Kdo je to?
Kdo je to, byl Clark Rockefeller? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Clark Rockefeller? Lidé, fikce

Kdo je to Clark Rockefeller?

Jaký je význam slova Clark Rockefeller? Co to znamená?

Clark Rockefeller je falešný umělec a mistrovský podvodník. Jeho skutečné jméno je Christian Karl Gerhartsreiter, který o sobě prohlašoval, že je příslušníkem rodiny Rockefellerových a jejich dědicem s pokračovatelem.
Clark Rockefeller byl jeho nejpodařenějším podvodem. Stal se členem vysoké společnosti a oženil se s milionářkou. Při rozvodu však přišel o dceru. Děvče pak unesl, ale při následném vyšetřování byla odhalena jeho skutečná identita a byl odsouzen za únos i za podvod.Kdo je to, byl Clark Rockefeller? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Clark Rockefeller? Lidé, fikce

Sdílejte tuto stránku se slovem Clark Rockefeller s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Lasagne? Víte, co je to Stupnice? Rozumíte pojmu Kýla? Rozumíte pojmu Dural?

Klíčová slova: popis, etymologie, termín, formulace, význam, fikce, kdo je Clark Rockefeller?, kdo to je, co znamená, význam slova, wiki, popis, definice, přesný výraz, lexikon, přesný význam

Pojem Clark Rockefeller je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Clark Rockefeller

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Clark Rockefeller ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Clark Rockefeller ve Wikipedii

Hledat slovo Clark Rockefeller ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Clark Rockefeller ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Clark Rockefeller například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Clark Rockefeller? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Clark Rockefeller? Kdo to byl Clark Rockefeller? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Clark Rockefeller? Definice pojmu Clark Rockefeller je v sekci fikce. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci fikce.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?