Kdo je to?
Kdo je to, byl Žokej? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žokej? Lidé, sport

Kdo je to Žokej?

Co znamená a jaký je význam slova Žokej?

Slovem žokej v ČR označujeme profesionálního dostihového jezdce, který dosáhl 50 nebo více vítězství buď v překážkových nebo v rovinových dostizích, nikoliv však v obou dohromady. Titul žokej je platný zvlášť pro překážkové a zvlášť pro rovinové závody. Nejslavnějším českým žokejem je Josef Váňa. V zahraničí (USA, Spojené království, Irsko) je slovem žokej označován každý dostihový jezdec bez ohledu na počet vítězství nebo na tom, zda je profesionál či amatér.Kdo je to, byl Žokej? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žokej? Lidé, sport

Definici slova Žokej můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Laparoskopie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Aqua? Znáte termín Déja vu? Znáte termín Samohláska?

Klíčová slova: přesný výraz, kdo je Žokej?, heslo, synonymum, přesný význam, informace, kdo to je, definice, vysvětlení, význam slova, lexikon, popis, význam pojmu, termín, etymologie, formulace

Pojem Žokej je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Žokej ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Žokej na Youtube

Hledat slovo Žokej ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Žokej v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Žokej například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Žokej, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Žokej? Kdo to byl Žokej? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Žokej? Definice pojmu Žokej se nachází v sekci sport. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem řekněme například ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v sport.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.