Kdo je to?
Kdo je to, byl Blogerka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blogerka? Lidé, záliby

Kdo je to Blogerka?

Jaký je význam slova Blogerka? Co to znamená?

Blogerka je autorka blogu, tedy webové aplikace, která na webové stránce obsahuje příspěvky různé formy pocházející většinou od jednoho autora. Jedná se o formu webového zápisníku, bloggerka se může vyjadřovat k odborným i osobním tématům.
Některé blogerky umožňují vkládání komentářů a následnou diskusi, jiné tuto možnost nenabízí.Kdo je to, byl Blogerka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blogerka? Lidé, záliby

Líbí se vám definice kdo je to Blogerka? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Shareware? Víte, co je to Ricochet? Pamatujete si definici pojmu Úvaha? Rozumíte pojmu Agar?

Klíčová slova: význam pojmu, význam, formulace, co je to Blogerka?, kdo je Blogerka?, kdo to je, co znamená, definice, popis, slovo, pojem, přesný význam, přesný výraz, heslo, informace, wiki

Pojem Blogerka je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Blogerka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Blogerka ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Blogerka ve Wikislovníku

Najít heslo Blogerka ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Blogerka například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Blogerka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Blogerka? Kdo to byl Blogerka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Blogerka? Definice pojmu Blogerka je v sekci záliby. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci záliby.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.