Kdo je to?
Kdo je to Ewan McGregor? Životopis Ewan McGregor, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Ewan McGregor?

Kdo je to Ewan McGregor? Stručný životopis

Ewan McGregor je jeden z nejznámějších herců současnosti. Od malička se chtěl stát hercem, nejspíše kvůli svému strýci, který hrál ve Hvězdných válkách. O několik let později si i sám Ewan zahrál ve 4 epizodách Hvězdných válek (Epizoda II: Klony útočí, Epizoda I: Skrytá hrozba, Síla se probouzí a Vzestup Skywalkera). Studoval na Guildhall School of Music and Drama v Londýně po dobu tří let. Nejvíce ho proslavila role narkomana ve filmu Trainspotting (1996), který se do té doby stal druhým nejvýdělečnějším britským filmem všech dob. O 21 let později (2017) si zahrál i v pokračování tohoto kultovního snímku. Mezi jeho další úspěšné filmy patří Černý jestřáb sestřelen, Moulin Rouge, Velká ryba, Ostrov, Nic nás nerozdělí, Kryštůfek Robin, Andělé a démoni, Doktor Spánek od Stephena Kinga a mnoho dalších. V roce 2018 získal cenu Zlatý glóbus za nejlepší herecký výkon v seriálu Fargo. McGregor patří mezi nejoblíbenější herce současnosti. Se svou bývalou ženou, francouzskou návrhářkou Evou Mavrakisovou, má dvě děti a další dvě adoptované.Kdo je to Ewan McGregor? Životopis Ewan McGregor, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Ewan McGregor

Národnost: skotská
Datum narození: 31. 3. 1971
Místo narození: Perth

Líbí se stručný životopis s osobou Ewan McGregor? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Unicum? Znáte pojem Inline hokej? Znáte termín Dvojhláska? Vzpomenete si na definici slova Nihilismus?

Klíčová slova: Ewan McGregor, co je to Ewan McGregor?, lexikon, popis, etymologie, definice, wiki, heslo, původ slova, odborný výraz, formulace, význam slova, přesný výraz, herectví, termín, význam pojmu

Pojem Ewan McGregor je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Ewan McGregor v následujících vyhledávačích

Hledejte bez špehování slovo Ewan McGregor ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Ewan McGregor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Ewan McGregor na Google.cz

Vyhledat termín Ewan McGregor ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Ewan McGregor například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ewan McGregor

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Ewan McGregor? Kdo to byl Ewan McGregor? Kdy se narodil Ewan McGregor? Kde se narodil Ewan McGregor? Ewan McGregor je v kategorii herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Ewan McGregor dejme tomu např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ewan McGregor i v jiné kategorii než je herectví.