Kdo je to?
Kdo je to, byl Přítel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Přítel? Lidé, vztahy

Kdo je to Přítel?

Co znamená a jaký je význam slova Přítel?

Přítel v obecnějším smyslu je totéž co kamarád, blízká osoba, se kterou někoho pojí přátelský vztah.
Slovem přítel může svého partnera označit žena, která s ním žije s nesezdaném svazku, jeho družka.Kdo je to, byl Přítel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Přítel? Lidé, vztahy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Přítel s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova NFC? Znáte pojem Erasmus? Víte co je Obezita? Vzpomenete si na definici slova Kondenzované mléko?

Klíčová slova: popis, co znamená, Přítel, popis, wiki, etymologie, význam slova, odborný výraz, slovo, kdo to je, lexikon, informace, definice, synonymum, pojem, co je to Přítel?

Pojem Přítel je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat pojem Přítel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Přítel ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Přítel na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Přítel ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Přítel například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Přítel, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Přítel? Kdo to byl Přítel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Přítel? Definice pojmu Přítel se nachází v sekci vztahy. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Přítel i v jiné kategorii než je sekce vztahy.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.