Kdo je to?
Kdo je Petr Bendl? Životopis Petr Bendl, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Petr Bendl?

Kdo je Petr Bendl? Životopis, informace, biografie, politici

Petr Bendl je známý politik, bývalý hejtman Středočeského kraje, poslanec Poslanecké sněmovny PČR a bývalý ministr zemědělství a dopravy. Byl také místopředsedou Občanské demokratické strany.
Petr Bendl je absolventem Vysoké školy strojní a textilní v Liberci, pracoval v různých funkcích ve veřejném sektoru a již přes dvacet let působí ve volených a politických funkcích.Kdo je Petr Bendl? Životopis Petr Bendl, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Hlavní informace o osobě Petr Bendl

Národnost: česká
Datum narození: 24. ledna 1966
Místo narození: Kladno

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Petr Bendl sdílet s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu FKSP? Znáte pojem Kremrole? Znáte termín Příbor? Vzpomenete si na definici slova Štěpkovač?

Klíčová slova: lexikon, narození, kde se narodil Petr Bendl?, wikipedie, biografie, životopis, osobnosti, život, Petr Bendl, Petr Bendl, vysvětlení, politici, datum narození, místo narození, zajímavosti, popis

Pojem Petr Bendl je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Petr Bendl zkuste tyto odkazy

Hledat heslo Petr Bendl ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Petr Bendl v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Petr Bendl ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Petr Bendl na Google obrázcích

Najít slovo Petr Bendl ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Bendl například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Petr Bendl

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Petr Bendl? Kdy se narodil Petr Bendl? Kde se narodil Petr Bendl? Petr Bendl patří do kategorie Politici

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Petr Bendl např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Bendl i v jiné kategorii než je politici.