Kdo je to?
Kdo je to, byl Žokej? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žokej? Lidé, sport

Kdo je to Žokej?

Co znamená a jaký je význam slova Žokej?

Slovem žokej v ČR označujeme profesionálního dostihového jezdce, který dosáhl 50 nebo více vítězství buď v překážkových nebo v rovinových dostizích, nikoliv však v obou dohromady. Titul žokej je platný zvlášť pro překážkové a zvlášť pro rovinové závody. Nejslavnějším českým žokejem je Josef Váňa. V zahraničí (USA, Spojené království, Irsko) je slovem žokej označován každý dostihový jezdec bez ohledu na počet vítězství nebo na tom, zda je profesionál či amatér.Kdo je to, byl Žokej? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žokej? Lidé, sport

Budeme rádi, pokud budete definici slova Žokej sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Lichva? Znáte pojem Tiráž? Znáte termín Skleníkový efekt? Vzpomenete si na definici slova Eurozóna?

Klíčová slova: odborný výraz, sport, definice, popis, heslo, informace, co je to Žokej?, přesný význam, přesný výraz, formulace, význam slova, popis, kdo to je, lexikon, původ slova, termín

Pojem Žokej je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít Žokej ve Wikislovníku

Hledat slovo Žokej ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Žokej v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Žokej ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Žokej například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Žokej

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Žokej? Kdo to byl Žokej? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Žokej? Definice pojmu Žokej patří do sekce sport. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Žokej i jinde než v sekci než v sport.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.