Kdo je to?
Kdo je to, byl Blogerka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blogerka? Lidé, záliby

Kdo je to Blogerka?

Jaký je význam slova Blogerka? Co to znamená?

Blogerka je autorka blogu, tedy webové aplikace, která na webové stránce obsahuje příspěvky různé formy pocházející většinou od jednoho autora. Jedná se o formu webového zápisníku, bloggerka se může vyjadřovat k odborným i osobním tématům.
Některé blogerky umožňují vkládání komentářů a následnou diskusi, jiné tuto možnost nenabízí.Kdo je to, byl Blogerka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blogerka? Lidé, záliby

Definici slova Blogerka můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Skript? Znáte definici termínu ET? Pamatujete si definici pojmu Borelióza? Pamatujete si definici pojmu EBITDA?

Klíčová slova: Blogerka, definice, heslo, slovo, etymologie, přesný význam, informace, popis, záliby, původ slova, kdo je Blogerka?, co znamená, přesný výraz, vysvětlení, kdo to je, co je to Blogerka?

Pojem Blogerka je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Blogerka

Hledat videa s názvem Blogerka na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Blogerka ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Blogerka ve Wikipedii

Najít termín Blogerka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Blogerka například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Blogerka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Blogerka? Kdo to byl Blogerka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Blogerka? Definice pojmu Blogerka se nachází v kategorii záliby. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Blogerka i v jiných kategoriích (než záliby).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.