Kdo je to?
Kdo je to, byl Žokej? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žokej? Lidé, sport

Kdo je to Žokej?

Co znamená a jaký je význam slova Žokej?

Slovem žokej v ČR označujeme profesionálního dostihového jezdce, který dosáhl 50 nebo více vítězství buď v překážkových nebo v rovinových dostizích, nikoliv však v obou dohromady. Titul žokej je platný zvlášť pro překážkové a zvlášť pro rovinové závody. Nejslavnějším českým žokejem je Josef Váňa. V zahraničí (USA, Spojené království, Irsko) je slovem žokej označován každý dostihový jezdec bez ohledu na počet vítězství nebo na tom, zda je profesionál či amatér.Kdo je to, byl Žokej? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žokej? Lidé, sport

Sdílejte tuto stránku se slovem Žokej se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Ájurvéda? Rozumíte pojmu Zdravá výživa? Znáte termín Konvektomat? Znáte pojem Granola?

Klíčová slova: definice, lexikon, pojem, význam, vysvětlení, termín, synonymum, slovo, význam pojmu, etymologie, wiki, kdo je Žokej?, popis, kdo to je, přesný význam, heslo

Pojem Žokej je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Žokej zkuste tyto odkazy

Najít heslo Žokej ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Žokej ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Žokej ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Žokej na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Žokej například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Žokej, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Žokej? Kdo to byl Žokej? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Žokej? Definice pojmu Žokej je v kategorii sport. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též najít výraz, definici, slovo, termín např. v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Žokej i v jiné sekci než je kategorie sport.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.