Kdo je to?
Kdo je Michal Hrůza? Životopis Michal Hrůza, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Michal Hrůza

Kdo je Michal Hrůza? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Michal Hrůza je populární zpěvák, skladatel a textař. Hudbě se věnoval již od mládí, patří k zakládajícím členům hudební skupiny Ready Kirken, pro kterou psal texty a skládal hudbu. Po odchodu z této kapely si založil novou skupinu, Kapelu Hrůzy.
Michal Hrůza je také autorem oblíbených televizních znělek a hudby k několika filmům.Kdo je Michal Hrůza? Životopis Michal Hrůza, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Michal Hrůza

Národnost: česká
Datum narození: 31. srpna 1971
Místo narození: Turnov

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Michal Hrůza s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Cash flow? Vzpomenete si na definici slova Atika? Znáte pojem Swag? Vzpomněli byste si na význam slova Espadrilky?

Klíčová slova: kdy se narodil Michal Hrůza?, hudba, kde se narodil Michal Hrůza?, kdo je Michal Hrůza?, wiki, narození, místo narození, Michal Hrůza, datum narození, hudba, popis, vysvětlení, osobnost, biografie, zajímavosti, národnost

Pojem Michal Hrůza je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Michal Hrůza

Zkusit najít výraz Michal Hrůza na Google.cz

Hledat slovo Michal Hrůza ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem Michal Hrůza ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Michal Hrůza ve Wikislovníku

Hledat slovo Michal Hrůza ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Michal Hrůza například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Google obrázcích, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Michal Hrůza?

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Michal Hrůza? Kdy se narodil Michal Hrůza? Kde se narodil Michal Hrůza? Michal Hrůza patří do kategorie Hudba

Kategorie hudba, starověké hudební nástroje, michal Hrůza, ilustrační obrázek

Sepsáno redaktory Superia.cz. Snažili jsme se kontrolovat a ověřovat texty a informace. Přesto se mohlo stát, že je zde nepřesný údaj nebo chyba. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Michal Hrůza například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michal Hrůza i v jiné kategorii než je hudba.