Kdo je to?
Kdo je to, byl Ťaman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ťaman? Lidé, národnost

Kdo je to Ťaman?

Co znamená a jaký je význam slova Ťaman?

Ťaman je hanlivé označení pro cizince z Vietnamu, popřípadě Číny. Vzniklo pravděpodobně zkomolením slova Číňan, napodobením jejich mateřštiny. Postupem času se označení Ťaman vžilo tak, že již není nadávkou, ale jen lehce hanlivým pojmenováním jedinců této národnosti.
Často se užívá v souvislosti s nižší kvalitou prodávaných výrobků.Kdo je to, byl Ťaman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ťaman? Lidé, národnost

Sdílejte tuto stránku se slovem Ťaman s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Foton? Znáte termín Čtvrtkmen? Znáte termín Keloidní jizva? Víte, co je to Mlíčí?

Klíčová slova: přesný význam, etymologie, co je to Ťaman?, popis, kdo to je, slovo, definice, význam, informace, heslo, synonymum, kdo je Ťaman?, lexikon, vysvětlení, popis, co znamená

Pojem Ťaman je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Ťaman v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Ťaman ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Ťaman na Google.cz

Vyhledat heslo Ťaman ve Wikipedii

Hledat slovo Ťaman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Ťaman například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ťaman

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ťaman? Kdo to byl Ťaman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ťaman? Definice pojmu Ťaman je v kategorii národnost. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Ťaman hledat i v jiných kategoriích (než národnost).