Kdo je to?
Kdo je to, byl Clark Rockefeller? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Clark Rockefeller? Lidé, fikce

Kdo je to Clark Rockefeller?

Jaký je význam slova Clark Rockefeller? Co to znamená?

Clark Rockefeller je falešný umělec a mistrovský podvodník. Jeho skutečné jméno je Christian Karl Gerhartsreiter, který o sobě prohlašoval, že je příslušníkem rodiny Rockefellerových a jejich dědicem s pokračovatelem.
Clark Rockefeller byl jeho nejpodařenějším podvodem. Stal se členem vysoké společnosti a oženil se s milionářkou. Při rozvodu však přišel o dceru. Děvče pak unesl, ale při následném vyšetřování byla odhalena jeho skutečná identita a byl odsouzen za únos i za podvod.Kdo je to, byl Clark Rockefeller? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Clark Rockefeller? Lidé, fikce

Líbí se vám definice kdo je to Clark Rockefeller? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Lasagne? Znáte definici termínu Nocebo? Rozumíte pojmu Kýla? Pamatujete si definici pojmu Okluze?

Klíčová slova: co znamená, fikce, lexikon, synonymum, wiki, kdo je Clark Rockefeller?, slovo, pojem, formulace, popis, přesný význam, odborný výraz, etymologie, definice, co je to Clark Rockefeller?, informace

Pojem Clark Rockefeller je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Clark Rockefeller

Vyhledat výraz Clark Rockefeller ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Clark Rockefeller na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Clark Rockefeller ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Clark Rockefeller ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Clark Rockefeller například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Clark Rockefeller

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Clark Rockefeller? Kdo to byl Clark Rockefeller? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Clark Rockefeller? Definice pojmu Clark Rockefeller je v kategorii fikce. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než fikce.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?