Kdo je to?
Kdo je to Budižkničemu? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Budižkničemu? Lidé, hanlivé

Kdo je to Budižkničemu?

Co znamená a jaký je význam slova Budižkničemu?

Budižkničemu je označení pro člověka, který nic neumí, je neschopný, je neužitečný, k ničemu se nehodící. Jedná se o člověka hloupého, nechce se nic nového naučit, dozvědět. V jednotném čísle je výraz „budižkničemu“ nesklonný, používá se stejně pro ženy i muže. Jedná se o složeninu tří slov: „budiž k ničemu“. Podobné synonymum pro slovo budižkničemu je neschopa, mouchy snězte si mě.


Kdo je to Budižkničemu? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Budižkničemu? Lidé, hanlivé

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Antikoncepce? Znáte definici termínu Přírodní rezervace? Vzpomenete si na definici slova Pupava? Pamatujete si definici pojmu Tinnitus?

Klíčová slova: hanlivé, význam pojmu, definice, wiki, heslo, popis, přesný výraz, původ slova, vysvětlení, hanlivé, slovo, informace, pojem, synonymum, význam slova, formulace

Pojem Budižkničemu je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Budižkničemu v dalších zdrojích

Zkusit najít pojem Budižkničemu ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Budižkničemu ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Budižkničemu ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Budižkničemu ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Budižkničemu na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Budižkničemu například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Google obrázcích, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Budižkničemu, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Budižkničemu? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Budižkničemu? Definice pojmu Budižkničemu patří do kategorie Hanlivé

Text vytvořen pro server Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Hanlivé).