Kdo je to?
Kdo je to Revizní technik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Revizní technik? Lidé, profese

Kdo je to Revizní technik?

Jaký je význam slova Revizní technik? Co to znamená?

Revizní technik je středoškolsky vzdělaný pracovník, který se věnuje revizím různých zařízení. Může jít o zařízení plynová, tlaková či zdvihací. Jeho úkolem je ověřit technickou způsobilost zařízení, provést patřičné zkoušky, popřípadě rozbory.
Přitom musí revizní technik dodržet bezpečnostní podmínky, příslušné předpisy a normy. O revizích sepisuje zprávy a vystavuje osvědčení, případně úředně ověřené protokoly.Kdo je to Revizní technik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Revizní technik? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Revizní technik? s jinými lidmi prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Velký třesk? Pamatujete si definici pojmu Marginální? Znáte termín Daň z nemovitosti? Vzpomněli byste si co znamená slovo Windows update?

Klíčová slova: odborný výraz, význam, informace, význam pojmu, lexikon, význam slova, wikipedie, synonymum, původ slova, etymologie, vysvětlení, popis, přesný výraz, Revizní technik, profese, formulace

Pojem Revizní technik je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít pojem Revizní technik ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Revizní technik ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Revizní technik ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Revizní technik ve Wikipedii

Hledat frázi Revizní technik na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Revizní technik například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Revizní technik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Revizní technik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Revizní technik? Definice pojmu Revizní technik je v sekci Profese

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Pokuste se též vyhledat informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Profese.