Kdo je to?
Kdo je to Jaromír Jágr? Životopis Jaromír Jágr, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Jaromír Jágr?

Kdo je to Jaromír Jágr? Stručný životopis

Jaromír Jágr je český hokejista, útočník, v současnosti hraje v zámořské NHL za klub Calgary Flames. Svými výkony se zařadil mezi nejlepší hokejové hráče celého světa. Působil v řadě klubů NHL a opakovaně získal mnoho významných ocenění – Stanley Cup, vítěz kanadského bodování, čelní místa v tabulkách produktivity, nejlepší Evropan v NHL.
Jaromír Jágr je členem prestižního klubu Triple Gold Cup, ve kterém se sdružují vítězové všech hlavních hokejových soutěží. Je také spolumajitelem kladenského hokejového klubu.Kdo je to Jaromír Jágr? Životopis Jaromír Jágr, lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě Jaromír Jágr

Národnost: česká
Datum narození: 15. 2. 1972
Místo narození: Kladno

Popis osobnosti Jaromír Jágr můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Kdoule? Vzpomenete si na definici slova Opera? Znáte definici termínu Pomluva? Vzpomněli byste si na význam slova Úřednická vláda?

Klíčová slova: přesný význam, přesný výraz, wiki, význam, Jaromír Jágr, původ slova, lexikon, vysvětlení, informace, co znamená, formulace, popis, popis, co je to Jaromír Jágr?, sport, kdo je Jaromír Jágr?

Pojem Jaromír Jágr je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Jaromír Jágr v následujících vyhledávačích

Hledat videa s názvem Jaromír Jágr na Youtube

Najít heslo Jaromír Jágr v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Jaromír Jágr ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Jaromír Jágr ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaromír Jágr například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Jaromír Jágr? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jaromír Jágr? Kdo to byl Jaromír Jágr? Kdy se narodil Jaromír Jágr? Kde se narodil Jaromír Jágr? Jaromír Jágr se nachází v kategorii sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Jaromír Jágr dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaromír Jágr i v jiné kategorii než je sport.