Kdo je to?
Kdo je Petr Bendl? Životopis Petr Bendl, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Petr Bendl

Kdo je Petr Bendl? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politici

Petr Bendl je známý politik, bývalý hejtman Středočeského kraje, poslanec Poslanecké sněmovny PČR a bývalý ministr zemědělství a dopravy. Byl také místopředsedou Občanské demokratické strany.
Petr Bendl je absolventem Vysoké školy strojní a textilní v Liberci, pracoval v různých funkcích ve veřejném sektoru a již přes dvacet let působí ve volených a politických funkcích.Kdo je Petr Bendl? Životopis Petr Bendl, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní informace o osobě Petr Bendl

Národnost: česká
Datum narození: 24. ledna 1966
Místo narození: Kladno

Líbí se stručný životopis s osobou Petr Bendl? Pak se podělte s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Furby? Vzpomenete si na definici slova Grafická karta? Znáte termín ZTP? Vzpomněli byste si na význam slova Násobek?

Klíčová slova: život, lexikon, informace, wikipedie, popis, národnost, kdo je Petr Bendl?, datum narození, osobnosti, zajímavosti, narození, životopis, politici, místo narození, kde se narodil Petr Bendl?, osobnost

Pojem Petr Bendl je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat slovo Petr Bendl na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Petr Bendl ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Petr Bendl ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Petr Bendl ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Petr Bendl na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Bendl například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Petr Bendl?

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Petr Bendl? Kdy se narodil Petr Bendl? Kde se narodil Petr Bendl? Petr Bendl je v kategorii Politici

Kategorie politici, státník , petr Bendl, ilustrační obrázek

Sepsáno redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Petr Bendl kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Bendl i v jiné kategorii než je politici.