiografie?

Klíčová slova: datum narození, životopis, narození, herectví, vysvětlení, zajímavosti, kdy se narodila Patricie Pagáčová?, Patricie Pagáčová, místo narození, osobnost, wikipedie, život, kde se narodila Patricie Pagáčová?, informace, kdo je Patricie Pagáčová?, herectví

Pojem Patricie Pagáčová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Patricie Pagáčová ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Patricie Pagáčová ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Patricie Pagáčová ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Patricie Pagáčová na Google obrázcích

Najít slovo Patricie Pagáčová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Patricie Pagáčová například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Patricie Pagáčová

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Patricie Pagáčová? Kdy se narodila Patricie Pagáčová? Kde se narodila Patricie Pagáčová? Patricie Pagáčová je v sekci Herectví

Kategorie herectví, herečka dívka, patricie Pagáčová, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Patricie Pagáčová řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Patricie Pagáčová i v jiné kategorii než je herectví.