Kdo je to?
Kdo je to Sazeč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sazeč? Lidé, profese

Sazeč

Jaký je význam slova Sazeč? Co to znamená?

Sazeč je osoba, která připravuje text k tisku.
Úkolem sazeče či sazečky je text "vysázet" tak, aby odpovídal požadovanému formátu, neobsahoval typografické chyby, případně aby obsahoval různé speciální znaky či specifické formátování apod. Na konci jeho práce by měl být text kompletně připraven k tisku.
Termín "sazeč" pochází z historického kontextu, kdy se text pro knihtisk doslova vysazoval ručně, dnes jsou k tomu k dispozici speciální programy a zařízení.
V některých případech může být slovo sazeč použito i pro osobu, která sází například ovoce, zeleninu, stromy apod. Dnes už se však toto slovo v tomto kontextu využívá spíše pro stroje, které tuto činnost vykonávají - například sazeč brambor.Kdo je to Sazeč? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sazeč? Lidé, profese

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Kauce? Znáte termín Bujón? Znáte definici termínu Feeder? Víte, co je to Extravilán?

Klíčová slova: přesný výraz, co znamená, wiki, odborný výraz, popis, přesný význam, význam pojmu, slovo, původ slova, profese, význam, přesný výraz, Sazeč, pojem, význam slova, termín

Pojem Sazeč je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Sazeč doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat termín Sazeč ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Sazeč na Youtube

Najít slovo Sazeč ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Sazeč v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Sazeč na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Sazeč například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sazeč

Teďka už zajisté víte Kdo je to Sazeč? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sazeč? Definice pojmu Sazeč se nachází v kategorii Profese

Kategorie profese, profesor, sazeč, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste hledat informace výraz, slovo, definici, termín řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Profese).