Kdo je to?
Kdo je Dominik Lakatoš? Životopis Dominik Lakatoš, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je Dominik Lakatoš?

Kdo je Dominik Lakatoš? Životopis, informace, biografie, sport

Dominik Lakatoš je český hokejový útočník, který obléká dres prvoligového týmu HC Vítkovice Ridera. Lakatoš se narodil v Kolíně do romské rodiny a má sestru Kristýnu. Od malička hrával Dominik hokej a od sezóny 2012/2013, kdy mu bylo 15 let, začal působit v dorosteneckém týmu (U18) Bílí Tygři Liberec. Ve své druhé sezóně 2013/2014 vybojoval s týmem prvenství v ESD (Extraliga dorosteneckého hokeje). V sezóně 2014/2015 nastoupil do několika zápasů U20. Od sezóny 2015/2016 hrál za A-tým Liberce v ELH (Extraliga ledního hokeje) a hned v prvním roce mezi profesionály slavil s týmem zisk ligového titulu. V následujících dvou sezónách skončil s Libercem vždy na druhém místě (2016/2017 a 2017/2018). V ročníku 2018/2019 přestoupil do týmu PSG Berani Zlín, kde hrál do konce sezóny.
Následně přestoupil do ostravského klubu HC Vítkovice Ridera. Po dvou letech ve Vítkovicích odjel na zkoušku do Finska, kde následujícího půl roku oblékal dres prvoligového týmu SaiPa Lappeenranta. V půlce ročníku 2021/22 se vrátil do Vítkovic. Ve Vítkovicích hraje dodnes. V ročníku 2020/2021 si ve 48 zápasech připsal 42 kanadských bodů (23 gólů a 19 asistencí).
Dominik Lakatoš byl v roce 2017 draftován jako 157. celkově týmem New York Rangers ze zámořské soutěže NHL.
V roce 2020 se zúčastnil MSJ (Mistrovství světa juniorů) do 20 let. Český výběr skončil na pátém místě a Lakatoš v pěti utkáních vstřelil dvě branky.
Lakatoš nosí na dresu číslo 31. Nejčastěji hraje na levém křídle nebo jako centr.
Dominik je ženatý s Karolínou Valkounovou a páru se v prosinci 2020 narodil prvorozený syn Dominik.Kdo je Dominik Lakatoš? Životopis Dominik Lakatoš, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Základní informace o osobě Dominik Lakatoš

Národnost: česká
Datum narození: 8. 4. 1997
Místo narození: Liberec, Česká republika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Dominik Lakatoš? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Privatizace? Víte, co je to Holotropní dýchání? Vzpomenete si na definici slova Obstrukce? Rozumíte pojmu Vídeňská káva?

Klíčová slova: narození, sport, kdo je Dominik Lakatoš?, lexikon, wiki, místo narození, národnost, popis, osobnost, kdy se narodil Dominik Lakatoš?, kde se narodil Dominik Lakatoš?, informace, Dominik Lakatoš, život, Dominik Lakatoš, vysvětlení

Pojem Dominik Lakatoš je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Dominik Lakatoš na Youtube

Hledat pojem Dominik Lakatoš ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Dominik Lakatoš ve Wikipedii

Vyhledat slovo Dominik Lakatoš ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Dominik Lakatoš ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Dominik Lakatoš například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Dominik Lakatoš

Právě nyní již víte Kdo je to Dominik Lakatoš? Kdy se narodil Dominik Lakatoš? Kde se narodil Dominik Lakatoš? Dominik Lakatoš je v kategorii Sport

Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Dominik Lakatoš řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Dominik Lakatoš i v jiné kategorii než je sport.