Kdo je to?
Kdo je to Si Ťin-pching? Životopis Si Ťin-pching, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Si Ťin-pching?

Kdo je to Si Ťin-pching? Stručný životopis

Si-Ťin-pching je politik, bývalý viceprezident ČLR, generální tajemník ÚV Komunistické strany Číny, předseda Ústřední vojenské komise a čínský prezident od roku 2013. Absolvoval inženýrské studium chemie a politická studia. Má také titul doktor práv. Po vstupu do komunistické strany začala jeho politická kariéra strmě stoupat.
Si-Ťin-pching je příznivcem reforem směřujících k tržnímu hospodářství a bojuje proti korupci. Patří k nejvlivnějším lidem světa.Kdo je to Si Ťin-pching? Životopis Si Ťin-pching, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Si Ťin-pching

Národnost: čínská
Datum narození: 1. června 1953
Místo narození: Peking

Popis osobnosti Si Ťin-pching můžete sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Republika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Šourek? Znáte termín Nagajka? Znáte termín Profylaxe?

Klíčová slova: přesný význam, význam slova, wiki, co je to Si Ťin-pching?, politici, informace, význam pojmu, definice, přesný výraz, heslo, termín, kdo to je, etymologie, synonymum, formulace, co znamená

Pojem Si Ťin-pching je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Si Ťin-pching ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Si Ťin-pching ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Si Ťin-pching ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Si Ťin-pching ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Si Ťin-pching například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Si Ťin-pching?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Si Ťin-pching? Kdo to byl Si Ťin-pching? Kdy se narodil Si Ťin-pching? Kde se narodil Si Ťin-pching? Si Ťin-pching patří do sekce politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Si Ťin-pching dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Si Ťin-pching i v jiné kategorii než je politici.