Kdo je to?
Kdo je Patricie Pagáčová? Životopis Patricie Pagáčová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Patricie Pagáčová?

Kdo je Patricie Pagáčová? Životopis, informace, biografie, herectví

Patricie Pagáčová (rozená Solaříková) je česká herečka.
Do povědomí většiny diváků se dostala rolí v nováckém seriálu Ulice, kde po 14 let hrála Terezu Jordánovou. Z Ulice odešla v roce 2019 a od té doby se pokouší vymanit ze stínu této své nejznámější role.
To se jí částečně podařilo, když se v roce 2020 stala porotkyní v pěvecké soutěži ČeskoSlovenská Superstar. Patricie Pagáčová pak porotcovala i další ročník soutěže, který proběhl v roce 2021.
Jedná se spíše o seriálovou než filmovou herečku. Kariéru zahájila už v roce 2000 dětskou rolí v seriálu Ranč U Zelené sedmy a hrála i v jeho pokračování. Poté získala zmiňovanou roli v Ulici a od roku 2020 ji diváci mohli vídat na Primě v seriálech Modrý kód a Sestřičky. Z filmů, na jejichž vzniku měla podíl, zmiňme pohádku Zakletá třináctka (2004), historické drama Monstrum (2017) nebo dobrodružný snímek Gump - pes, který naučil lidi žít (2021).
Ani na divadelních prknech se neobjevuje příliš pravidelně, diváci ji mohli vidět například v Divadle na Jezerce.
Vystudovala Metropolitní univerzitu v Praze.Kdo je Patricie Pagáčová? Životopis Patricie Pagáčová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Patricie Pagáčová

Národnost: česká
Datum narození: 19. prosince 1988
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Patricie Pagáčová sdílet s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte co je Grupeto? Znáte pojem Blýskavice? Rozumíte pojmu Alpaka? Vzpomenete si na definici slova Karpální tunel?

Klíčová slova: wiki, kde se narodila Patricie Pagáčová?, kdy se narodila Patricie Pagáčová?, herectví, lexikon, zajímavosti, osobnosti, narození, životopis, život, osobnost, popis, datum narození, informace, Patricie Pagáčová, vysvětlení

Pojem Patricie Pagáčová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Patricie Pagáčová

Hledejte bez špehování slovo Patricie Pagáčová ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Patricie Pagáčová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Patricie Pagáčová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Patricie Pagáčová ve Wikimedia Commons

Najít heslo Patricie Pagáčová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Patricie Pagáčová například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Patricie Pagáčová

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Patricie Pagáčová? Kdy se narodila Patricie Pagáčová? Kde se narodila Patricie Pagáčová? Patricie Pagáčová patří do sekce Herectví

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Patricie Pagáčová dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Patricie Pagáčová i v jiné kategorii než je herectví.