Kdo je to?
Kdo je to Michal Hrůza? Životopis Michal Hrůza, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Michal Hrůza?

Kdo je to Michal Hrůza? Stručný životopis

Michal Hrůza je populární zpěvák, skladatel a textař. Hudbě se věnoval již od mládí, patří k zakládajícím členům hudební skupiny Ready Kirken, pro kterou psal texty a skládal hudbu. Po odchodu z této kapely si založil novou skupinu, Kapelu Hrůzy.
Michal Hrůza je také autorem oblíbených televizních znělek a hudby k několika filmům.Kdo je to Michal Hrůza? Životopis Michal Hrůza, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Michal Hrůza

Národnost: česká
Datum narození: 31. srpna 1971
Místo narození: Turnov

Sdílejte tuto stránku s osobností Michal Hrůza se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kvasnice? Pamatujete si definici pojmu Kimči? Znáte pojem Vegetariánství? Vzpomněli byste si co znamená slovo DPH?

Klíčová slova: hudba, definice, odborný výraz, popis, vysvětlení, kdo to je, etymologie, význam pojmu, heslo, Michal Hrůza, wiki, původ slova, informace, přesný význam, co znamená, formulace

Pojem Michal Hrůza je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít slovo Michal Hrůza v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Michal Hrůza na Youtube

Zkusit najít slovo Michal Hrůza ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Michal Hrůza ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Michal Hrůza například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Michal Hrůza

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Michal Hrůza? Kdo to byl Michal Hrůza? Kdy se narodil Michal Hrůza? Kde se narodil Michal Hrůza? Michal Hrůza je v kategorii hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Michal Hrůza řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michal Hrůza i v jiné kategorii než je hudba.