Kdo je to?
Kdo je Adriana Sklenaříková? Životopis Adriana Sklenaříková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Adriana Sklenaříková

Kdo je Adriana Sklenaříková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Věčně usměvavá slovenská supermodelka Adriana Sklenaříková je do dnešní doby nejžádanější modelkou na světě, ačkoliv už se neřadí mezi nejmladší ročníky. Adriana se narodila slovenské matce Zlatici, která byla lékařkou, a po níž zdědila krásu. Otec inženýr Miroslav je Čech. Adriana prožila dětství u svých prarodičů v Brezně, kde se také narodila. Má mladší sestru Natálii. Vystudovala gymnázium a po té se vrhla na studium medicíny. Tu ale nedokončila. Ve třetím ročníku se rozhodla naplno věnovat modelingu. Její 126 cm dlouhé nohy ji dostaly dokonce do Guinnesovy knihy rekordů.
Ačkoliv je světově známá, nikdy na ni nevyplaval na povrch jakýkoliv skandál. V roce 1988 se provdala za Christiana Karembeu, francouzského fotbalistu. Manželství trvalo až do roku 2011. Podruhé se provdala v roce 2014 za marockého podnikatele Arama Ohaniana. S ním si pořídila ve svých 47 letech své první dítě, dceru Ninu.
Adriana je také herecky nadaná. Troufla si na roli ve filmu Asterix a Olympijské hry. Naši diváci si ji pamatují v nesmrtelných básnících, konkrétně ve filmu „Jak básníci neztrácejí naději.“ V roce 1998 se Adriana stala tváří prestižní podprsenky Wonderbra. Smlouvu si udržela po celé tři roky. V červenci 2002 se nechala nafotit pro americkou verzi Playboye. Její akty tehdy obletěly celý svět. Vlastní kosmetickou firmu. V současné době žije se svým manželem a dcerou v Monaku. Se svým otcem se prakticky nestýká, ráda ovšem jezdí za maminkou na Slovensko.Kdo je Adriana Sklenaříková? Životopis Adriana Sklenaříková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Adriana Sklenaříková

Národnost: československá
Datum narození: 17. září 1971
Místo narození: Brezno

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Adriana Sklenaříková s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Gyroskop? Vzpomenete si na definici slova Usedlost? Znáte pojem Úmoří? Vzpomněli byste si na význam slova Ethernet?

Klíčová slova: Adriana Sklenaříková, popis, osobnosti, biografie, narození, kde se narodila Adriana Sklenaříková?, kdo je Adriana Sklenaříková?, národnost, osobnost, informace, lexikon, životopis, wikipedie, místo narození, datum narození, kdy se narodila Adriana Sklenaříková?

Pojem Adriana Sklenaříková je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat frázi Adriana Sklenaříková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Adriana Sklenaříková ve Wikipedii

Najít heslo Adriana Sklenaříková na Google obrázcích

Zkusit najít pojem Adriana Sklenaříková ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Adriana Sklenaříková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Adriana Sklenaříková například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Adriana Sklenaříková

Nyní již víte Kdo je to Adriana Sklenaříková? Kdy se narodila Adriana Sklenaříková? Kde se narodila Adriana Sklenaříková? Adriana Sklenaříková se nachází v kategorii Modeling

Kategorie modeling, zrzka volně, adriana Sklenaříková, ilustrační obrázek

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Adriana Sklenaříková dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adriana Sklenaříková i v jiné kategorii než je modeling.