Kdo je to?
Kdo je to Ťaman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ťaman? Lidé, národnost

Kdo je to Ťaman?

Co znamená a jaký je význam slova Ťaman?

Ťaman je hanlivé označení pro cizince z Vietnamu, popřípadě Číny. Vzniklo pravděpodobně zkomolením slova Číňan, napodobením jejich mateřštiny. Postupem času se označení Ťaman vžilo tak, že již není nadávkou, ale jen lehce hanlivým pojmenováním jedinců této národnosti.
Často se užívá v souvislosti s nižší kvalitou prodávaných výrobků.Kdo je to Ťaman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ťaman? Lidé, národnost

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Excel? Znáte pojem Mezoterapie? Znáte termín Excel? Vzpomenete si na definici slova Šufánek?

Klíčová slova: přesný výraz, wiki, význam pojmu, synonymum, původ slova, formulace, odborný výraz, Ťaman, definice, přesný výraz, národnost, význam slova, slovo, termín, národnost, popis

Pojem Ťaman je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít pojem Ťaman ve vyhledávači Yahoo

Najít pojem Ťaman ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Ťaman ve vyhledávači Yandex

Najít termín Ťaman ve Wikipedii

Vyhledat pojem Ťaman ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ťaman například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ťaman

Nyní již víte Kdo je to Ťaman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ťaman? Definice pojmu Ťaman se nachází v kategorii Národnost

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat informace pojem, slovo, termín, výraztřeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v národnost.