Kdo je to?
Kdo je Agáta Hanychová? Životopis Agáta Hanychová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Agáta Hanychová?

Kdo je Agáta Hanychová? Životopis, informace, biografie, modeling

Agáta Hanychová je česká modelka a osobnost českého showbyznysu.
Ve světě modelingu se jí podařilo na sebe upozornit získáním titulu druhé vicemiss v soutěži Miss České republiky (2005). Po hlavě se vrhla nejen do modelingu, ale i celého světa českého showbyznysu a okamžitě začala plnit přední stránky bulvárních časopisů. Především v mládí byla spojována s řadou skandálů a užívám drog.
Kromě modelingu se věnuje také moderování a vystupování v zábavných soutěžích a pořadech. V jejím životopise bychom objevili i několik hereckých pokusů, především jde o epizodní role v seriálech. Pracuje i na charitativních projektech.
Vystudovala fotografii na Slezské univerzitě v Opavě.
V roce 2011 vydala knihu o svém životě Diagnóza: Rebelka.
Jejími rodiči jsou herečka Veronika Žilková a režisér Jiří Hanych. V letech 2013-2020 byla provdána za herce a moderátora Jakuba Prachaře.Kdo je Agáta Hanychová? Životopis Agáta Hanychová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Agáta Hanychová

Národnost: česká
Datum narození: 28. dubna 1985
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Agáta Hanychová sdílet s ostatními na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Lorem ipsum? Rozumíte pojmu Tajfun? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vysoký tlak? Znáte pojem Antispyware?

Klíčová slova: kdy se narodila Agáta Hanychová?, wiki, životopis, kde se narodila Agáta Hanychová?, biografie, narození, lexikon, místo narození, zajímavosti, život, vysvětlení, modeling, osobnosti, informace, modeling, popis

Pojem Agáta Hanychová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít slovo Agáta Hanychová ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Agáta Hanychová ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Agáta Hanychová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít termín Agáta Hanychová ve vyhledávači Yahoo

Najít slovo Agáta Hanychová ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Agáta Hanychová například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Agáta Hanychová? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Agáta Hanychová? Kdy se narodila Agáta Hanychová? Kde se narodila Agáta Hanychová? Agáta Hanychová patří do sekce Modeling

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Agáta Hanychová dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Agáta Hanychová i v jiné kategorii než je modeling.