Kdo je to?
Kdo je to, byl Clark Rockefeller? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Clark Rockefeller? Lidé, fikce

Kdo je to Clark Rockefeller?

Jaký je význam slova Clark Rockefeller? Co to znamená?

Clark Rockefeller je falešný umělec a mistrovský podvodník. Jeho skutečné jméno je Christian Karl Gerhartsreiter, který o sobě prohlašoval, že je příslušníkem rodiny Rockefellerových a jejich dědicem s pokračovatelem.
Clark Rockefeller byl jeho nejpodařenějším podvodem. Stal se členem vysoké společnosti a oženil se s milionářkou. Při rozvodu však přišel o dceru. Děvče pak unesl, ale při následném vyšetřování byla odhalena jeho skutečná identita a byl odsouzen za únos i za podvod.Kdo je to, byl Clark Rockefeller? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Clark Rockefeller? Lidé, fikce

Zaujalo vás slovo, termín Clark Rockefeller? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Protein? Znáte termín Matrix? Rozumíte pojmu Citoň? Víte, co je to ICloud?

Klíčová slova: kdo to je, definice, termín, informace, popis, původ slova, co znamená, vysvětlení, pojem, přesný výraz, slovo, význam, kdo je Clark Rockefeller?, co je to Clark Rockefeller?, fikce, význam slova

Pojem Clark Rockefeller je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Clark Rockefeller ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Clark Rockefeller ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Clark Rockefeller ve Wikipedii

Hledat slovo Clark Rockefeller ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Clark Rockefeller například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Clark Rockefeller? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Clark Rockefeller? Kdo to byl Clark Rockefeller? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Clark Rockefeller? Definice pojmu Clark Rockefeller se nachází v kategorii fikce. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Clark Rockefeller i v jiné sekci než v fikce.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?