Kdo je to?
Kdo je Petr Bendl? Životopis Petr Bendl, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Petr Bendl?

Kdo je Petr Bendl? Životopis, informace, biografie, politici

Petr Bendl je známý politik, bývalý hejtman Středočeského kraje, poslanec Poslanecké sněmovny PČR a bývalý ministr zemědělství a dopravy. Byl také místopředsedou Občanské demokratické strany.
Petr Bendl je absolventem Vysoké školy strojní a textilní v Liberci, pracoval v různých funkcích ve veřejném sektoru a již přes dvacet let působí ve volených a politických funkcích.Kdo je Petr Bendl? Životopis Petr Bendl, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Petr Bendl

Národnost: česká
Datum narození: 24. ledna 1966
Místo narození: Kladno

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Petr Bendl s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu FKSP? Víte co je Mlíčí? Znáte termín Glykemický index? Vzpomněli byste si co označuje výraz Plná penze?

Klíčová slova: osobnosti, narození, biografie, politici, místo narození, život, zajímavosti, wikipedie, životopis, kdo je Petr Bendl?, datum narození, vysvětlení, kdy se narodil Petr Bendl?, kde se narodil Petr Bendl?, Petr Bendl, Petr Bendl

Pojem Petr Bendl je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Petr Bendl ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Petr Bendl na Youtube

Vyhledat pojem Petr Bendl ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Petr Bendl ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Bendl například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Petr Bendl? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Petr Bendl? Kdy se narodil Petr Bendl? Kde se narodil Petr Bendl? Petr Bendl je v kategorii Politici

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Petr Bendl dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Bendl i v jiné kategorii než je politici.