Kdo je to?
Kdo je to, byl Filolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filolog? Lidé, věda

Kdo je to Filolog?

Co znamená a jaký je význam slova Filolog?

Filolog je vědec, který zkoumá a analyzuje určitý jazyk, literární díla v něm napsaná a přihlíží ke kulturnímu a historickému kontextu. Může se zabývat studiem původu slov, strukturou a vývojem konkrétního jazyka.Kdo je to, byl Filolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Filolog? Lidé, věda

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Filolog s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Obligace? Znáte termín Drama? Rozumíte pojmu Bronz? Víte, co je to AUX?

Klíčová slova: co znamená, věda, význam pojmu, přesný výraz, definice, formulace, odborný výraz, původ slova, co je to Filolog?, termín, přesný význam, význam, pojem, heslo, kdo je Filolog?, lexikon

Pojem Filolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít slovo Filolog v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Filolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Filolog ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Filolog na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Filolog například ve Wikipedii, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Filolog

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Filolog? Kdo to byl Filolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Filolog? Definice pojmu Filolog patří do sekce věda. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též hledat pojem, text, definici, řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci věda.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.