Kdo je to?
Kdo je to, byl Hinduista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hinduista? Lidé, náboženství

Kdo je to Hinduista?

Co znamená a jaký je význam slova Hinduista?

Hinduista je vyznavač jednoho z nejrozšířenějších východních náboženství. Jedná se o indický filozofický a náboženský směr. Hinduisté věří v reinkarnaci (převtělování). Jejich posvátné spisy se nazývají védy.Kdo je to, byl Hinduista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hinduista? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Hinduista? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Populismus? Vzpomenete si na definici slova Bliny? Vzpomenete si na definici slova Cloudové úložiště? Vzpomněli byste si na význam slova Region?

Klíčová slova: přesný výraz, slovo, význam slova, heslo, wiki, popis, termín, původ slova, definice, etymologie, Hinduista, lexikon, kdo to je, vysvětlení, popis, odborný výraz

Pojem Hinduista je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Hinduista zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat frázi Hinduista ve Wikipedii

Vyhledat termín Hinduista na Google.cz

Najít heslo Hinduista ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Hinduista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Hinduista například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Hinduista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Hinduista? Kdo to byl Hinduista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hinduista? Definice pojmu Hinduista je v kategorii náboženství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Hinduista hledat i v jiných kategoriích (než náboženství).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?