Kdo je to?
Kdo je to Ťaman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ťaman? Lidé, národnost

Ťaman

Jaký je význam slova Ťaman? Co to znamená?

Ťaman je hanlivé označení pro cizince z Vietnamu, popřípadě Číny. Vzniklo pravděpodobně zkomolením slova Číňan, napodobením jejich mateřštiny. Postupem času se označení Ťaman vžilo tak, že již není nadávkou, ale jen lehce hanlivým pojmenováním jedinců této národnosti.
Často se užívá v souvislosti s nižší kvalitou prodávaných výrobků.Kdo je to Ťaman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ťaman? Lidé, národnost

Uvedený text s definicí slova Ťaman můžete samozřejmě sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Enzym? Pamatujete si definici pojmu IMAP? Znáte termín Kvantová fyzika? Vzpomněli byste si co znamená slovo Služební cesta?

Klíčová slova: přesný výraz, přesný výraz, co znamená, význam pojmu, heslo, národnost, popis, původ slova, etymologie, význam, lexikon, wikipedie, informace, Ťaman, slovo, národnost

Pojem Ťaman je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít termín Ťaman ve Wikipedii

Vyhledat výraz Ťaman na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Ťaman ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ťaman ve Wikimedia Commons

Najít pojem Ťaman ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ťaman například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v metavyhledávači Info.com nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Ťaman, definice, vysvětlení pojmu

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Ťaman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ťaman? Definice pojmu Ťaman je v sekci Národnost

Kategorie národnost, francouzka, Ťaman, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Doporučujeme vyhledat informace pojem, slovo, termín, definici řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Ťaman i v jiné sekci než je kategorie národnost.