Kdo je to?
Kdo je to, byl Žokej? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žokej? Lidé, sport

Kdo je to Žokej?

Co znamená a jaký je význam slova Žokej?

Slovem žokej v ČR označujeme profesionálního dostihového jezdce, který dosáhl 50 nebo více vítězství buď v překážkových nebo v rovinových dostizích, nikoliv však v obou dohromady. Titul žokej je platný zvlášť pro překážkové a zvlášť pro rovinové závody. Nejslavnějším českým žokejem je Josef Váňa. V zahraničí (USA, Spojené království, Irsko) je slovem žokej označován každý dostihový jezdec bez ohledu na počet vítězství nebo na tom, zda je profesionál či amatér.Kdo je to, byl Žokej? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žokej? Lidé, sport

Tento text (Žokej) můžete sdílet s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Laparoskopie? Pamatujete si definici pojmu Ketóza? Znáte termín Déja vu? Vzpomněli byste si co znamená slovo Airbrush?

Klíčová slova: termín, přesný výraz, pojem, vysvětlení, definice, wiki, Žokej, popis, význam pojmu, přesný význam, sport, etymologie, odborný výraz, původ slova, lexikon, heslo

Pojem Žokej je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat výraz Žokej ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Žokej ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Žokej ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Žokej ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Žokej například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Žokej

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Žokej? Kdo to byl Žokej? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Žokej? Definice pojmu Žokej je v kategorii sport. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než sport).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.