Kdo je to?
Kdo je to Si Ťin-pching? Životopis Si Ťin-pching, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Si Ťin-pching?

Kdo je to Si Ťin-pching? Stručný životopis

Si-Ťin-pching je politik, bývalý viceprezident ČLR, generální tajemník ÚV Komunistické strany Číny, předseda Ústřední vojenské komise a čínský prezident od roku 2013. Absolvoval inženýrské studium chemie a politická studia. Má také titul doktor práv. Po vstupu do komunistické strany začala jeho politická kariéra strmě stoupat.
Si-Ťin-pching je příznivcem reforem směřujících k tržnímu hospodářství a bojuje proti korupci. Patří k nejvlivnějším lidem světa.Kdo je to Si Ťin-pching? Životopis Si Ťin-pching, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Si Ťin-pching

Národnost: čínská
Datum narození: 1. června 1953
Místo narození: Peking

Zaujala vás biografie osobnosti Si Ťin-pching? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Republika? Pamatujete si definici pojmu Uloženka? Znáte termín Nagajka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Smart TV?

Klíčová slova: popis, přesný výraz, slovo, termín, lexikon, odborný výraz, kdo to je, informace, heslo, formulace, popis, etymologie, význam slova, pojem, co znamená, vysvětlení

Pojem Si Ťin-pching je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít heslo Si Ťin-pching ve Wikislovníku

Hledat termín Si Ťin-pching na Google.cz

Hledat pojem Si Ťin-pching ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Si Ťin-pching ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Si Ťin-pching například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Si Ťin-pching

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Si Ťin-pching? Kdo to byl Si Ťin-pching? Kdy se narodil Si Ťin-pching? Kde se narodil Si Ťin-pching? Si Ťin-pching se nachází v sekci politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Si Ťin-pching řekněme na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Si Ťin-pching i v jiné kategorii než je politici.