Kdo je to?
Kdo je to Jaromír Jágr? Životopis Jaromír Jágr, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Jaromír Jágr?

Kdo je to Jaromír Jágr? Stručný životopis

Jaromír Jágr je český hokejista, útočník, v současnosti hraje v zámořské NHL za klub Calgary Flames. Svými výkony se zařadil mezi nejlepší hokejové hráče celého světa. Působil v řadě klubů NHL a opakovaně získal mnoho významných ocenění – Stanley Cup, vítěz kanadského bodování, čelní místa v tabulkách produktivity, nejlepší Evropan v NHL.
Jaromír Jágr je členem prestižního klubu Triple Gold Cup, ve kterém se sdružují vítězové všech hlavních hokejových soutěží. Je také spolumajitelem kladenského hokejového klubu.Kdo je to Jaromír Jágr? Životopis Jaromír Jágr, lidé, osobnosti z sport

Hlavní data o osobě Jaromír Jágr

Národnost: česká
Datum narození: 15. 2. 1972
Místo narození: Kladno

Tento text (Jaromír Jágr) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Odstavec? Rozumíte pojmu Tortilla? Znáte definici termínu Habilitace? Znáte pojem Endometrióza?

Klíčová slova: informace, původ slova, Jaromír Jágr, význam pojmu, kdo to je, sport, význam, popis, etymologie, přesný význam, pojem, co znamená, kdo je Jaromír Jágr?, lexikon, význam slova, heslo

Pojem Jaromír Jágr je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Jaromír Jágr

Hledat videa s názvem Jaromír Jágr na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Jaromír Jágr ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Jaromír Jágr ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Jaromír Jágr na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaromír Jágr například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Životopis, kdo je Jaromír Jágr? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jaromír Jágr? Kdo to byl Jaromír Jágr? Kdy se narodil Jaromír Jágr? Kde se narodil Jaromír Jágr? Jaromír Jágr je v sekci sport. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Jaromír Jágr kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaromír Jágr i v jiné kategorii než je sport.