Kdo je to?
Kdo je to, byl Hinduista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hinduista? Lidé, náboženství

Kdo je to Hinduista?

Co znamená a jaký je význam slova Hinduista?

Hinduista je vyznavač jednoho z nejrozšířenějších východních náboženství. Jedná se o indický filozofický a náboženský směr. Hinduisté věří v reinkarnaci (převtělování). Jejich posvátné spisy se nazývají védy.Kdo je to, byl Hinduista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hinduista? Lidé, náboženství

Sdílejte tuto stránku se slovem Hinduista s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Populismus? Víte co je Opce? Vzpomenete si na definici slova Cloudové úložiště? Vzpomněli byste si co označuje výraz Karité?

Klíčová slova: pojem, vysvětlení, význam pojmu, přesný výraz, lexikon, popis, slovo, co znamená, informace, význam slova, synonymum, etymologie, co je to Hinduista?, původ slova, Hinduista, kdo to je

Pojem Hinduista je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat výraz Hinduista ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Hinduista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Hinduista ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hinduista ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Hinduista například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Hinduista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Hinduista? Kdo to byl Hinduista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hinduista? Definice pojmu Hinduista je v sekci náboženství. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než náboženství.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?