Kdo je to?
Kdo je to Jaromír Jágr? Životopis Jaromír Jágr, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Jaromír Jágr?

Kdo je to Jaromír Jágr? Stručný životopis

Jaromír Jágr je český hokejista, útočník, v současnosti hraje v zámořské NHL za klub Calgary Flames. Svými výkony se zařadil mezi nejlepší hokejové hráče celého světa. Působil v řadě klubů NHL a opakovaně získal mnoho významných ocenění – Stanley Cup, vítěz kanadského bodování, čelní místa v tabulkách produktivity, nejlepší Evropan v NHL.
Jaromír Jágr je členem prestižního klubu Triple Gold Cup, ve kterém se sdružují vítězové všech hlavních hokejových soutěží. Je také spolumajitelem kladenského hokejového klubu.Kdo je to Jaromír Jágr? Životopis Jaromír Jágr, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Jaromír Jágr

Národnost: česká
Datum narození: 15. 2. 1972
Místo narození: Kladno

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jaromír Jágr s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Odstavec? Vzpomněli byste si co znamená slovo Čest? Znáte definici termínu Habilitace? Víte co je Hrubá mzda?

Klíčová slova: kdo je Jaromír Jágr?, heslo, přesný význam, co znamená, informace, Jaromír Jágr, kdo to je, původ slova, význam pojmu, definice, popis, vysvětlení, synonymum, popis, význam slova, odborný výraz

Pojem Jaromír Jágr je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Jaromír Jágr doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít výraz Jaromír Jágr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Jaromír Jágr ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Jaromír Jágr ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Jaromír Jágr v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaromír Jágr například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to Jaromír Jágr?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jaromír Jágr? Kdo to byl Jaromír Jágr? Kdy se narodil Jaromír Jágr? Kde se narodil Jaromír Jágr? Jaromír Jágr patří do sekce sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Jaromír Jágr řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaromír Jágr i v jiné kategorii než je sport.