Kdo je to?
Kdo je to Jaromír Jágr? Životopis Jaromír Jágr, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Jaromír Jágr?

Kdo je to Jaromír Jágr? Stručný životopis

Jaromír Jágr je český hokejista, útočník, v současnosti hraje v zámořské NHL za klub Calgary Flames. Svými výkony se zařadil mezi nejlepší hokejové hráče celého světa. Působil v řadě klubů NHL a opakovaně získal mnoho významných ocenění – Stanley Cup, vítěz kanadského bodování, čelní místa v tabulkách produktivity, nejlepší Evropan v NHL.
Jaromír Jágr je členem prestižního klubu Triple Gold Cup, ve kterém se sdružují vítězové všech hlavních hokejových soutěží. Je také spolumajitelem kladenského hokejového klubu.Kdo je to Jaromír Jágr? Životopis Jaromír Jágr, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Jaromír Jágr

Národnost: česká
Datum narození: 15. 2. 1972
Místo narození: Kladno

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jaromír Jágr? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Odvěsna? Vzpomněli byste si na význam slova ADSL? Znáte definici termínu Graviola? Znáte definici termínu Retrospektiva?

Klíčová slova: sport, informace, význam, definice, význam slova, slovo, co je to Jaromír Jágr?, kdo je Jaromír Jágr?, popis, pojem, přesný výraz, etymologie, heslo, Jaromír Jágr, wiki, kdo to je

Pojem Jaromír Jágr je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Jaromír Jágr

Hledat slovo Jaromír Jágr ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Jaromír Jágr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Jaromír Jágr ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Jaromír Jágr na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaromír Jágr například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jaromír Jágr

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jaromír Jágr? Kdo to byl Jaromír Jágr? Kdy se narodil Jaromír Jágr? Kde se narodil Jaromír Jágr? Jaromír Jágr je v kategorii sport. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Jaromír Jágr dejme tomu např. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaromír Jágr i v jiné kategorii než je sport.