Kdo je to?
Kdo je to, byl Kapsář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kapsář? Lidé, zločin

Kdo je to Kapsář?

Jaký je význam slova Kapsář? Co to znamená?

Kapsář neboli kapesní zloděj je ten, kdo dokáže lidem šikovně a nenápadně vytáhnout z kapsy nebo z kabelky telefon, peněženku apod. Kapsáři se vyskytují hlavně na místech, kde je vysoká koncentrace lidí, ideální je pro ně nějaká tlačenice. Nepříjemnostmi s kapsáři je nechvalně proslulé zejména centrum Prahy. Objasněnost kapesních krádeží je obecně velmi nízká.Kdo je to, byl Kapsář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kapsář? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Kapsář se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Dysfrenie? Vzpomenete si na definici slova Ironie? Pamatujete si definici pojmu Polyfázový spánek? Vzpomněli byste si na význam slova Dual sim?

Klíčová slova: význam slova, lexikon, termín, popis, etymologie, co je to Kapsář?, vysvětlení, Kapsář, heslo, původ slova, definice, pojem, popis, kdo je Kapsář?, přesný výraz, význam

Pojem Kapsář je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Kapsář

Hledat termín Kapsář ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Kapsář na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Kapsář ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Kapsář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kapsář například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Kapsář, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kapsář? Kdo to byl Kapsář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kapsář? Definice pojmu Kapsář je v kategorii zločin. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, heslo, text, pojem řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než zločin.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.