Kdo je to?
Kdo je to Blogerka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Blogerka? Lidé, záliby

Kdo je to Blogerka?

Jaký je význam slova Blogerka? Co to znamená?

Blogerka je autorka blogu, tedy webové aplikace, která na webové stránce obsahuje příspěvky různé formy pocházející většinou od jednoho autora. Jedná se o formu webového zápisníku, bloggerka se může vyjadřovat k odborným i osobním tématům.
Některé blogerky umožňují vkládání komentářů a následnou diskusi, jiné tuto možnost nenabízí.Kdo je to Blogerka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Blogerka? Lidé, záliby

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Blogerka s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Pasivní dům? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vlastenectví? Pamatujete si definici pojmu Erytrocyty? Znáte termín Nugát?

Klíčová slova: přesný význam, pojem, informace, význam, etymologie, záliby, lexikon, wiki, wikipedie, definice, vysvětlení, synonymum, přesný výraz, Blogerka, přesný výraz, původ slova

Pojem Blogerka je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Blogerka lze najít v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Blogerka na Youtube

Vyhledat termín Blogerka ve Wikislovníku

Najít termín Blogerka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Blogerka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Blogerka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Blogerka například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Blogerka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Blogerka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Blogerka? Definice pojmu Blogerka je v sekci Záliby

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme vyhledat informace pojem, slovo, termín, definici kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v záliby.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.