Kdo je to?
Kdo je to, byl Mahdí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mahdí? Lidé, náboženství

Kdo je to Mahdí?

Jaký je význam slova Mahdí? Co to znamená?

Mahdí je pojmenování pocházející z arabštiny a označuje člověka „Bohem správně vedeného“. Šíité takto označují významné imámy, které povyšují na osoby, jejichž posláním je obnovení víry a spravedlivého uspořádání na zemi.
Příchod mahdího ještě před samotným soudným dnem očekávají také sunnité. Mahdí vystupuje především v období politické nestability země.Kdo je to, byl Mahdí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mahdí? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Mahdí? s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Konsolidace? Pamatujete si definici pojmu Augmentace? Víte, co je to Poslední zvonění? Vzpomněli byste si co znamená slovo Klišé?

Klíčová slova: termín, slovo, Mahdí, význam slova, původ slova, co znamená, kdo to je, vysvětlení, význam, kdo je Mahdí?, lexikon, popis, pojem, přesný výraz, přesný význam, informace

Pojem Mahdí je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat pojem Mahdí ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Mahdí ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Mahdí ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Mahdí na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Mahdí například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Mahdí? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Mahdí? Kdo to byl Mahdí? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mahdí? Definice pojmu Mahdí je v sekci náboženství. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Mahdí i v jiné sekci než v náboženství.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?