Kdo je to?
Kdo je to, byl Kapsář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kapsář? Lidé, zločin

Kdo je to Kapsář?

Jaký je význam slova Kapsář? Co to znamená?

Kapsář neboli kapesní zloděj je ten, kdo dokáže lidem šikovně a nenápadně vytáhnout z kapsy nebo z kabelky telefon, peněženku apod. Kapsáři se vyskytují hlavně na místech, kde je vysoká koncentrace lidí, ideální je pro ně nějaká tlačenice. Nepříjemnostmi s kapsáři je nechvalně proslulé zejména centrum Prahy. Objasněnost kapesních krádeží je obecně velmi nízká.Kdo je to, byl Kapsář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kapsář? Lidé, zločin

Zaujalo vás slovo, termín Kapsář? Potom se podělte s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Dysfrenie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Molekulární gastronomie? Pamatujete si definici pojmu Polyfázový spánek? Znáte termín Páčidlo?

Klíčová slova: slovo, pojem, kdo to je, zločin, wiki, popis, kdo je Kapsář?, lexikon, Kapsář, přesný význam, etymologie, co je to Kapsář?, co znamená, synonymum, význam pojmu, význam

Pojem Kapsář je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Kapsář doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat heslo Kapsář ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Kapsář na Youtube

Najít výraz Kapsář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Kapsář ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kapsář například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Kapsář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Kapsář? Kdo to byl Kapsář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kapsář? Definice pojmu Kapsář se nachází v kategorii zločin. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v zločin.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.