Kdo je to?
Kdo je to, byl Ťaman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ťaman? Lidé, národnost

Kdo je to Ťaman?

Co znamená a jaký je význam slova Ťaman?

Ťaman je hanlivé označení pro cizince z Vietnamu, popřípadě Číny. Vzniklo pravděpodobně zkomolením slova Číňan, napodobením jejich mateřštiny. Postupem času se označení Ťaman vžilo tak, že již není nadávkou, ale jen lehce hanlivým pojmenováním jedinců této národnosti.
Často se užívá v souvislosti s nižší kvalitou prodávaných výrobků.Kdo je to, byl Ťaman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ťaman? Lidé, národnost

Zaujalo vás slovo, termín Ťaman? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Arboretum? Vzpomněli byste si co označuje výraz Debaras? Znáte termín Hematom? Znáte termín Frapé?

Klíčová slova: význam slova, slovo, popis, formulace, lexikon, odborný výraz, popis, Ťaman, co je to Ťaman?, kdo to je, wiki, přesný výraz, pojem, kdo je Ťaman?, co znamená, vysvětlení

Pojem Ťaman je v kategorii Národnost, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít slovo Ťaman ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Ťaman ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Ťaman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Ťaman ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ťaman například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Ťaman, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Ťaman? Kdo to byl Ťaman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ťaman? Definice pojmu Ťaman se nachází v sekci národnost. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Ťaman i jinde než v sekci než v národnost.