Kdo je to?
Kdo je to, byl Hinduista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hinduista? Lidé, náboženství

Kdo je to Hinduista?

Co znamená a jaký je význam slova Hinduista?

Hinduista je vyznavač jednoho z nejrozšířenějších východních náboženství. Jedná se o indický filozofický a náboženský směr. Hinduisté věří v reinkarnaci (převtělování). Jejich posvátné spisy se nazývají védy.Kdo je to, byl Hinduista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hinduista? Lidé, náboženství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hinduista s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Populismus? Vzpomenete si na definici slova Doména? Vzpomenete si na definici slova Bonmot? Vzpomněli byste si na význam slova Crossfit?

Klíčová slova: kdo je Hinduista?, Hinduista, informace, termín, definice, význam pojmu, vysvětlení, wiki, etymologie, pojem, odborný výraz, původ slova, přesný výraz, náboženství, co znamená, slovo

Pojem Hinduista je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Hinduista doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat termín Hinduista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Hinduista ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Hinduista na Youtube

Hledat pojem Hinduista ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hinduista například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Hinduista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Hinduista? Kdo to byl Hinduista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hinduista? Definice pojmu Hinduista se nachází v sekci náboženství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, termín např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Hinduista v jiné sekci než náboženství.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?