Kdo je to?
Kdo je to Filolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Filolog? Lidé, věda

Filolog

Jaký je význam slova Filolog? Co to znamená?

Filolog je vědec, který zkoumá a analyzuje určitý jazyk, literární díla v něm napsaná a přihlíží ke kulturnímu a historickému kontextu. Může se zabývat studiem původu slov, strukturou a vývojem konkrétního jazyka.Kdo je to Filolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Filolog? Lidé, věda

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Filolog? s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte co je Život? Pamatujete si definici pojmu MBank? Rozumíte pojmu Crack? Vzpomněli byste si co znamená slovo Vesmírná opera?

Klíčová slova: pojem, etymologie, synonymum, popis, význam, Filolog, informace, vysvětlení, termín, lexikon, wikipedie, význam pojmu, původ slova, slovo, formulace, přesný výraz

Pojem Filolog je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat pojem Filolog ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Filolog ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Filolog ve Wikimedia Commons

Najít pojem Filolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Filolog na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Filolog například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Filolog? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Filolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Filolog? Definice pojmu Filolog je v sekci Věda

Kategorie věda, vědec měří, filolog, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Pokuste se vyhledat informace pojem, slovo, termín, definici kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci věda.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.