Kdo je to?
Kdo je to, byl Tlučhuba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tlučhuba? Lidé, hanlivé

Kdo je to Tlučhuba?

Co znamená a jaký je význam slova Tlučhuba?

Tlučhuba je pojmenování pro toho, kdo neustále mluví jen proto, aby mluvil, aniž by jeho projev přinášel něco nového nebo důležitého.
Jde tedy o typického mluvku, žvanila. Umí vést silácké řeči, ale sám nic neudělá, o všem pouze hovoří, případně zdůrazňuje význam své osoby. Tlučhuba se především chvástá.


Kdo je to, byl Tlučhuba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tlučhuba? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Tlučhuba? Pak se podělte s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Karbon? Vzpomenete si na definici slova Verš? Víte co je Fruktóza? Vzpomněli byste si na význam slova Přímá řeč?

Klíčová slova: pojem, etymologie, kdo je Tlučhuba?, přesný význam, Tlučhuba, co znamená, definice, popis, heslo, popis, vysvětlení, informace, význam slova, slovo, původ slova, hanlivé

Pojem Tlučhuba je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat výraz Tlučhuba ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Tlučhuba ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Tlučhuba ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Tlučhuba ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tlučhuba například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Tlučhuba

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tlučhuba? Kdo to byl Tlučhuba? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tlučhuba? Definice pojmu Tlučhuba je v kategorii hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hanlivé.