Kdo je to?
Kdo je to, byl Clark Rockefeller? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Clark Rockefeller? Lidé, fikce

Kdo je to Clark Rockefeller?

Jaký je význam slova Clark Rockefeller? Co to znamená?

Clark Rockefeller je falešný umělec a mistrovský podvodník. Jeho skutečné jméno je Christian Karl Gerhartsreiter, který o sobě prohlašoval, že je příslušníkem rodiny Rockefellerových a jejich dědicem s pokračovatelem.
Clark Rockefeller byl jeho nejpodařenějším podvodem. Stal se členem vysoké společnosti a oženil se s milionářkou. Při rozvodu však přišel o dceru. Děvče pak unesl, ale při následném vyšetřování byla odhalena jeho skutečná identita a byl odsouzen za únos i za podvod.Kdo je to, byl Clark Rockefeller? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Clark Rockefeller? Lidé, fikce

Sdílejte tuto stránku se slovem Clark Rockefeller se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Protein? Vzpomněli byste si na význam slova Terasa? Rozumíte pojmu Citoň? Znáte definici termínu Hydrops žlučníku?

Klíčová slova: wiki, význam slova, přesný výraz, slovo, význam pojmu, fikce, popis, přesný význam, kdo je Clark Rockefeller?, synonymum, popis, co je to Clark Rockefeller?, význam, původ slova, formulace, etymologie

Pojem Clark Rockefeller je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít slovo Clark Rockefeller ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Clark Rockefeller ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Clark Rockefeller na Youtube

Hledat slovo Clark Rockefeller ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Clark Rockefeller například ve Wikipedii, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Clark Rockefeller, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Clark Rockefeller? Kdo to byl Clark Rockefeller? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Clark Rockefeller? Definice pojmu Clark Rockefeller je v kategorii fikce. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít výraz, definici, slovo, termín řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v fikce.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?