Kdo je to?
Kdo je to, byl Filolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filolog? Lidé, věda

Kdo je to Filolog?

Co znamená a jaký je význam slova Filolog?

Filolog je vědec, který zkoumá a analyzuje určitý jazyk, literární díla v něm napsaná a přihlíží ke kulturnímu a historickému kontextu. Může se zabývat studiem původu slov, strukturou a vývojem konkrétního jazyka.Kdo je to, byl Filolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filolog? Lidé, věda

Zaujalo vás slovo, termín Filolog? Potom se podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Obligace? Znáte pojem Vlog? Rozumíte pojmu Suché víno? Vzpomenete si na definici slova Kulajda?

Klíčová slova: termín, pojem, co znamená, etymologie, definice, přesný výraz, lexikon, kdo je Filolog?, slovo, význam pojmu, co je to Filolog?, popis, věda, původ slova, odborný výraz, synonymum

Pojem Filolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat slovo Filolog ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Filolog ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Filolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Filolog na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Filolog například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Filolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Filolog? Kdo to byl Filolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Filolog? Definice pojmu Filolog se nachází v kategorii věda. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Filolog i v jiné kategorii než v věda.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.