Kdo je to?
Kdo je to Tupoun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Tupoun? Lidé, hanlivé

Tupoun

Co znamená a jaký je význam slova Tupoun?

Tupoun je hanlivé označení pro člověka méně chápavého, méně inteligentního. Může se jednat o člověka nevzdělaného, nebo ma horší sociální cítění, logické uvažování, kognitivní chápání. Původ slova tupoun najdeme v přídavném jméně „tupý“, k němuž se přidá přípona - oun, a vznikne podstatné jméno rodu mužského. Synonyma pro slovo „tupoun“ jsou hlupák, nevzdělanec, nevědomec, blb, ňouma, omezenec, ignorant, moula, břídil, pitomec, blbec, hňup, trouba, nemehlo, idiot, slabomyslný člověk, tululum.


Kdo je to Tupoun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Tupoun? Lidé, hanlivé

Text s definicí výrazu Tupoun doporučujeme sdílet s dalšími lidmi na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Přímka? Vzpomněli byste si na význam slova Asimilace? Znáte termín BOZP? Znáte definici termínu Řádný život?

Klíčová slova: vysvětlení, odborný výraz, slovo, informace, heslo, co znamená, Tupoun, přesný výraz, wikipedie, synonymum, původ slova, definice, pojem, formulace, Tupoun, hanlivé

Pojem Tupoun je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít výraz Tupoun ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Tupoun ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Tupoun ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Tupoun na Youtube

Zkusit najít slovo Tupoun ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Tupoun například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v metavyhledávači Info.com nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Tupoun

Nyní již víte Kdo je to Tupoun? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tupoun? Definice pojmu Tupoun se nachází v sekci Hanlivé

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též zkusit najít informace pojem, definici, text, výrazřekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Tupoun i v jiné kategorii než v hanlivé.