Kdo je to?
Kdo je to, byl Clark Rockefeller? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Clark Rockefeller? Lidé, fikce

Kdo je to Clark Rockefeller?

Jaký je význam slova Clark Rockefeller? Co to znamená?

Clark Rockefeller je falešný umělec a mistrovský podvodník. Jeho skutečné jméno je Christian Karl Gerhartsreiter, který o sobě prohlašoval, že je příslušníkem rodiny Rockefellerových a jejich dědicem s pokračovatelem.
Clark Rockefeller byl jeho nejpodařenějším podvodem. Stal se členem vysoké společnosti a oženil se s milionářkou. Při rozvodu však přišel o dceru. Děvče pak unesl, ale při následném vyšetřování byla odhalena jeho skutečná identita a byl odsouzen za únos i za podvod.Kdo je to, byl Clark Rockefeller? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Clark Rockefeller? Lidé, fikce

Definici slova Clark Rockefeller můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Outsourcing? Pamatujete si definici pojmu Variabilní náklady? Rozumíte pojmu Mensa? Vzpomněli byste si co znamená slovo Diakritika?

Klíčová slova: přesný význam, Clark Rockefeller, popis, synonymum, informace, význam pojmu, etymologie, původ slova, definice, slovo, popis, kdo to je, význam slova, formulace, wiki, heslo

Pojem Clark Rockefeller je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít frázi Clark Rockefeller v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Clark Rockefeller ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Clark Rockefeller ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Clark Rockefeller ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Clark Rockefeller například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Clark Rockefeller, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Clark Rockefeller? Kdo to byl Clark Rockefeller? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Clark Rockefeller? Definice pojmu Clark Rockefeller se nachází v sekci fikce. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Clark Rockefeller hledat i v jiných kategoriích (než fikce).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?