Kdo je to?
Kdo je to Ťaman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ťaman? Lidé, národnost

Kdo je to Ťaman?

Co znamená a jaký je význam slova Ťaman?

Ťaman je hanlivé označení pro cizince z Vietnamu, popřípadě Číny. Vzniklo pravděpodobně zkomolením slova Číňan, napodobením jejich mateřštiny. Postupem času se označení Ťaman vžilo tak, že již není nadávkou, ale jen lehce hanlivým pojmenováním jedinců této národnosti.
Často se užívá v souvislosti s nižší kvalitou prodávaných výrobků.Kdo je to Ťaman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ťaman? Lidé, národnost

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Ťaman? s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Živáňská pečeně? Vzpomenete si na definici slova Inkaso? Znáte termín Pokosová pila? Vzpomněli byste si na význam slova Lufa?

Klíčová slova: wikipedie, národnost, etymologie, přesný výraz, národnost, definice, význam pojmu, odborný výraz, heslo, popis, lexikon, synonymum, přesný význam, slovo, formulace, Ťaman

Pojem Ťaman je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Ťaman

Hledat videa s názvem Ťaman na Youtube

Hledat pojem Ťaman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít heslo Ťaman ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Ťaman ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Ťaman ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ťaman například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Ťaman? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Ťaman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ťaman? Definice pojmu Ťaman je v sekci Národnost

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít výraz, definici, slovo, termín kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Národnost.