Kdo je to?
Kdo je to Michal Hrůza? Životopis Michal Hrůza, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Michal Hrůza?

Kdo je to Michal Hrůza? Stručný životopis

Michal Hrůza je populární zpěvák, skladatel a textař. Hudbě se věnoval již od mládí, patří k zakládajícím členům hudební skupiny Ready Kirken, pro kterou psal texty a skládal hudbu. Po odchodu z této kapely si založil novou skupinu, Kapelu Hrůzy.
Michal Hrůza je také autorem oblíbených televizních znělek a hudby k několika filmům.Kdo je to Michal Hrůza? Životopis Michal Hrůza, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Michal Hrůza

Národnost: česká
Datum narození: 31. srpna 1971
Místo narození: Turnov

Sdílejte tuto stránku s osobností Michal Hrůza s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Meteorit? Vzpomněli byste si co znamená slovo Interakce? Znáte pojem Kaki? Víte co je Okluzor?

Klíčová slova: odborný výraz, wiki, pojem, termín, Michal Hrůza, přesný výraz, lexikon, význam pojmu, slovo, přesný význam, popis, kdo je Michal Hrůza?, formulace, význam, kdo to je, heslo

Pojem Michal Hrůza je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Michal Hrůza

Najít výraz Michal Hrůza ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Michal Hrůza ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Michal Hrůza v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Michal Hrůza ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Michal Hrůza například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Michal Hrůza? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Michal Hrůza? Kdo to byl Michal Hrůza? Kdy se narodil Michal Hrůza? Kde se narodil Michal Hrůza? Michal Hrůza je v sekci hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Michal Hrůza kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michal Hrůza i v jiné kategorii než je hudba.