Kdo je to?
Kdo je to, byl Tlučhuba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tlučhuba? Lidé, hanlivé

Kdo je to Tlučhuba?

Co znamená a jaký je význam slova Tlučhuba?

Tlučhuba je pojmenování pro toho, kdo neustále mluví jen proto, aby mluvil, aniž by jeho projev přinášel něco nového nebo důležitého.
Jde tedy o typického mluvku, žvanila. Umí vést silácké řeči, ale sám nic neudělá, o všem pouze hovoří, případně zdůrazňuje význam své osoby. Tlučhuba se především chvástá.


Kdo je to, byl Tlučhuba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tlučhuba? Lidé, hanlivé

Definici slova Tlučhuba můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Karbon? Znáte termín Manifest? Víte co je Fruktóza? Víte, co je to ISIC?

Klíčová slova: informace, přesný význam, termín, etymologie, kdo je Tlučhuba?, popis, heslo, význam slova, wiki, kdo to je, Tlučhuba, význam pojmu, vysvětlení, synonymum, formulace, popis

Pojem Tlučhuba je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Tlučhuba

Zkusit najít slovo Tlučhuba na Google.cz

Vyhledat slovo Tlučhuba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Tlučhuba ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Tlučhuba v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Tlučhuba například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Tlučhuba, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Tlučhuba? Kdo to byl Tlučhuba? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tlučhuba? Definice pojmu Tlučhuba se nachází v sekci hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete se pokusit také najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.