Kdo je to?
Kdo je to Ťaman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ťaman? Lidé, národnost

Kdo je to Ťaman?

Co znamená a jaký je význam slova Ťaman?

Ťaman je hanlivé označení pro cizince z Vietnamu, popřípadě Číny. Vzniklo pravděpodobně zkomolením slova Číňan, napodobením jejich mateřštiny. Postupem času se označení Ťaman vžilo tak, že již není nadávkou, ale jen lehce hanlivým pojmenováním jedinců této národnosti.
Často se užívá v souvislosti s nižší kvalitou prodávaných výrobků.Kdo je to Ťaman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ťaman? Lidé, národnost

Definici pojmu Ťaman sdílejte se známými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Živáňská pečeně? Rozumíte pojmu Maloobchod? Znáte termín Křížová klenba? Znáte pojem Entropie?

Klíčová slova: wikipedie, definice, význam pojmu, národnost, přesný výraz, pojem, národnost, wiki, původ slova, heslo, Ťaman, odborný výraz, popis, termín, formulace, význam slova

Pojem Ťaman je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít frázi Ťaman na Google obrázcích

Hledat výraz Ťaman ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ťaman ve Wikimedia Commons

Najít slovo Ťaman ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Ťaman ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Ťaman například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Ťaman, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Ťaman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ťaman? Definice pojmu Ťaman je v kategorii Národnost

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Ťaman i v jiné sekci než je kategorie národnost.