Kdo je to?
Kdo je to, byl Pazgřivec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pazgřivec? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pazgřivec?

Jaký je význam slova Pazgřivec? Co to znamená?

Pazgřivec nebo též paskřivec je nadávka, s níž se lze setkat spíše na Moravě. Jedná se o synonymum ke slovu křivák. Jedná se tedy o člověka s pokřivenou morálkou, bezcharakterního, bez zábran v chování a v jednání. S takovou osobou nechce nikdo mít nic do činění, protože jedinci zmíněných morálních "kvalit" jsou zdrojem mnohých potíží a nepříjemností.


Kdo je to, byl Pazgřivec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pazgřivec? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Pazgřivec sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Lapidárium? Víte, co je to Slinutá dlažba? Víte, co je to Tětiva? Rozumíte pojmu Zimnice?

Klíčová slova: co je to Pazgřivec?, popis, význam, kdo je Pazgřivec?, kdo to je, popis, heslo, Pazgřivec, informace, přesný výraz, odborný výraz, hanlivé, původ slova, etymologie, slovo, co znamená

Pojem Pazgřivec je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít pojem Pazgřivec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Pazgřivec ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Pazgřivec ve vyhledávači Qwant

Najít termín Pazgřivec ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Pazgřivec například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Pazgřivec, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Pazgřivec? Kdo to byl Pazgřivec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pazgřivec? Definice pojmu Pazgřivec se nachází v sekci hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se také najít výraz, termín, heslo, výraz řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).