Kdo je to?
Kdo je to Mahdí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mahdí? Lidé, náboženství

Kdo je to Mahdí?

Co znamená a jaký je význam slova Mahdí?

Mahdí je pojmenování pocházející z arabštiny a označuje člověka „Bohem správně vedeného“. Šíité takto označují významné imámy, které povyšují na osoby, jejichž posláním je obnovení víry a spravedlivého uspořádání na zemi.
Příchod mahdího ještě před samotným soudným dnem očekávají také sunnité. Mahdí vystupuje především v období politické nestability země.Kdo je to Mahdí? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mahdí? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Mahdí? s dalšími lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Sokl? Vzpomněli byste si na význam slova Surrealismus? Víte, co je to E-learning? Znáte definici termínu Dluhopis?

Klíčová slova: synonymum, Mahdí, definice, formulace, termín, informace, náboženství, náboženství, Mahdí, odborný výraz, význam, wiki, heslo, význam pojmu, co znamená, vysvětlení

Pojem Mahdí je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít slovo Mahdí ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Mahdí na Google.cz

Zkusit najít pojem Mahdí ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Mahdí na Google obrázcích

Najít termín Mahdí ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Mahdí například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Mahdí? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Mahdí? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mahdí? Definice pojmu Mahdí je v sekci Náboženství

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít informace výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Náboženství).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?