Kdo je to?
Kdo je to, byl Blogerka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blogerka? Lidé, záliby

Kdo je to Blogerka?

Jaký je význam slova Blogerka? Co to znamená?

Blogerka je autorka blogu, tedy webové aplikace, která na webové stránce obsahuje příspěvky různé formy pocházející většinou od jednoho autora. Jedná se o formu webového zápisníku, bloggerka se může vyjadřovat k odborným i osobním tématům.
Některé blogerky umožňují vkládání komentářů a následnou diskusi, jiné tuto možnost nenabízí.Kdo je to, byl Blogerka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blogerka? Lidé, záliby

Definici slova Blogerka můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Shareware? Víte co je Pavlač? Pamatujete si definici pojmu Úvaha? Vzpomněli byste si co označuje výraz Výchova?

Klíčová slova: termín, kdo je Blogerka?, záliby, wiki, Blogerka, odborný výraz, původ slova, slovo, přesný výraz, kdo to je, definice, přesný význam, význam pojmu, vysvětlení, co je to Blogerka?, formulace

Pojem Blogerka je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledejte bez špehování slovo Blogerka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Blogerka ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Blogerka na Youtube

Vyhledat slovo Blogerka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Blogerka například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Blogerka, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Blogerka? Kdo to byl Blogerka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Blogerka? Definice pojmu Blogerka se nachází v sekci záliby. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Blogerka i v jiné sekci než je kategorie záliby.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.