Kdo je to?
Kdo je to Jaromír Jágr? Životopis Jaromír Jágr, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Jaromír Jágr?

Kdo je to Jaromír Jágr? Stručný životopis

Jaromír Jágr je český hokejista, útočník, v současnosti hraje v zámořské NHL za klub Calgary Flames. Svými výkony se zařadil mezi nejlepší hokejové hráče celého světa. Působil v řadě klubů NHL a opakovaně získal mnoho významných ocenění – Stanley Cup, vítěz kanadského bodování, čelní místa v tabulkách produktivity, nejlepší Evropan v NHL.
Jaromír Jágr je členem prestižního klubu Triple Gold Cup, ve kterém se sdružují vítězové všech hlavních hokejových soutěží. Je také spolumajitelem kladenského hokejového klubu.Kdo je to Jaromír Jágr? Životopis Jaromír Jágr, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Jaromír Jágr

Národnost: česká
Datum narození: 15. 2. 1972
Místo narození: Kladno

Líbí se stručný životopis s osobou Jaromír Jágr? Pak se podělte s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Kdoule? Pamatujete si definici pojmu GPRS? Znáte definici termínu Pomluva? Vzpomněli byste si co znamená slovo Islamismus?

Klíčová slova: definice, heslo, sport, Jaromír Jágr, etymologie, co znamená, wiki, synonymum, význam slova, popis, význam pojmu, popis, slovo, význam, vysvětlení, kdo to je

Pojem Jaromír Jágr je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Jaromír Jágr

Najít heslo Jaromír Jágr v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Jaromír Jágr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Jaromír Jágr ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Jaromír Jágr ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Jaromír Jágr například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Jaromír Jágr?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jaromír Jágr? Kdo to byl Jaromír Jágr? Kdy se narodil Jaromír Jágr? Kde se narodil Jaromír Jágr? Jaromír Jágr je v kategorii sport. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jaromír Jágr například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jaromír Jágr i v jiné kategorii než je sport.