Kdo je to?
Kdo je to, byl Gurmán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gurmán? Lidé, záliby

Kdo je to Gurmán?

Co znamená a jaký je význam slova Gurmán?

Gurmán neboli česky labužník je člověk, který má rád dobré jídlo a pití a umí si ho vychutnat. Opravdový gurmán je často takový člověk, který se aktivně zajímá o způsoby přípravy jídel, neváhá je sám vyzkoušet, věnuje čas shánění zajímavé literatury a tematického obsahu na internetu, obstarává si potřebné suroviny v patřičné kvalitě. Nutno dodat, že labužnictví není úplně levná záliba. Gurmán s nadšením navštěvuje různé restaurace, ochutnává domácí i exotická jídla, ale vždy na úrovni, zcela pochopitelně by pohrdl utopenci v zaplivané hospodě. Labužník ví, co mu přinese radost a dokáže si svoji zálibu náležitě užít. Existuje pestrá nabídka různých menu v restauracích či kurzů vaření zaměřená právě na takovouto klientelu, avšak spíše ve větších městech. Mnozí gurmáni sdílejí svoje zážitky a zkušenosti s ostatními např. formou různých blogů či videí na sociálních sítích.Kdo je to, byl Gurmán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gurmán? Lidé, záliby

Tento text (Gurmán) můžete sdílet se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Deprese? Vzpomenete si na definici slova Ex offo? Pamatujete si definici pojmu Recese? Vzpomněli byste si na význam slova Zážitek?

Klíčová slova: lexikon, vysvětlení, kdo je Gurmán?, co znamená, termín, co je to Gurmán?, slovo, kdo to je, definice, popis, wiki, informace, Gurmán, přesný výraz, původ slova, odborný výraz

Pojem Gurmán je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Gurmán na Youtube

Hledat termín Gurmán na Google.cz

Zkusit najít Gurmán ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Gurmán v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Gurmán například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Gurmán, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Gurmán? Kdo to byl Gurmán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gurmán? Definice pojmu Gurmán je v kategorii záliby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Gurmán i v jiné sekci než v záliby.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.