Kdo je to?
Kdo je to, byl Filolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filolog? Lidé, věda

Kdo je to Filolog?

Co znamená a jaký je význam slova Filolog?

Filolog je vědec, který zkoumá a analyzuje určitý jazyk, literární díla v něm napsaná a přihlíží ke kulturnímu a historickému kontextu. Může se zabývat studiem původu slov, strukturou a vývojem konkrétního jazyka.Kdo je to, byl Filolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filolog? Lidé, věda

Tento text (Filolog) můžete sdílet se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Obligace? Znáte pojem Unisex? Rozumíte pojmu Bronz? Vzpomenete si na definici slova Kometa?

Klíčová slova: význam slova, význam, slovo, kdo je Filolog?, etymologie, význam pojmu, Filolog, co znamená, termín, pojem, definice, odborný výraz, formulace, kdo to je, popis, synonymum

Pojem Filolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Filolog

Vyhledat pojem Filolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Filolog ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Filolog ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Filolog ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Filolog například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Filolog, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Filolog? Kdo to byl Filolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Filolog? Definice pojmu Filolog je v kategorii věda. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Filolog i v jiné kategorii než je sekce věda.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.