Kdo je to?
Kdo je to, byl Ťaman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ťaman? Lidé, národnost

Kdo je to Ťaman?

Co znamená a jaký je význam slova Ťaman?

Ťaman je hanlivé označení pro cizince z Vietnamu, popřípadě Číny. Vzniklo pravděpodobně zkomolením slova Číňan, napodobením jejich mateřštiny. Postupem času se označení Ťaman vžilo tak, že již není nadávkou, ale jen lehce hanlivým pojmenováním jedinců této národnosti.
Často se užívá v souvislosti s nižší kvalitou prodávaných výrobků.Kdo je to, byl Ťaman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ťaman? Lidé, národnost

Líbí se vám definice kdo je to Ťaman? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Arboretum? Vzpomněli byste si na význam slova Zlatý řez? Znáte termín Hematom? Znáte definici termínu Arkýř?

Klíčová slova: wiki, etymologie, popis, heslo, odborný výraz, přesný výraz, význam, původ slova, informace, termín, co znamená, kdo je Ťaman?, význam pojmu, kdo to je, definice, synonymum

Pojem Ťaman je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ťaman ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Ťaman ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Ťaman ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Ťaman ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ťaman například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Ťaman? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ťaman? Kdo to byl Ťaman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ťaman? Definice pojmu Ťaman je v sekci národnost. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v národnost.