Kdo je to?
Kdo je Adriana Sklenaříková? Životopis Adriana Sklenaříková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Adriana Sklenaříková?

Kdo je Adriana Sklenaříková? Životopis, informace, biografie, modeling

Věčně usměvavá slovenská supermodelka Adriana Sklenaříková je do dnešní doby nejžádanější modelkou na světě, ačkoliv už se neřadí mezi nejmladší ročníky. Adriana se narodila slovenské matce Zlatici, která byla lékařkou, a po níž zdědila krásu. Otec inženýr Miroslav je Čech. Adriana prožila dětství u svých prarodičů v Brezně, kde se také narodila. Má mladší sestru Natálii. Vystudovala gymnázium a po té se vrhla na studium medicíny. Tu ale nedokončila. Ve třetím ročníku se rozhodla naplno věnovat modelingu. Její 126 cm dlouhé nohy ji dostaly dokonce do Guinnesovy knihy rekordů.
Ačkoliv je světově známá, nikdy na ni nevyplaval na povrch jakýkoliv skandál. V roce 1988 se provdala za Christiana Karembeu, francouzského fotbalistu. Manželství trvalo až do roku 2011. Podruhé se provdala v roce 2014 za marockého podnikatele Arama Ohaniana. S ním si pořídila ve svých 47 letech své první dítě, dceru Ninu.
Adriana je také herecky nadaná. Troufla si na roli ve filmu Asterix a Olympijské hry. Naši diváci si ji pamatují v nesmrtelných básnících, konkrétně ve filmu „Jak básníci neztrácejí naději.“ V roce 1998 se Adriana stala tváří prestižní podprsenky Wonderbra. Smlouvu si udržela po celé tři roky. V červenci 2002 se nechala nafotit pro americkou verzi Playboye. Její akty tehdy obletěly celý svět. Vlastní kosmetickou firmu. V současné době žije se svým manželem a dcerou v Monaku. Se svým otcem se prakticky nestýká, ráda ovšem jezdí za maminkou na Slovensko.Kdo je Adriana Sklenaříková? Životopis Adriana Sklenaříková, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Adriana Sklenaříková

Národnost: československá
Datum narození: 17. září 1971
Místo narození: Brezno

Zaujala vás biografie osobnosti Adriana Sklenaříková? Potom se podělte s blízkými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Přívlač? Vzpomněli byste si co znamená slovo Cestopis? Znáte pojem Lordóza? Víte co je Hepatopatie?

Klíčová slova: informace, vysvětlení, modeling, biografie, kdo je Adriana Sklenaříková?, osobnosti, národnost, modeling, kdy se narodila Adriana Sklenaříková?, osobnost, Adriana Sklenaříková, život, datum narození, narození, wiki, popis

Pojem Adriana Sklenaříková je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Adriana Sklenaříková ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Adriana Sklenaříková na Youtube

Vyhledat heslo Adriana Sklenaříková na Google.cz

Hledat heslo Adriana Sklenaříková ve vyhledávači Yahoo

Hledat heslo Adriana Sklenaříková ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Adriana Sklenaříková například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Adriana Sklenaříková?

Právě jste zjistili Kdo je to Adriana Sklenaříková? Kdy se narodila Adriana Sklenaříková? Kde se narodila Adriana Sklenaříková? Adriana Sklenaříková je v sekci Modeling

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Adriana Sklenaříková například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adriana Sklenaříková i v jiné kategorii než je modeling.