Kdo je to?
Kdo je to Petr Bendl? Životopis Petr Bendl, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Petr Bendl?

Kdo je to Petr Bendl? Stručný životopis

Petr Bendl je známý politik, bývalý hejtman Středočeského kraje, poslanec Poslanecké sněmovny PČR a bývalý ministr zemědělství a dopravy. Byl také místopředsedou Občanské demokratické strany.
Petr Bendl je absolventem Vysoké školy strojní a textilní v Liberci, pracoval v různých funkcích ve veřejném sektoru a již přes dvacet let působí ve volených a politických funkcích.Kdo je to Petr Bendl? Životopis Petr Bendl, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Petr Bendl

Národnost: česká
Datum narození: 24. ledna 1966
Místo narození: Kladno

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Petr Bendl s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Vízum? Vzpomněli byste si co znamená slovo PIN? Znáte termín Halucinace? Víte co je Subsumpce?

Klíčová slova: význam, slovo, formulace, vysvětlení, synonymum, co znamená, popis, pojem, termín, informace, politici, co je to Petr Bendl?, kdo to je, význam slova, definice, popis

Pojem Petr Bendl je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat pojem Petr Bendl ve Wikipedii

Najít heslo Petr Bendl ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Petr Bendl ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Petr Bendl ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Bendl například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Petr Bendl? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Petr Bendl? Kdo to byl Petr Bendl? Kdy se narodil Petr Bendl? Kde se narodil Petr Bendl? Petr Bendl se nachází v kategorii politici. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Petr Bendl dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Bendl i v jiné kategorii než je politici.