Kdo je to?
Kdo je to, byl Kapsář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kapsář? Lidé, zločin

Kdo je to Kapsář?

Jaký je význam slova Kapsář? Co to znamená?

Kapsář neboli kapesní zloděj je ten, kdo dokáže lidem šikovně a nenápadně vytáhnout z kapsy nebo z kabelky telefon, peněženku apod. Kapsáři se vyskytují hlavně na místech, kde je vysoká koncentrace lidí, ideální je pro ně nějaká tlačenice. Nepříjemnostmi s kapsáři je nechvalně proslulé zejména centrum Prahy. Objasněnost kapesních krádeží je obecně velmi nízká.Kdo je to, byl Kapsář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kapsář? Lidé, zločin

Tento text (Kapsář) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Dysfrenie? Znáte pojem Evropská unie? Pamatujete si definici pojmu Patetický? Vzpomenete si na definici slova Kultura?

Klíčová slova: termín, popis, přesný výraz, co je to Kapsář?, Kapsář, wiki, význam, informace, význam pojmu, slovo, vysvětlení, zločin, původ slova, přesný význam, pojem, co znamená

Pojem Kapsář je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat pojem Kapsář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Kapsář ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Kapsář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Kapsář ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kapsář například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Kapsář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kapsář? Kdo to byl Kapsář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kapsář? Definice pojmu Kapsář je v sekci zločin. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz třeba na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Kapsář i v jiné sekci než v zločin.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.