Kdo je to?
Kdo je to, byl Žokej? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žokej? Lidé, sport

Kdo je to Žokej?

Co znamená a jaký je význam slova Žokej?

Slovem žokej v ČR označujeme profesionálního dostihového jezdce, který dosáhl 50 nebo více vítězství buď v překážkových nebo v rovinových dostizích, nikoliv však v obou dohromady. Titul žokej je platný zvlášť pro překážkové a zvlášť pro rovinové závody. Nejslavnějším českým žokejem je Josef Váňa. V zahraničí (USA, Spojené království, Irsko) je slovem žokej označován každý dostihový jezdec bez ohledu na počet vítězství nebo na tom, zda je profesionál či amatér.Kdo je to, byl Žokej? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žokej? Lidé, sport

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Žokej? s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Lichva? Vzpomněli byste si co znamená slovo Home Office? Znáte termín Skleníkový efekt? Víte co je Stav ohrožení státu?

Klíčová slova: pojem, definice, přesný výraz, informace, popis, přesný význam, etymologie, termín, wiki, heslo, co znamená, význam slova, co je to Žokej?, formulace, kdo to je, slovo

Pojem Žokej je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Žokej zkuste tyto odkazy

Vyhledat termín Žokej ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Žokej ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Žokej ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Žokej ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Žokej například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Žokej? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Žokej? Kdo to byl Žokej? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Žokej? Definice pojmu Žokej je v sekci sport. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Žokej hledat i v jiných kategoriích (než sport).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.