Kdo je to?
Kdo je to, byl Kapsář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kapsář? Lidé, zločin

Kdo je to Kapsář?

Jaký je význam slova Kapsář? Co to znamená?

Kapsář neboli kapesní zloděj je ten, kdo dokáže lidem šikovně a nenápadně vytáhnout z kapsy nebo z kabelky telefon, peněženku apod. Kapsáři se vyskytují hlavně na místech, kde je vysoká koncentrace lidí, ideální je pro ně nějaká tlačenice. Nepříjemnostmi s kapsáři je nechvalně proslulé zejména centrum Prahy. Objasněnost kapesních krádeží je obecně velmi nízká.Kdo je to, byl Kapsář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kapsář? Lidé, zločin

Líbí se vám definice kdo je to Kapsář? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Dysgrafie? Víte co je Nefrologie? Pamatujete si definici pojmu Rituál? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dřevina?

Klíčová slova: wiki, odborný výraz, slovo, popis, kdo to je, vysvětlení, popis, etymologie, definice, co znamená, kdo je Kapsář?, Kapsář, význam, pojem, přesný význam, lexikon

Pojem Kapsář je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Kapsář lze najít v následujících zdrojích

Hledat výraz Kapsář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Kapsář ve Wikislovníku

Najít heslo Kapsář ve Wikipedii

Vyhledat heslo Kapsář ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Kapsář například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kapsář

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kapsář? Kdo to byl Kapsář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kapsář? Definice pojmu Kapsář je v kategorii zločin. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, výraz kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Kapsář v jiné sekci než zločin.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.