Kdo je to?
Kdo je to, byl Blogerka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blogerka? Lidé, záliby

Kdo je to Blogerka?

Jaký je význam slova Blogerka? Co to znamená?

Blogerka je autorka blogu, tedy webové aplikace, která na webové stránce obsahuje příspěvky různé formy pocházející většinou od jednoho autora. Jedná se o formu webového zápisníku, bloggerka se může vyjadřovat k odborným i osobním tématům.
Některé blogerky umožňují vkládání komentářů a následnou diskusi, jiné tuto možnost nenabízí.Kdo je to, byl Blogerka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blogerka? Lidé, záliby

Tento text (Blogerka) můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Pasivní dům? Vzpomněli byste si co znamená slovo Cese? Pamatujete si definici pojmu Zubní můstek? Víte co je Národní park?

Klíčová slova: wiki, heslo, Blogerka, informace, původ slova, etymologie, co je to Blogerka?, definice, přesný význam, přesný výraz, synonymum, kdo to je, lexikon, kdo je Blogerka?, význam slova, vysvětlení

Pojem Blogerka je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít pojem Blogerka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Blogerka ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Blogerka ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Blogerka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Blogerka například ve Wikipedii, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Blogerka

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Blogerka? Kdo to byl Blogerka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Blogerka? Definice pojmu Blogerka je v kategorii záliby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Blogerka hledat i v jiných kategoriích (než záliby).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.