Kdo je to?
Kdo je to Budižkničemu? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Budižkničemu? Lidé, hanlivé

Budižkničemu

Co znamená a jaký je význam slova Budižkničemu?

Budižkničemu je označení pro člověka, který nic neumí, je neschopný, je neužitečný, k ničemu se nehodící. Jedná se o člověka hloupého, nechce se nic nového naučit, dozvědět. V jednotném čísle je výraz „budižkničemu“ nesklonný, používá se stejně pro ženy i muže. Jedná se o složeninu tří slov: „budiž k ničemu“. Podobné synonymum pro slovo budižkničemu je neschopa, mouchy snězte si mě.


Kdo je to Budižkničemu? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Budižkničemu? Lidé, hanlivé

Zaujala vás definice pojmu Budižkničemu? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Skanzen? Vzpomněli byste si co označuje výraz Tržba? Vzpomenete si na definici slova Rosný bod? Znáte termín Capín?

Klíčová slova: přesný výraz, lexikon, význam, význam slova, popis, hanlivé, termín, hanlivé, odborný výraz, Budižkničemu, formulace, definice, wiki, původ slova, etymologie, wikipedie

Pojem Budižkničemu je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Budižkničemu ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Budižkničemu ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Budižkničemu ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Budižkničemu ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Budižkničemu na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Budižkničemu například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Budižkničemu? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Budižkničemu? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Budižkničemu? Definice pojmu Budižkničemu patří do sekce Hanlivé

Kategorie hanlivé, hlupáci, budižkničemu, ilustrační obrázek

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Pokuste se též vyhledat informace pojem, termín, výraz,heslo dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Hanlivé).