Kdo je to?
Kdo je to, byl Gurmán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gurmán? Lidé, záliby

Kdo je to Gurmán?

Co znamená a jaký je význam slova Gurmán?

Gurmán neboli česky labužník je člověk, který má rád dobré jídlo a pití a umí si ho vychutnat. Opravdový gurmán je často takový člověk, který se aktivně zajímá o způsoby přípravy jídel, neváhá je sám vyzkoušet, věnuje čas shánění zajímavé literatury a tematického obsahu na internetu, obstarává si potřebné suroviny v patřičné kvalitě. Nutno dodat, že labužnictví není úplně levná záliba. Gurmán s nadšením navštěvuje různé restaurace, ochutnává domácí i exotická jídla, ale vždy na úrovni, zcela pochopitelně by pohrdl utopenci v zaplivané hospodě. Labužník ví, co mu přinese radost a dokáže si svoji zálibu náležitě užít. Existuje pestrá nabídka různých menu v restauracích či kurzů vaření zaměřená právě na takovouto klientelu, avšak spíše ve větších městech. Mnozí gurmáni sdílejí svoje zážitky a zkušenosti s ostatními např. formou různých blogů či videí na sociálních sítích.Kdo je to, byl Gurmán? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gurmán? Lidé, záliby

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Gurmán? s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Diakritika? Znáte pojem Urbi et orbi? Pamatujete si definici pojmu Recese? Vzpomenete si na definici slova Andragogika?

Klíčová slova: termín, heslo, etymologie, Gurmán, lexikon, co znamená, přesný význam, popis, definice, popis, původ slova, slovo, synonymum, význam, co je to Gurmán?, pojem

Pojem Gurmán je v kategorii Záliby, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít slovo Gurmán ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Gurmán ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Gurmán ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Gurmán v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Gurmán například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Gurmán? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Gurmán? Kdo to byl Gurmán? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gurmán? Definice pojmu Gurmán je v sekci záliby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Gurmán v jiné sekci než záliby.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.