Kdo je to?
Kdo je to Ewan McGregor? Životopis Ewan McGregor, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Ewan McGregor?

Kdo je to Ewan McGregor? Stručný životopis

Ewan McGregor je jeden z nejznámějších herců současnosti. Od malička se chtěl stát hercem, nejspíše kvůli svému strýci, který hrál ve Hvězdných válkách. O několik let později si i sám Ewan zahrál ve 4 epizodách Hvězdných válek (Epizoda II: Klony útočí, Epizoda I: Skrytá hrozba, Síla se probouzí a Vzestup Skywalkera). Studoval na Guildhall School of Music and Drama v Londýně po dobu tří let. Nejvíce ho proslavila role narkomana ve filmu Trainspotting (1996), který se do té doby stal druhým nejvýdělečnějším britským filmem všech dob. O 21 let později (2017) si zahrál i v pokračování tohoto kultovního snímku. Mezi jeho další úspěšné filmy patří Černý jestřáb sestřelen, Moulin Rouge, Velká ryba, Ostrov, Nic nás nerozdělí, Kryštůfek Robin, Andělé a démoni, Doktor Spánek od Stephena Kinga a mnoho dalších. V roce 2018 získal cenu Zlatý glóbus za nejlepší herecký výkon v seriálu Fargo. McGregor patří mezi nejoblíbenější herce současnosti. Se svou bývalou ženou, francouzskou návrhářkou Evou Mavrakisovou, má dvě děti a další dvě adoptované.Kdo je to Ewan McGregor? Životopis Ewan McGregor, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Ewan McGregor

Národnost: skotská
Datum narození: 31. 3. 1971
Místo narození: Perth

Zaujala vás biografie osobnosti Ewan McGregor? Potom se podělte s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Unicum? Pamatujete si definici pojmu Debetní karta? Znáte termín Dvojhláska? Vzpomněli byste si co znamená slovo Prvočíslo?

Klíčová slova: pojem, wiki, popis, co znamená, etymologie, definice, vysvětlení, význam slova, přesný výraz, synonymum, odborný výraz, informace, kdo to je, popis, přesný význam, lexikon

Pojem Ewan McGregor je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Ewan McGregor

Vyhledat výraz Ewan McGregor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Ewan McGregor na Youtube

Hledat výraz Ewan McGregor ve Wikislovníku

Najít výraz Ewan McGregor na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ewan McGregor například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Ewan McGregor?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Ewan McGregor? Kdo to byl Ewan McGregor? Kdy se narodil Ewan McGregor? Kde se narodil Ewan McGregor? Ewan McGregor patří do sekce herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Ewan McGregor třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ewan McGregor i v jiné kategorii než je herectví.