Kdo je to?
Kdo je Agáta Hanychová? Životopis Agáta Hanychová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Agáta Hanychová?

Kdo je Agáta Hanychová? Životopis, informace, biografie, modeling

Agáta Hanychová je česká modelka a osobnost českého showbyznysu.
Ve světě modelingu se jí podařilo na sebe upozornit získáním titulu druhé vicemiss v soutěži Miss České republiky (2005). Po hlavě se vrhla nejen do modelingu, ale i celého světa českého showbyznysu a okamžitě začala plnit přední stránky bulvárních časopisů. Především v mládí byla spojována s řadou skandálů a užívám drog.
Kromě modelingu se věnuje také moderování a vystupování v zábavných soutěžích a pořadech. V jejím životopise bychom objevili i několik hereckých pokusů, především jde o epizodní role v seriálech. Pracuje i na charitativních projektech.
Vystudovala fotografii na Slezské univerzitě v Opavě.
V roce 2011 vydala knihu o svém životě Diagnóza: Rebelka.
Jejími rodiči jsou herečka Veronika Žilková a režisér Jiří Hanych. V letech 2013-2020 byla provdána za herce a moderátora Jakuba Prachaře.Kdo je Agáta Hanychová? Životopis Agáta Hanychová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Agáta Hanychová

Národnost: česká
Datum narození: 28. dubna 1985
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Agáta Hanychová se známými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Lorem ipsum? Vzpomněli byste si na význam slova Sonet? Vzpomněli byste si co označuje výraz Občanské sdružení? Znáte definici termínu Dioptr?

Klíčová slova: život, wikipedie, wiki, lexikon, Agáta Hanychová, zajímavosti, narození, informace, modeling, modeling, popis, kdo je Agáta Hanychová?, biografie, datum narození, místo narození, Agáta Hanychová

Pojem Agáta Hanychová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat slovo Agáta Hanychová ve vyhledávači Yahoo

Hledat pojem Agáta Hanychová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Agáta Hanychová na Google obrázcích

Zkusit najít Agáta Hanychová ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Agáta Hanychová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Agáta Hanychová například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Agáta Hanychová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Agáta Hanychová? Kdy se narodila Agáta Hanychová? Kde se narodila Agáta Hanychová? Agáta Hanychová je v kategorii Modeling

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Agáta Hanychová dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Agáta Hanychová i v jiné kategorii než je modeling.