Kdo je to?
Kdo je to, byl Hinduista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hinduista? Lidé, náboženství

Kdo je to Hinduista?

Co znamená a jaký je význam slova Hinduista?

Hinduista je vyznavač jednoho z nejrozšířenějších východních náboženství. Jedná se o indický filozofický a náboženský směr. Hinduisté věří v reinkarnaci (převtělování). Jejich posvátné spisy se nazývají védy.Kdo je to, byl Hinduista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hinduista? Lidé, náboženství

Tento text (Hinduista) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Populismus? Víte co je Pedig? Vzpomenete si na definici slova Bonmot? Vzpomněli byste si co označuje výraz Čedar?

Klíčová slova: definice, původ slova, přesný výraz, co je to Hinduista?, náboženství, přesný význam, formulace, slovo, pojem, termín, vysvětlení, Hinduista, odborný výraz, co znamená, význam slova, popis

Pojem Hinduista je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Hinduista

Vyhledat pojem Hinduista ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Hinduista ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Hinduista ve Wikislovníku

Najít výraz Hinduista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Hinduista například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hinduista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Hinduista? Kdo to byl Hinduista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hinduista? Definice pojmu Hinduista je v kategorii náboženství. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Hinduista i v jiné kategorii než je sekce náboženství.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?