Kdo je to?
Kdo je Amanda Bynes? Životopis Amanda Bynes, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Amanda Bynes?

Kdo je Amanda Bynes? Životopis, informace, biografie, herectví

Amanda Laura Bynes je americká filmová a seriálová herečka. Bynes se narodila v Thousand Oaks v Kalifornii v USA do rodiny zubaře a zubní asistentky. Když měla Amanda teprve 7 let, zahrála si poprvé v televizní reklamě na sladkosti značky Buncha Crunch. V dětství se také objevila v divadelních hrách Annie, The Secret Garden, The Sound of Music nebo The Music Man. Několikrát se zúčastnila komediálního divadla v Los Angeles s názvem Laugh Factory, kde si ji vybral producent kanálu Nickelodeon do zábavného seriálu All That. V seriálu působila v letech 1996-2000 a udělal z ní hvězdu a za svou roli získala roku 2000 cenu Kids‘ Choice Award. Dalším významným počinem její kariéry byla role v seriálu The Amanda Show, kde hrála v letech 1999-2002. Za tuto roli získala celkem 4 ceny Kids‘ Choice Award. Dalším úspěchem bylo působení v sitcomu Co mám na tobě ráda (2002-06).
Od roku 2002 začala hrát také ve filmech. Debutovala snímkem Velký tlustý lhář, za který opět získala cenu Kids‘ Choice Award. Následovaly komedie jako Co ta holka chce (2003), svůj hlas propůjčila filmu Šarlotina pavučinka: Velké dobrodružství Wilbura (2003) a animovanému filmu Roboti (2005). Následovaly snímky Ztroskotaná láska (2005), Super náhradník (2006), Hairspray, Královna ročníku (2007) a Panna nebo orel (2010). Po posledním zmíněném filmu měla Bynes problémy s drogami a následně si dala od hraní pauzu.Kdo je Amanda Bynes? Životopis Amanda Bynes, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Amanda Bynes

Národnost: americká
Datum narození: 3. 4. 1986
Místo narození: Thousand Oaks, Kalifornie, USA

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Amanda Bynes sdílet s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Guru? Znáte pojem Věcné břemeno? Víte co je Deontologie? Vzpomenete si na definici slova Molekula?

Klíčová slova: wiki, zajímavosti, Amanda Bynes, datum narození, narození, informace, život, lexikon, biografie, herectví, životopis, wikipedie, místo narození, kdy se narodila Amanda Bynes?, herectví, osobnost

Pojem Amanda Bynes je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít slovo Amanda Bynes v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít heslo Amanda Bynes ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Amanda Bynes ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Amanda Bynes ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Amanda Bynes ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Amanda Bynes například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Amanda Bynes? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Amanda Bynes? Kdy se narodila Amanda Bynes? Kde se narodila Amanda Bynes? Amanda Bynes je v kategorii Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Amanda Bynes dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Amanda Bynes i v jiné kategorii než je herectví.