Kdo je to?
Kdo je to, byl Přítel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Přítel? Lidé, vztahy

Kdo je to Přítel?

Co znamená a jaký je význam slova Přítel?

Přítel v obecnějším smyslu je totéž co kamarád, blízká osoba, se kterou někoho pojí přátelský vztah.
Slovem přítel může svého partnera označit žena, která s ním žije s nesezdaném svazku, jeho družka.Kdo je to, byl Přítel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Přítel? Lidé, vztahy

Líbí se vám definice kdo je to Přítel? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Nulové pásmo? Znáte definici termínu Křemelina? Víte co je Nemoc? Pamatujete si definici pojmu IronKey?

Klíčová slova: definice, termín, význam slova, co znamená, původ slova, kdo to je, co je to Přítel?, wiki, heslo, etymologie, vztahy, kdo je Přítel?, odborný výraz, vysvětlení, Přítel, formulace

Pojem Přítel je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat slovo Přítel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Přítel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Přítel ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Přítel ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Přítel například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Přítel, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Přítel? Kdo to byl Přítel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Přítel? Definice pojmu Přítel je v kategorii vztahy. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než vztahy.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.