Kdo je to?
Kdo je to Blogerka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Blogerka? Lidé, záliby

Blogerka

Jaký je význam slova Blogerka? Co to znamená?

Blogerka je autorka blogu, tedy webové aplikace, která na webové stránce obsahuje příspěvky různé formy pocházející většinou od jednoho autora. Jedná se o formu webového zápisníku, bloggerka se může vyjadřovat k odborným i osobním tématům.
Některé blogerky umožňují vkládání komentářů a následnou diskusi, jiné tuto možnost nenabízí.Kdo je to Blogerka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Blogerka? Lidé, záliby

Zaujala vás definice slova Blogerka? Pak se o tuto stránku podělte s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Dron? Vzpomněli byste si co označuje výraz Zastavěná plocha? Pamatujete si definici pojmu Appeasement? Znáte termín Karát?

Klíčová slova: termín, popis, přesný výraz, lexikon, význam pojmu, informace, vysvětlení, význam, přesný výraz, záliby, pojem, odborný výraz, Blogerka, přesný význam, význam slova, synonymum

Pojem Blogerka je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat pojem Blogerka na Google.cz

Zkusit najít výraz Blogerka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Blogerka ve Wikipedii

Hledat pojem Blogerka na Google obrázcích

Vyhledat pojem Blogerka ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Blogerka například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Blogerka

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Blogerka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Blogerka? Definice pojmu Blogerka je v kategorii Záliby

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Čerstvé informace hledejte pojem, text, definici, řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Blogerka hledat i v jiných kategoriích (než záliby).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.