Kdo je to?
Kdo je to, byl Mahdí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mahdí? Lidé, náboženství

Kdo je to Mahdí?

Jaký je význam slova Mahdí? Co to znamená?

Mahdí je pojmenování pocházející z arabštiny a označuje člověka „Bohem správně vedeného“. Šíité takto označují významné imámy, které povyšují na osoby, jejichž posláním je obnovení víry a spravedlivého uspořádání na zemi.
Příchod mahdího ještě před samotným soudným dnem očekávají také sunnité. Mahdí vystupuje především v období politické nestability země.Kdo je to, byl Mahdí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mahdí? Lidé, náboženství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Mahdí sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Konflikt? Vzpomenete si na definici slova Karcinom? Víte, co je to Bilaterální dohoda? Vzpomněli byste si na význam slova Zdymadlo?

Klíčová slova: kdo to je, slovo, informace, co znamená, Mahdí, pojem, význam slova, přesný výraz, kdo je Mahdí?, popis, etymologie, definice, lexikon, heslo, wiki, význam pojmu

Pojem Mahdí je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Mahdí v následujících zdrojích

Hledat výraz Mahdí ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Mahdí ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Mahdí ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Mahdí na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Mahdí například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Mahdí? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Mahdí? Kdo to byl Mahdí? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mahdí? Definice pojmu Mahdí se nachází v kategorii náboženství. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Mahdí hledat i v jiných kategoriích (než náboženství).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?