Kdo je to?
Kdo je to, byl Blogerka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blogerka? Lidé, záliby

Kdo je to Blogerka?

Jaký je význam slova Blogerka? Co to znamená?

Blogerka je autorka blogu, tedy webové aplikace, která na webové stránce obsahuje příspěvky různé formy pocházející většinou od jednoho autora. Jedná se o formu webového zápisníku, bloggerka se může vyjadřovat k odborným i osobním tématům.
Některé blogerky umožňují vkládání komentářů a následnou diskusi, jiné tuto možnost nenabízí.Kdo je to, byl Blogerka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Blogerka? Lidé, záliby

Zaujalo vás slovo, termín Blogerka? Potom se podělte s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Shareware? Vzpomenete si na definici slova Stagnace? Pamatujete si definici pojmu Úvaha? Vzpomněli byste si na význam slova Josta?

Klíčová slova: kdo je Blogerka?, popis, informace, formulace, co znamená, lexikon, definice, význam pojmu, co je to Blogerka?, slovo, vysvětlení, význam slova, Blogerka, heslo, odborný výraz, etymologie

Pojem Blogerka je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Blogerka lze najít v následujících zdrojích

Hledat frázi Blogerka ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Blogerka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Blogerka ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Blogerka ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Blogerka například ve Wikislovníku, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Blogerka

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Blogerka? Kdo to byl Blogerka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Blogerka? Definice pojmu Blogerka patří do sekce záliby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, termín kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Blogerka i v jiné kategorii než je sekce záliby.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.