Kdo je to?
Kdo je to, byl Revizní technik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Revizní technik? Lidé, profese

Kdo je to Revizní technik?

Co znamená a jaký je význam slova Revizní technik?

Revizní technik je středoškolsky vzdělaný pracovník, který se věnuje revizím různých zařízení. Může jít o zařízení plynová, tlaková či zdvihací. Jeho úkolem je ověřit technickou způsobilost zařízení, provést patřičné zkoušky, popřípadě rozbory.
Přitom musí revizní technik dodržet bezpečnostní podmínky, příslušné předpisy a normy. O revizích sepisuje zprávy a vystavuje osvědčení, případně úředně ověřené protokoly.Kdo je to, byl Revizní technik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Revizní technik? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Revizní technik? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu CSc? Víte co je Ratan? Znáte termín Ergometrie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Nugát?

Klíčová slova: slovo, pojem, synonymum, definice, původ slova, informace, význam, význam pojmu, přesný význam, popis, odborný výraz, popis, kdo je Revizní technik?, význam slova, vysvětlení, kdo to je

Pojem Revizní technik je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Revizní technik

Hledat termín Revizní technik ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Revizní technik ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Revizní technik ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Revizní technik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Revizní technik například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Revizní technik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Revizní technik? Kdo to byl Revizní technik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Revizní technik? Definice pojmu Revizní technik je v sekci profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat výraz, definici, slovo, termín kupříkladu v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.