Kdo je to?
Kdo je to Pazgřivec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pazgřivec? Lidé, hanlivé

Pazgřivec

Co znamená a jaký je význam slova Pazgřivec?

Pazgřivec nebo též paskřivec je nadávka, s níž se lze setkat spíše na Moravě. Jedná se o synonymum ke slovu křivák. Jedná se tedy o člověka s pokřivenou morálkou, bezcharakterního, bez zábran v chování a v jednání. S takovou osobou nechce nikdo mít nic do činění, protože jedinci zmíněných morálních "kvalit" jsou zdrojem mnohých potíží a nepříjemností.


Kdo je to Pazgřivec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pazgřivec? Lidé, hanlivé

Definici pojmu Pazgřivec sdílejte s partnery, kolegy a kamarády na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Xylitol? Vzpomněli byste si co označuje výraz Protein? Víte, co je to Atletika? Znáte termín Pálení žáhy?

Klíčová slova: termín, přesný výraz, definice, význam slova, heslo, přesný výraz, Pazgřivec, formulace, Pazgřivec, význam, wikipedie, odborný výraz, pojem, informace, vysvětlení, původ slova

Pojem Pazgřivec je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Pazgřivec v dalších zdrojích

Vyhledat termín Pazgřivec ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Pazgřivec ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Pazgřivec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Pazgřivec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Pazgřivec na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pazgřivec například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v Google obrázcích, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Pazgřivec, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Pazgřivec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pazgřivec? Definice pojmu Pazgřivec je v kategorii Hanlivé

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Pokuste se vyhledat informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Radíme proto zkusit hledat pojem Pazgřivec v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je hanlivé.