Kdo je to?
Kdo je Si Ťin-pching? Životopis Si Ťin-pching, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Si Ťin-pching?

Kdo je Si Ťin-pching? Životopis, informace, biografie, politici

Si-Ťin-pching je politik, bývalý viceprezident ČLR, generální tajemník ÚV Komunistické strany Číny, předseda Ústřední vojenské komise a čínský prezident od roku 2013. Absolvoval inženýrské studium chemie a politická studia. Má také titul doktor práv. Po vstupu do komunistické strany začala jeho politická kariéra strmě stoupat.
Si-Ťin-pching je příznivcem reforem směřujících k tržnímu hospodářství a bojuje proti korupci. Patří k nejvlivnějším lidem světa.Kdo je Si Ťin-pching? Životopis Si Ťin-pching, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Si Ťin-pching

Národnost: čínská
Datum narození: 1. června 1953
Místo narození: Peking

Zaujala vás biografie osobnosti Si Ťin-pching? Potom se podělte s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Republika? Pamatujete si definici pojmu Common Rail? Znáte termín Ebonit? Vzpomněli byste si co znamená slovo Státní příslušnost?

Klíčová slova: životopis, kde se narodil Si Ťin-pching?, místo narození, Si Ťin-pching, politici, kdo je Si Ťin-pching?, informace, politici, narození, popis, osobnosti, datum narození, Si Ťin-pching, národnost, lexikon, wikipedie

Pojem Si Ťin-pching je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat frázi Si Ťin-pching ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Si Ťin-pching ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Si Ťin-pching ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít termín Si Ťin-pching na Google.cz

Vyhledat heslo Si Ťin-pching ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Si Ťin-pching například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Si Ťin-pching

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Si Ťin-pching? Kdy se narodil Si Ťin-pching? Kde se narodil Si Ťin-pching? Si Ťin-pching se nachází v kategorii Politici

Napsáno redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Doporučujeme vyhledat osobnost, osobu, člověka Si Ťin-pching řekněme na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Si Ťin-pching i v jiné kategorii než je politici.