Kdo je to?
Kdo je to, byl Gurmán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gurmán? Lidé, záliby

Kdo je to Gurmán?

Co znamená a jaký je význam slova Gurmán?

Gurmán neboli česky labužník je člověk, který má rád dobré jídlo a pití a umí si ho vychutnat. Opravdový gurmán je často takový člověk, který se aktivně zajímá o způsoby přípravy jídel, neváhá je sám vyzkoušet, věnuje čas shánění zajímavé literatury a tematického obsahu na internetu, obstarává si potřebné suroviny v patřičné kvalitě. Nutno dodat, že labužnictví není úplně levná záliba. Gurmán s nadšením navštěvuje různé restaurace, ochutnává domácí i exotická jídla, ale vždy na úrovni, zcela pochopitelně by pohrdl utopenci v zaplivané hospodě. Labužník ví, co mu přinese radost a dokáže si svoji zálibu náležitě užít. Existuje pestrá nabídka různých menu v restauracích či kurzů vaření zaměřená právě na takovouto klientelu, avšak spíše ve větších městech. Mnozí gurmáni sdílejí svoje zážitky a zkušenosti s ostatními např. formou různých blogů či videí na sociálních sítích.Kdo je to, byl Gurmán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gurmán? Lidé, záliby

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Gurmán s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Deprese? Vzpomněli byste si co označuje výraz Celibát? Pamatujete si definici pojmu Recese? Znáte termín Šungit?

Klíčová slova: definice, termín, popis, přesný význam, slovo, heslo, odborný výraz, kdo to je, kdo je Gurmán?, vysvětlení, původ slova, synonymum, význam pojmu, lexikon, význam, informace

Pojem Gurmán je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Gurmán v následujících zdrojích

Najít pojem Gurmán v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Gurmán ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Gurmán ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Gurmán ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Gurmán například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Gurmán? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Gurmán? Kdo to byl Gurmán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gurmán? Definice pojmu Gurmán se nachází v kategorii záliby. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Gurmán i v jiné sekci než je kategorie záliby.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.