Kdo je to?
Kdo je to Blogerka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Blogerka? Lidé, záliby

Kdo je to Blogerka?

Jaký je význam slova Blogerka? Co to znamená?

Blogerka je autorka blogu, tedy webové aplikace, která na webové stránce obsahuje příspěvky různé formy pocházející většinou od jednoho autora. Jedná se o formu webového zápisníku, bloggerka se může vyjadřovat k odborným i osobním tématům.
Některé blogerky umožňují vkládání komentářů a následnou diskusi, jiné tuto možnost nenabízí.Kdo je to Blogerka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Blogerka? Lidé, záliby

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Blogerka? s přáteli a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Pasivní dům? Víte, co je to Hrubá mzda? Pamatujete si definici pojmu Štuková omítka? Rozumíte pojmu Platební brána?

Klíčová slova: přesný výraz, synonymum, wiki, termín, Blogerka, záliby, význam slova, odborný výraz, definice, heslo, význam pojmu, co znamená, přesný význam, význam, formulace, vysvětlení

Pojem Blogerka je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Blogerka

Hledejte bez špehování slovo Blogerka ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Blogerka ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Blogerka ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Blogerka na Google.cz

Hledat frázi Blogerka ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Blogerka například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Blogerka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Blogerka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Blogerka? Definice pojmu Blogerka je v sekci Záliby

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Blogerka i v jiné kategorii než v záliby.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.