Kdo je to?
Kdo je to, byl Blogerka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blogerka? Lidé, záliby

Kdo je to Blogerka?

Jaký je význam slova Blogerka? Co to znamená?

Blogerka je autorka blogu, tedy webové aplikace, která na webové stránce obsahuje příspěvky různé formy pocházející většinou od jednoho autora. Jedná se o formu webového zápisníku, bloggerka se může vyjadřovat k odborným i osobním tématům.
Některé blogerky umožňují vkládání komentářů a následnou diskusi, jiné tuto možnost nenabízí.Kdo je to, byl Blogerka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blogerka? Lidé, záliby

Líbí se vám definice kdo je to Blogerka? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Skript? Znáte termín SPU? Pamatujete si definici pojmu Borelióza? Víte, co je to Mravnost?

Klíčová slova: definice, přesný výraz, kdo to je, Blogerka, co znamená, wiki, synonymum, informace, slovo, kdo je Blogerka?, etymologie, význam slova, význam, co je to Blogerka?, vysvětlení, popis

Pojem Blogerka je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Blogerka v následujících zdrojích

Vyhledat heslo Blogerka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Blogerka ve vyhledávači Qwant

Najít termín Blogerka ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Blogerka ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Blogerka například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Blogerka, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Blogerka? Kdo to byl Blogerka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Blogerka? Definice pojmu Blogerka je v kategorii záliby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než záliby.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.