Kdo je to?
Kdo je Agáta Hanychová? Životopis Agáta Hanychová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Agáta Hanychová

Kdo je Agáta Hanychová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Agáta Hanychová je česká modelka a osobnost českého showbyznysu.
Ve světě modelingu se jí podařilo na sebe upozornit získáním titulu druhé vicemiss v soutěži Miss České republiky (2005). Po hlavě se vrhla nejen do modelingu, ale i celého světa českého showbyznysu a okamžitě začala plnit přední stránky bulvárních časopisů. Především v mládí byla spojována s řadou skandálů a užívám drog.
Kromě modelingu se věnuje také moderování a vystupování v zábavných soutěžích a pořadech. V jejím životopise bychom objevili i několik hereckých pokusů, především jde o epizodní role v seriálech. Pracuje i na charitativních projektech.
Vystudovala fotografii na Slezské univerzitě v Opavě.
V roce 2011 vydala knihu o svém životě Diagnóza: Rebelka.
Jejími rodiči jsou herečka Veronika Žilková a režisér Jiří Hanych. V letech 2013-2020 byla provdána za herce a moderátora Jakuba Prachaře.Kdo je Agáta Hanychová? Životopis Agáta Hanychová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Agáta Hanychová

Národnost: česká
Datum narození: 28. dubna 1985
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Agáta Hanychová? Potom se podělte s jinými lidmi na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Kolumbovo vejce? Znáte termín Iontový nápoj? Vzpomněli byste si co označuje výraz Patio? Víte, co je to Hypertonický nápoj?

Klíčová slova: kde se narodila Agáta Hanychová?, biografie, osobnosti, wikipedie, datum narození, život, informace, kdy se narodila Agáta Hanychová?, vysvětlení, místo narození, lexikon, modeling, Agáta Hanychová, kdo je Agáta Hanychová?, národnost, osobnost

Pojem Agáta Hanychová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Agáta Hanychová

Hledat videa s názvem Agáta Hanychová na Youtube

Najít termín Agáta Hanychová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Agáta Hanychová ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Agáta Hanychová ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Agáta Hanychová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Agáta Hanychová například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Agáta Hanychová? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Agáta Hanychová? Kdy se narodila Agáta Hanychová? Kde se narodila Agáta Hanychová? Agáta Hanychová patří do kategorie Modeling

Kategorie modeling, zrzka sepnuté, agáta Hanychová, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Agáta Hanychová dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Agáta Hanychová i v jiné kategorii než je modeling.