Kdo je to?
Kdo je to, byl Ťaman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ťaman? Lidé, národnost

Kdo je to Ťaman?

Co znamená a jaký je význam slova Ťaman?

Ťaman je hanlivé označení pro cizince z Vietnamu, popřípadě Číny. Vzniklo pravděpodobně zkomolením slova Číňan, napodobením jejich mateřštiny. Postupem času se označení Ťaman vžilo tak, že již není nadávkou, ale jen lehce hanlivým pojmenováním jedinců této národnosti.
Často se užívá v souvislosti s nižší kvalitou prodávaných výrobků.Kdo je to, byl Ťaman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ťaman? Lidé, národnost

Zaujalo vás slovo, termín Ťaman? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Foton? Vzpomněli byste si co znamená slovo Appeasement? Znáte termín Keloidní jizva? Víte co je Gopay?

Klíčová slova: synonymum, etymologie, význam pojmu, slovo, co je to Ťaman?, lexikon, termín, národnost, wiki, popis, význam slova, popis, Ťaman, definice, pojem, původ slova

Pojem Ťaman je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Ťaman zkuste navštívit tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Ťaman ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Ťaman ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Ťaman ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Ťaman na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Ťaman například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Ťaman? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Ťaman? Kdo to byl Ťaman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ťaman? Definice pojmu Ťaman se nachází v kategorii národnost. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít výraz, termín, heslo, výraz třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Ťaman i v jiné kategorii než je sekce národnost.