Kdo je to?
Kdo je to, byl Ťaman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ťaman? Lidé, národnost

Kdo je to Ťaman?

Co znamená a jaký je význam slova Ťaman?

Ťaman je hanlivé označení pro cizince z Vietnamu, popřípadě Číny. Vzniklo pravděpodobně zkomolením slova Číňan, napodobením jejich mateřštiny. Postupem času se označení Ťaman vžilo tak, že již není nadávkou, ale jen lehce hanlivým pojmenováním jedinců této národnosti.
Často se užívá v souvislosti s nižší kvalitou prodávaných výrobků.Kdo je to, byl Ťaman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ťaman? Lidé, národnost

Definici slova Ťaman můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Foton? Rozumíte pojmu Umakart? Znáte termín Keloidní jizva? Znáte pojem Dashboard?

Klíčová slova: co znamená, formulace, definice, co je to Ťaman?, význam, odborný výraz, pojem, slovo, vysvětlení, synonymum, popis, význam slova, informace, heslo, přesný význam, původ slova

Pojem Ťaman je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Ťaman na Youtube

Hledat slovo Ťaman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Ťaman ve Wikislovníku

Hledat frázi Ťaman ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ťaman například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ťaman

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Ťaman? Kdo to byl Ťaman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ťaman? Definice pojmu Ťaman patří do sekce národnost. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín třeba ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Ťaman i v jiné sekci než je kategorie národnost.