Kdo je to?
Kdo je Amanda Bynes? Životopis Amanda Bynes, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Amanda Bynes?

Kdo je Amanda Bynes? Životopis, informace, biografie, herectví

Amanda Laura Bynes je americká filmová a seriálová herečka. Bynes se narodila v Thousand Oaks v Kalifornii v USA do rodiny zubaře a zubní asistentky. Když měla Amanda teprve 7 let, zahrála si poprvé v televizní reklamě na sladkosti značky Buncha Crunch. V dětství se také objevila v divadelních hrách Annie, The Secret Garden, The Sound of Music nebo The Music Man. Několikrát se zúčastnila komediálního divadla v Los Angeles s názvem Laugh Factory, kde si ji vybral producent kanálu Nickelodeon do zábavného seriálu All That. V seriálu působila v letech 1996-2000 a udělal z ní hvězdu a za svou roli získala roku 2000 cenu Kids‘ Choice Award. Dalším významným počinem její kariéry byla role v seriálu The Amanda Show, kde hrála v letech 1999-2002. Za tuto roli získala celkem 4 ceny Kids‘ Choice Award. Dalším úspěchem bylo působení v sitcomu Co mám na tobě ráda (2002-06).
Od roku 2002 začala hrát také ve filmech. Debutovala snímkem Velký tlustý lhář, za který opět získala cenu Kids‘ Choice Award. Následovaly komedie jako Co ta holka chce (2003), svůj hlas propůjčila filmu Šarlotina pavučinka: Velké dobrodružství Wilbura (2003) a animovanému filmu Roboti (2005). Následovaly snímky Ztroskotaná láska (2005), Super náhradník (2006), Hairspray, Královna ročníku (2007) a Panna nebo orel (2010). Po posledním zmíněném filmu měla Bynes problémy s drogami a následně si dala od hraní pauzu.Kdo je Amanda Bynes? Životopis Amanda Bynes, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Amanda Bynes

Národnost: americká
Datum narození: 3. 4. 1986
Místo narození: Thousand Oaks, Kalifornie, USA

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Amanda Bynes s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Guru? Vzpomenete si na definici slova Bankovní záruka? Víte co je Check in? Vzpomněli byste si na význam slova Lýko?

Klíčová slova: wiki, Amanda Bynes, herectví, osobnost, osobnosti, vysvětlení, zajímavosti, popis, biografie, místo narození, datum narození, kdo je Amanda Bynes?, Amanda Bynes, život, životopis, kde se narodila Amanda Bynes?

Pojem Amanda Bynes je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Amanda Bynes v následujících vyhledávačích

Hledat heslo Amanda Bynes na Google.cz

Vyhledat pojem Amanda Bynes ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Amanda Bynes v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Amanda Bynes ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Amanda Bynes například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Amanda Bynes

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Amanda Bynes? Kdy se narodila Amanda Bynes? Kde se narodila Amanda Bynes? Amanda Bynes se nachází v sekci Herectví

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Amanda Bynes dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Amanda Bynes i v jiné kategorii než je herectví.